1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Roksan Kunter kimdir biyografisini merak edenler buyrun öğrenin

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  roksan kunter kimdir biyografi hayatı hakkında bilgiler resimleri haberleri burada arkadaşlar. Bizi ziyaret eden bir misafirimiz Hanedanlık soyundan gelen Roksan Kuntere kimdir diye merak etmiş. Meleklermekani.com olarak Kim Kimdir diye merak eden tüm üyelerimizin ve bizi ziyaret eden misafirlerimizin merakını gidermeye devam ediyoruz ve bu makalemizde Roksan Kunter kimdir biyografisi hakkında bilgiler sunuyoruz arkadaşlarım. Şimdilerin Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki Hürrem Sultan hayatı hakkında ki bilgileri verdiğimiz konuyu okuyanlar belki hatırlar Roksan Kuntere'nin hanedanlık soyundan geldiğini... Televizyon programı sunuculuğu yapan ünlü güzel Roksan Kuntere, evet hanedanlık soyundan geliyor Melek'lerim. Daha detaylı bilgiler sizler için aşağıda paylaşıma sunulmuştur. Roksan Kunter hakkında bilgiler tüm detaylarıyla burada Melek'ler!
  [​IMG]


  Osmanlı Padişahı 2’inci Abdülhamit’in soyundan gelen ve geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Osman Nami Osmanoğlu’nun torunu olduğu ortaya çıkan 26 yaşındaki Roksan Kunter, hanedan soyundan gelmenin zorluklarını anlattı. Bir Tv kanalında programcılık yapan eski Milli Basketbolcu Erman Kunter’in kızı olan Roksan Kunter, hayatı boyunca en çok büyük dedesinin kimliğini açıklayamamasından etkilendiğini söyledi. Kunter şöyle konuştu:

  “Hiçbir zaman zaten Osmanlı torunu olduğumuzu ulu orta söyleyemezdik. Tarih derslerinde büyük dedemi anlatırlardı ama hiçbir zaman kalkıp da soyumu ailemi anlatmadım. Derste 2. Abdülhamit’in hayatı anlatıldığında kalkıp da ‘O benim büyük büyük babam’ diyemiyordum, çekiniyordum, tedirgin oluyordum.“

  Özellikle çok düşkün olduğu büyükbabası Osman Nami Osmanoğlu’nun cenaze töreninde dikkatleri üzerine çeken Kunter, büyükbabasıyla ilişkisini de şöyle anlattı: “Dedem yurtdışında sürgün hayatını yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönen ilk hanedan üyesiydi. Benim için çok değerliydi. Benim çocukluğum hep onların evlerinde geçti. Çok yakındım büyükbabamla çok güzel anılarım vardı.”

  “Ailem Fransa’da ben İstanbul’da yaşıyorum. Ülkemi çok seviyorum. Vatan sevgisi ben de çok baskın. Galiba dedemden geçen bir şey. Kendimi tamamen Türk hissediyorum. Bana her zaman sürgüne gönderilen büyükbabam ve büyükdedemin başucundaki bir kavanozda vatan toprağıyla uyudukları anlatılırdı.”

  ”Hanedan soyundan gelmek özel bir durum. Özel hayatımızda bunu asla önplana çıkarmadık. Osmanlı torunu olmanın getirdiği bir saygı var. Bu kültür ve saygıyla yetiştirildik. Osmanlı çocukları gibi büyüdük. Yememize içmemize oturmamıza kalkmamazı çok dikkat ettik.”

  “Ne kadar güzelim diye ortalarda gezen bir kız değilim. Makyajsızken kendimi daha güzel buluyorum. Ancak her zaman değil.”

  Roksan Kunter yakın bir zamanda kendisi gibi basketbol oyuncusu olan Barış Güney’le nikah masasına oturacağını belirtti.

   
Roksan Kunter kimdir biyografisini merak edenler buyrun öğrenin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Roksan Kuntere ait Resimleri fotoğrafları paylaşır mısınız ?

  Roksan Kuntere ait Resimleri fotoğrafları paylaşır mısınız ?

  Kızlar Roksan Kunteri çok seviyorum ve onunla ilgili bilgileri istiyorum, artık biyografimi olur resimleri fotoğraflarımı olur ne varsa paylaşır mısınız teşekkürler.
 2. En güzel Roksan Kunter Resimleri Burada Melek'ler!

  En güzel Roksan Kunter Resimleri Burada Melek'ler!

  roksan kunter resimleri fotoları fotoğrafları görüntüleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile gündeme gelen hanedanlık soyunun son torunu Roksan Kunter, Hürrem Sultan'ın (Hürrem Sultan kimdir) soyundan gelmiştir. Tv program sunuculuğu yapan güzel Roksan Kunter Biyografisini az önce sizlerle paylaştık Melek'lerim. Şimdi ise Muhteşem yüzyıl dizisinde oyunculuk teklifi alan bu güzel...
 3. Bal kilo aldırırmı diye merak edenler buyrun öğrenin

  Bal kilo aldırırmı diye merak edenler buyrun öğrenin

  bal kilo aldırırmı verdirirmi bal diyeti hakkında bilgiler öneriler burada arkadaşlar. Besin değeri oldukça zengin olan Bal faydaları ve lezzeti ile hayatımızın vazgeçilmezlerinden biridir Melek'lerim. Gerek cilt bakım yöntemleri arasında etkisi ile tercihi en fazla olan bal cilt maskesi uygulamaları gerek ise gribal enfeksiyonlarda ki faydaları saymakla bitmez Melek'lerim. Bu denli faydalı...
 4. Nihat Kahveci Kimdir?Nihat Kahveci Merak Edenler....

  Nihat Kahveci Kimdir?Nihat Kahveci Merak Edenler....

  Nihat Kahveci Kimdir Nihat Kahveci Hayatı Nihat Kahveci bir zamanlar Bjk nin oyuncularından biri...Son olarak eşiyle çıktığı tatilde hırsız kurbanı olduğu haberini sizinle paylaşmıştık...Peki Nihat Kahveci hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler.... Tam adı: Nihat Kahveci Doğum tarihi: 23 Kasım 1979 Doğum yeri: İstanbul, Türkiye Boyu: 1.75 Kilosu: 71 Mevkii: Ofansif Ortasaha Kulüp...
 5. Şehzade Mustafa'nın Eşi Kimdir Merak Edenlere..

  Şehzade Mustafa'nın Eşi Kimdir Merak Edenlere..

  Şehzade Mustafa Kiminle Evlendi Şehzade Mustafa Kiminle Evlendirildi Sevgili melekler, yeni yayın döneminde Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Mustafa odaklı konulara değinilecek, zira sonuçta tarihte de olduğu Şehzade Mustafa babası Kanuni Sultan Süleyman tarafından öldürülecek. Biz de bu sayfamızda Şehzade Mustafa Kiminle Evlendirildi diye merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize Şehzade...

Sayfayı Paylaş