Rowenta süpürge kullananlar tavsiye eder misiniz kızlar?

C

cananseyhan

Forum Okuru
Rowenta süpürge kullananlar tavsiye eder misiniz kızlar?

Rowenta süpürge kullananlar melek kadınlar kulubü rowenta süpürge yorumları forum'da.​

Arkadaşlar yeni bir elektrikli süpürge arıyorum hem çekim gücü iyi olmalı hem de sessiz çalışmalı. Rowenta ve fantom fakir hangisini önerirsiniz acaba? Rowenta hakkında pek bilgim yok açıkçası sizlere sormak istedim. Rowenta süpürge kullananlar varsa bilgi verebilir mi? Rowenta dediğim gibi özelliklere sahip olan modeli hangisidir fiyatları nasıl bir de arkadaşlar?
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Elektrikli ev eşyaları almadan araştırmak çok önemli. Elektrikli ev aleti biraz da şans işi oluyor ama önemli nokta modeller arasında karşılaştırma yapmadan almamak olmalı. Bazı süpürgeler ağır oluyor özellikle süpürge alırken hafif portatif olmasına özen gösterin. Tabii en önemli özelliklerinden biri de çekim gücüdür. Çekim gücü motoru sağlam ve sessiz çalışması önemlidir. Hem pratik olması hem motor gücünün fazla olması önemlidir. Rowenta hakkında olumlu yorumlar kadar olumsuz yorumlar da var. Ben olsam fantom da tercih etmem biraz pahalı olsun uzun ömürlü ve kaliteli olsun daha iyi bence. Fakir çok iyi bir marka deniyor bunu da araştırabilirsiniz. Rowenta silence force diye bir modeli var toz torbasız şekilde çalışıyor iyi modellerinden biri.

Elektrik süpürgesi alırken nelere dikkat etmelisiniz? ''En iyi elektrik süpürgesinin özellikleri nelerdir'' bu yazıyı okumanızda da fayda var diye düşünüyorum süpürge almadan önce.

 
Üst