1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ruj Hakkında Herşey

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

en iyi ruj markası en iyi ruj markaları sloganları Makyajın en önemli parçasıdır ruj...Rujunuzu düzgün süremediyseniz makyajınız tamamlanmamış sayılır...Makyajın en büyük tamamlayıcı ruj hakkında bilinmesi gerekenler :tik:

< Konu Resmi..>

Boya, hafif renk ve parlaklıklarıyla bilinen az miktarda sade pigment ( boya maddesi) içeriyorlar ve az miktarda kapsamlarını sunuyorlar. Onlar oldukça sadeler, onları uygulamak için bir aynaya bile ihtiyacınız yok.

Görünüm: Doğallık, belirgin renkleri ve parlak çeşitleriyle ıslak bir görünümü önemsemiyor.

His: Sade olanlar hafif ve kaygan olurlar, dudaklarda uzun süre kalamazlar. En iyi ürünler

M*A*C Lipgloss, Chanel Glossimer, Yves Saint Laurent Rouge Pur Transparent, Christian Dior Marshmallow Gloss, L'Oréal Rouge Pulp Liquid Lip Color, Kiehl Lip Gloss, Clinique Almost Lipstick, Trucco Lipstains, Stila Lip Polish, Clarins Sheer Lipstick, Max Factor Ultralucent Lip Polish, Origins Lip Gloss, Lancome Sheer Magnetic Lipstick, Lorac Lip Gloss, Laura Mercier Healthy Lips'dir.

Dudak tavsiyesi

Sade bir dudak kalemi sürmeden önce hafif veya sade bir kalem ile dudaklarınızı renklendirin, dudaklarınızda bu çok daha uzun süre kalacaktır. Parlaklıklar, eskiden buzlu olarak bilinirlerdi, şuan daha güzeldirler ve göze çarpmazlar. Tüp içerisinde daha çok metalik, inci gibi görünürler veya ışıkları renk renk yansıtırlar, ama dudaklarda kuvertür yumuşacıktır ve göze çarpmazlar.

Görünüm: Parlaklıklar, dudakların parlaklığı yakalayabilmesi için ışığı yakalar ve yansıtırlar.

His: Parlaklıklar, biraz mika ve reflektörü içerir. Bu akım versiyonu hafif inceliği, pürüzsüzlüğü ve kremayı hisseder.

En iyi ürünler
    Lancome Rouge Absolu, Prescriptives Mattina, Origins Frost Bites, Origins Shimmer Sticks, Laura Mercier Lip Color, Stila Allover Shimmer, Chanel Rouge Lumiére, Bobbi Brown Essentials Shimmer Lip Gloss, Hard Candy Lip Gloss Cubes (metalikler).

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    kıpısss kırmızııı rujjj bazı dudaklarda cok güzel duruyor :) ve bide teni kırmıza ruja uygunsa ohooo tesekkurler paylasım icin..

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    tşklerr kırmızı ruj benim vazgecilmezimdir ...

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Ruj kukkanmıyorum ama kullandığımda kendime yakıştırmayı biliyorum:)

Ruj Hakkında Herşey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Botox hakkında herşey burda!!!

Botox hakkında herşey burda!!!

otox (Botulinum toksini), sinirde oluşan uyarıların adaleye ulaşmasını engelleyerek etki gösterir. Böylece kasın kasılması engellenmiş olur. Bu etkilerin tümü geçicidir, kaslarda kalıcı değişikliğe neden olmaz. Yüz cildinin altına yerleşmiş olan mimik kasları botox ile zayıflatılarak kırışıklıkların oluşması önlenir. Adale kasılmayınca adalenin üzerindeki deride bulunan kırışıklıklar da...
  2. Küba Cumhuriyeti Hakkında Herşey

Küba Cumhuriyeti Hakkında Herşey

küba hakkında herşey kübayı tanıyalım küba cumhuriyeti Slogan: Patria o Muerte (Ya Vatan Ya Ölüm) Milli Marş: La Bayamesa Başkent Havana En Büyük Şehir Havana Resmi Dil İspanyolca Yönetim Sosyalist Cumhuriyet Başkan Raul Castro Bağımsızlık İspanya'dan - İlan edildi 10 Ekim 1868 - Cumhuriyet ilan edildi 20 Mayıs 1902 - Küba Devrimi 1 Haziran 1959 Yüzölçümü Toplam 110,861 km²...
  3. Rujlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Rujlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

rujlar rujlar hakkında bilinmesi gerekenler Makyajın vazgeçilmez unsuru ve tamalayıcısı rujlar hakkında her şey... Boya, hafif renk ve parlaklıklarıyla bilinen az miktarda sade pigment ( boya maddesi) içeriyorlar ve az miktarda kapsamlarını sunuyorlar. Onlar oldukça sadeler, onları uygulamak için bir aynaya bile ihtiyacınız yok. Görünüm: Doğallık, belirgin renkleri ve parlak...
  4. Boyabat Hakkında Herşey

Boyabat Hakkında Herşey

boyabat hakkında boyabatı tanıyalım sinop boyabat sınop Evet melişlerim şimdide Pasi'nin Boyabatını tanıyalım :) Ben Boyabatlıyım diye demiyorum ama Sinop'un en şirin en güzel ilçesidir Boyabat :tik: Gidip görmek nasip olursa bana eminim bana hak vericeksiniz :) Boyabat ve çevresi eski bir yerleşim yeri olmakla birlikte İlçe M.Ö. 600 yıllarında kurulmuş olup, şehrin eski adı...
  5. Kına hakkında HERŞEY!

Kına hakkında HERŞEY!

kına hazırlanışı saça kına tarifi saç kınası tarifleri saç kınası tarifi saçta ne kadar beklemeli Saç kınası uygulaması ne kadar zahmetli olsa da sonucu mükemmel olan saç boyama şekillerinden biri. Herkeste bulunan saç rengim Kestane'den sıkılınca ben de saçımı hem ekonomik hem de doğal olan saç boyama maddesi kınayla boyadım. Benim sonucum Kestaneden Açık Kumrala döndü ve arada...

Sayfayı Paylaş