1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  Ruhunuzu temizleyin

  Konu, 'meditasyon' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Hayal edin, evinizi fiziksel olarak 1 yıl boyunca temizlemediniz, a korkunç kirli olmaz mıydı? Aynı şekilde evlerimizi istenmeyen psişik enerjiden de temizlemek gerekir. Ruhani ev temizliği, bahar temizliğine benzer. Genelde evlerimizi ruhani anlamda temizlemediğimiz için bir çöplük gibiler aslında. Bu ruhani temizlik Kızılderililer’in gelenekleri arasında yer alır.

  Ruhani temizliğe başlamadan önce duş veya banyo yapın. Auranızı arındırmak için banyoda suya birkaç damla biberiye yağı damlatabilirsiniz. Ardından temiz ve rahat kıyafetler giyin, saatiniz de dahil olmak üzere tüm mücevherlerinizi çıkarın.

  Evinizin merkezine gidin ve orada birkaç dakika gözleriniz kapalı, sessizce nefes alarak ve kendinize konsantre olarak geçirin.

  Bir tütsü yakın. Tütsünün ruhuna konsantre olarak evinizi temizlemesini dileyin. Bunu size hangi kelimeler uygun geliyorsa öyle yapın.

  Ardından evinizi dolaşmaya başlayın ve tütsünün kokusunu her köşeye yayın.

  Bir sonraki adım, duvarların yakınına gelip, yerden başlayın uzanabileceğiniz kadar yukarıya dek el çırpmak olacak. Bu hareketi, ellerinizin alkış sesinin yankısı netleşene dek birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Ellerinizi çırparken, durgun enerjinin akmaya başladığını hayal edin. Yavaşça ama ara vermeden tüm evin duvarlarında bu hareketi yapın. Bitince mutlaka ellerinizi yıkayın.

  Evinizi dolaşarak enejiyi zil veya çıngırak ile dengeleyin. Bunu yapmak için tekrar evinizde dolaşın ve erejiyi hissetiğiniz her yerde zili veya çıngırağı çalın. Zilin sesi ile kalan son durgun enerjiyi temizlediğinizi hayal edin.

  Evinizin merkezine geri dönün, gözlerinizi kapatın ve nefes alın. Şimdi evinizi nasıl hissediyorsunuz? Değişikliği hissediyor musunuz?

  Kendinizi canlandırmak için ayaklarınızı yere vurun, şöyle bir silkelenin ve iyice bir gerinin.Bu törenden sonra kendinize yiyecek, içecek birşeyler hazırlamak iyi bir fikir olabilir.

   
Ruhunuzu temizleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ciltteki Ölü Hücreleri Temizleyin

  Ciltteki Ölü Hücreleri Temizleyin

  Cildiniz pul pul oluyorsa, cildinizin üzerindeki ölü hücreleri temizlemeniz gerekebilir. Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi durumlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek temizlemelisiniz. Soyucu uygulamalar cildinizdeki kırışıklıkları gizlemenize ve gidermenize yardımcı olurken, cildinize bir pembelik de verebilir. Cildinizi ölü hücrelerden arındırmak için bunları yapın!...
 2. Ruh

  Ruh

  Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
 3. Cildinizi Temizleyin

  Cildinizi Temizleyin

  Güzel Melekitoşlarım pırıl pırıl, ipek gibi bir cilde sahip olmayı hepimiz isteriz fakat en ufak bir sivilce bile moralimizi bozmaya yeter de artar bile. Eğer yeyfinizin kaçmamasını istemiyorsanız cildinizi hergün temizlemelisiniz :tik: Yazın rahat ederiz; çünkü cildimizdeki sivilceler, akneler sanki bir daha hiç çıkmamacasına ortadan kaybolur. Ama sonbahar ve kış mevsimi gelip çatınca,...
 4. Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin!

  Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin!

  Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin! Cildinizdeki yağ oranı yükseldiğinde siyah nokta problemiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yağlı ciltlerin sıkça karşılaştığı sorunlardan biri olan siyah noktalar beslenme ve çevresel faktörlere göre oluşabilmektedir. Burun, çene ve alın bölgesindeki siyah noktaları temizlemek için doğal yöntemleri tercih edebilirsiniz.Derinlemesine temizlik özelliği olan...
 5. Cildinizi İyi Temizleyin Melekler

  Cildinizi İyi Temizleyin Melekler

  cilt temizliği cilt bakımı İyi bir yüz temizliği ciltteki yağın kirlenen kısmını ve fazlasını arındırmalı ancak tümünü silip süpürmemelidir melekler :) Çünkü cildimizin yağa da ihtiyacı var :tik: CİLDİNİZİ TEMİZLEYİN Eylül başı temizlik dönemidir. Bir seyahatten sonra eve döndüğünüzde ne yaparsınız? Önce evinizi toparlar ardından valizlerinizi boşaltıp son olarak da çamaşırlarınızı...

Sayfayı Paylaş