1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113

Romantik kıyafetler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

romantik kıyafetler dantel modası dantel elbiselerelbise modelleridantel modası hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Elbisenin de romantiği olur mu demeyin :) 2012 kış modası; romantik dokulu kıyafetlere ev sahipliği yapıyor. Bir elbisenin yakasında, bir eteğin ucunda ya da bir bluzun tamamında dantel var melekler. 2012 Küpe modelleri ile Romantik Kıyafetlerinizi tamalayabilir Son Ayakkabı Trendleri ile Romantik Kıyafetlerinizi Kombinleyebilirsiniz melekler.

melike gunduzalp bunu beğendi.
Romantik kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik Nickler

Romantik Nickler

Msn de karşı tarafa iletmek istediğiniz en romantik en janjanlı en güzel sözlerle bezenmiş yazılar arkadaşlarım :D » Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa...
  2. Romantİk SÖzler

Romantİk SÖzler

romantık sozler erkeğime sözler erkeğim sözleri Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM. - Bir tatlı aşk...
  3. Romantik Sevgili

Romantik Sevgili

Romantik Sevgili Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barğıması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu....
  4. Romantik geceler

Romantik geceler

romantik geceler romantikgeceler
  5. Romantik komedi

Romantik komedi

romantik komedi film replikleri romantik komedi çekim mekanları filminin replikleri komedideki esranın yazdığı not komedide esranın yazdığı not Ben bu filmi ilk Beyaz Show da duydum kuzenim bi övdü bi övdü sonraki sabahta bi programda gördüm ilk başta pek beğenmediğim filmi şimdi beğeniyorum ve gitmeyi düşünüyorum Yönetmen :Ketche Oyuncular : Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş