Roman yaziyoruz :)(:

açtı telefonu konuşamadı önce onun konuşmasını bekledi... yıllar sonra sesini duyacaktı... peki ya ilk sözü ne olacaktı, kalbi yerinden çıkacak kadar atmaya başladı

ama telefonu açtığında kapanmıştı... yıllar sonra sesini duyma hevesiyle açtığı telefona yetişemedi. niye hemen kapattı diye sinirlendi kendi kendine.... sonra durakladı.....

telefon yine çalıyordu... bu kez bekleyemedi açtı telefonu alo dedi ilk sözü o söylemişti oysa önce onun sesini duyacaktı. ama dayanamamış alo demişti

adam dayanmadı BAHAR BİTANEM dedi kadın ne söyleceğini bilemedi yıllar sonra adını unutmamıştı BAHARIM diyordu eski günlerdeki gibi

SENİ HEP BEKLEDİM dedi hep seninle yaşadım 10 yıl geçmişti ne yapmalı ne demeliydi şaşırdı... SENİ HEP BEKLEDİM demişti kendi kendine şaşırmıştı... peki ya o beklemişmiydi onu.... bunca yıl niye aramamıştı

BENDE dedi adam BENDE HEP BEKLEDİM gerçekten beklemişmiydi onu unutmamışmıydı... kadın ne diyeceğini bilemedi. adam YURTDIŞINDAYDIM UÇAKTAN YENİ İNDİM GELİYORUM EVDE MİSİN DİYE ARADIM dedi. kadın içinden DELİ SEN GELECEKSİN DİYE BEN 10 SENEDİR EVDEN ÇIKMADIM AH BUNU BİLEBİLSEYDİN dedi

kadın hiç bir şey söylemeden sesizce kapattı telefonu. telaşlandı yıllar sonra onu görecekti değişmişmiydi bilmiyordu... şöyle bi kendine baktı çok bakımsız görünüyordu.

yanı tamamen hayal gücü ölemi tebrık edrerım hepınızı ayrı ayrı.. pekı bende katılabılırmıyım aranıza bende yazabılırmıyım hayal gucumle bı kac satır..

kızlar bıtsıon bu roman bunu belırlı sayıda basmak benden tanıdıgım yerler var en azından satışı olmasa bıle mekandakı meleklerın elınde olur ne dersınız.. bu hayal gucunun zıyan zayii olmasını istemıyorum bozucam dıe yazamıyorum bıle ...:S

Geri