Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Rumeli Hisarı Resimleri sizler için

  Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  rumeli hisarı resimleri rumeli hisarı fotoğrafları

  Gelen yoğun istek üzerine bu sayfamızda Rumeli Hisarı resimlerini sizlerle ve istekte bulnan misafirlerimiz ile paylaşıyoruz Melek'ler. Şayet sizde Rumeli Hisarı'nı merak edenler arasındaysanız, o zaman asılın mauselere:)

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>


   
Rumeli Hisarı Resimleri sizler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 100 yıl önce Rumeli Hisarı

  100 yıl önce Rumeli Hisarı

  rumeli hisarının havadan görünüşü Rumeli Hisarı Fatih Sultan Mehmet tarafından İstanbul'un fethinden önce boğazın kuzeyinden gelebilecek saldırıları engellemek için Anadolu yakasındaki Anadolu Hisarı'nın tam karşısına inşa ettirilmiştir. Bugün Rumeli Hisarı Hisarın inşaasına 15 Nisan 1452'de başlanmıştır.Rumeli Hisarı bugün müze ve açık hava tiyatrosu olarak kullanılmaktadır. Hisarda...
 2. rumeli hisarı

  rumeli hisarı

  . kaynak:forumtayfa.com
 3. Rumeli hisarı

  Rumeli hisarı

  Rumeli Hisarı İstanbul'un Sarıyer ilçesinde Boğaziçi'nde bulunduğu semte adını veren hisar. Fatih Sultan Mehmet tarafından İstanbul'un fethinden önce boğazın kuzeyinden gelebilecek saldırıları engellemek için Anadolu yakasındaki Anadolu Hisarı'nın tam karşısına inşa ettirilmiştir. Burası boğazın en dar noktasıdır.Mekanda uzun yıllardır Rumeli hisarı konserleri düzenlenmektedir. Rumeli...
 4. rumeli hisarının resmi

  rumeli hisarının resmi

  rumeli hisarının resmi lazım bana hemde çok acil lazım varsa elinizde rumeli hisarının resimleri burdan paylaşın kızlar.
 5. Rumeli hisarı ne amaçla inşa edilmiş

  Rumeli hisarı ne amaçla inşa edilmiş

  Biliyorsunuz boğazda karşılıklı iki hisar var biri Anadolu hisarı biri Rumeli hisarı. Anadolu hisarı yapğılış sebbeini biliyorum peki ya rumeli hisarı neden yapılmış ?

Sayfayı Paylaş