1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.302
  Beğenilen Mesajlar:
  2.305
  Ödül Puanları:
  113

  Ruhunuzu temizleyin

  Konu, 'meditasyon' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Hayal edin, evinizi fiziksel olarak 1 yıl boyunca temizlemediniz, a korkunç kirli olmaz mıydı? Aynı şekilde evlerimizi istenmeyen psişik enerjiden de temizlemek gerekir. Ruhani ev temizliği, bahar temizliğine benzer. Genelde evlerimizi ruhani anlamda temizlemediğimiz için bir çöplük gibiler aslında. Bu ruhani temizlik Kızılderililer’in gelenekleri arasında yer alır.
  Ruhani temizliğe başlamadan önce duş veya banyo yapın. Auranızı arındırmak için banyoda suya birkaç damla biberiye yağı damlatabilirsiniz. Ardından temiz ve rahat kıyafetler giyin, saatiniz de dahil olmak üzere tüm mücevherlerinizi çıkarın.

  Evinizin merkezine gidin ve orada birkaç dakika gözleriniz kapalı, sessizce nefes alarak ve kendinize konsantre olarak geçirin.

  Bir tütsü yakın. Tütsünün ruhuna konsantre olarak evinizi temizlemesini dileyin. Bunu size hangi kelimeler uygun geliyorsa öyle yapın.

  Ardından evinizi dolaşmaya başlayın ve tütsünün kokusunu her köşeye yayın.

  Bir sonraki adım, duvarların yakınına gelip, yerden başlayın uzanabileceğiniz kadar yukarıya dek el çırpmak olacak. Bu hareketi, ellerinizin alkış sesinin yankısı netleşene dek birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Ellerinizi çırparken, durgun enerjinin akmaya başladığını hayal edin. Yavaşça ama ara vermeden tüm evin duvarlarında bu hareketi yapın. Bitince mutlaka ellerinizi yıkayın.

  Evinizi dolaşarak enejiyi zil veya çıngırak ile dengeleyin. Bunu yapmak için tekrar evinizde dolaşın ve erejiyi hissetiğiniz her yerde zili veya çıngırağı çalın. Zilin sesi ile kalan son durgun enerjiyi temizlediğinizi hayal edin.

  Evinizin merkezine geri dönün, gözlerinizi kapatın ve nefes alın. Şimdi evinizi nasıl hissediyorsunuz? Değişikliği hissediyor musunuz?

  Kendinizi canlandırmak için ayaklarınızı yere vurun, şöyle bir silkelenin ve iyice bir gerinin.Bu törenden sonra kendinize yiyecek, içecek birşeyler hazırlamak iyi bir fikir olabilir.


   
Ruhunuzu temizleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. makyajınızı mutlaka temizleyin!

  makyajınızı mutlaka temizleyin!

  Doğru makyaj malzemeleri seçmek kadar cilt temizliğine de özen göstermek gerekiyor. Göz bölgesinin daha fazla bakım ve özen istediğini anlatan Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Mahmure Borlu, kadınlara şu önerilerde bulunuyor: "Gözler için bilinçli bakım son derece önemli. Göz sağlığının ve güzelliğinin anahtarları; makyajı temizlemeden yatmamak ve doğru göz kremi ile makyaj...
 2. Makyajı mutlaka temizleyin!

  Makyajı mutlaka temizleyin!

  Doğru makyaj malzemeleri seçmek kadar cilt temizliğine de özen göstermek gerekiyor. Göz bölgesinin daha fazla bakım ve özen istediğini anlatan Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Mahmure Borlu, kadınlara şu önerilerde bulunuyor: "Gözler için bilinçli bakım son derece önemli. Göz sağlığının ve güzelliğinin anahtarları; makyajı temizlemeden yatmamak ve doğru göz kremi ile makyaj...
 3. Ruh

  Ruh

  Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
 4. Cildinizi Temizleyin

  Cildinizi Temizleyin

  Güzel Melekitoşlarım pırıl pırıl, ipek gibi bir cilde sahip olmayı hepimiz isteriz fakat en ufak bir sivilce bile moralimizi bozmaya yeter de artar bile. Eğer yeyfinizin kaçmamasını istemiyorsanız cildinizi hergün temizlemelisiniz :tik: Yazın rahat ederiz; çünkü cildimizdeki sivilceler, akneler sanki bir daha hiç çıkmamacasına ortadan kaybolur. Ama sonbahar ve kış mevsimi gelip çatınca,...
 5. Cildinizdeki Ölü Hücreleri Temizleyin

  Cildinizdeki Ölü Hücreleri Temizleyin

  çok faydalı bilgiler... Cildi ölü tabakasından kurtarma yöntemi sık sık uygulanan bir yöntem değildir. Ancak mevsimler değişirken hastalıktan yüksek ateşten sonra cilt sararıp cansızlaştığı veya gevşediği zaman bu yönteme başvurmak yerinde olur. 1) Yulaf Ezmeli Malzemesi: 2 çorba kaşığı yulaf ezmesi 2-3 çorba kaşığı süt. Yapılışı: Süt ısıtılır içine yulaf ezmesi katılır. Hafif ateşte...

Sayfayı Paylaş