Roka gaz yapar mı emziren anneler için?

B

Birnazli

Forum Okuru
Roka gaz yapar mı emziren anneler için?

Roka gaz yapar mı melek kadınlar kulübü roka gaz yapıyor mu forumda.​

Kızlar roka çok seviyorum ben hatta tüm yeşillikleri seviyorum da şuan da emziriyorum ama tereddüt ediyorum acaba emziren anneler için roka gaz yapar mı? Roka yesil olduğu için süt yapar diye düşünüyorum ama gaz yapar mı bunu bilemiyorum işte. Emzirirken roka yiyen var mı kızlar?

images (2).jpeg

Merhabalar
Roka gaz yapar mı? Roka çok önemli bir antioksidan kaynağıdır. Birçok hastalığı engeller rokayi hayatımızdan çıkarmamamiz gerekir. Kalbi korur, göz sağlığına iyi gelir, kilo vermeye yardımcı olur, sindirime yardımcı olur, kemiklere kalsiyum ve k vitamini sağlar, kanser riskini azaltır. Koyu yapraklı bir yeşillik olduğu için süt yapmaya da oldukça etkilidir. Bir emziren anne için gaz yapması konusunda sorun teşkil edeceğini sanmıyorum ama kalp ve kan rahatsızlığı olan kişiler kontrollü tüketmeli çünkü gaz problemi yapıp rahatsızlık verebilir. Süt yapması açısından bolca tüketilebilir.

Emziren anneler mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. "Emziriyorum vişne suyu gaz yapar mı kızlar" aşağıdaki linkten konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri