Etiketler:
 1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.280
  Beğenilen Mesajlar:
  2.403
  Ödül Puanları:
  113

  Rus Takvimi Bebek Cinsiyeti Hesaplama

  Konu, 'Gebelik' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  rus takvimi nedir,rus takvimi cinsiyet hesaplama doğrumu,rus takvimi cinsiyet hesaplama nasıl yapılır,rus takvimi cinsiyet hesaplama hakkında bilgiler


  < Konu Resmi..>
  Rus takvimi, ismindende anlaşılacağı üzere rusların bebek cinsiyetini tahmin etmede kullandığı bir yöntem. Sözde erkek ve kadının kan yenilenmesi bazı alan (sözde diyoruz çünkü herhangi bir bilimsel onayı vb. yok) takvime anne ve babanın doğum tarifleri ile birlikte son adet günü yazılıyor ve bebek cinsiyeti tahmin sonucu alınıyor.

  Tıpkı çin takviminde olduğu gibi anne adaylarının pek çoğu (buna bizim Ülkemizde dahil) meraklarını gidermek adına ve hatta daha ötesinde rus takvimine malesef inanıyor.

  (Burada malesef dedik çünkü, sanki garantisi varmış gibi, tahminden ibaret olduğunu bildikleri halde inanıp, çeşitli forumlarda sevinçlerini aşırı şekilde paylaşan anne adaylarını mevcut. Ve hatta ne yazıktır ki, takvimde erkek bebek sonucu çıkıp, çocuğu erkek olunca bunu takvime bağlayanlarda cabası… “takvimde çıkmıştı” evet, evet banada takvimde çıkmıştı erkek oldu… “bendede doğru çıktı”)

  Sonuç itibari ile takvimin tamamen tahmin üzerine kurulu olduğu ve gerçeği yansıtmadığı aşikardır.
   
Rus Takvimi Bebek Cinsiyeti Hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

  Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

  çin takvimi hesaplama bebek cinsiyeti hesaplama çin tablosu takvimine göre cinsiyet takvimi bebek cinsiyeti Doğacak bebeklerimizin cinsiyetini merak ediyorsanız işte bu çin takvimi tam size göre İşte cinsiyet tablosu (E: Erkek K: Kız)
 2. Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

  Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

  Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama nasıl oluyor ya kızlar herkes yapıyor ben bilmiyorum sizce bu mümkün mü?
 3. 2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

  2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

  Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yeni yöntemi nasıl oluyor ben 4 ay sonra hamile kalmak istiyorum ve bu Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda da bilgim olsun istiyorum.
 4. Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

  Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

  çin takvimi yaş hesaplama çin takvimi yaş hesaplama tablosu Sevgili melekler, bebek cinsiyeti belirlemek için kullanılan ve hayli ilgi gören Çin takvimi bildiğiniz gibi hayvan yıllarından oluşuyor. Bu ilginç takvime göre bizim bildiğimiz yaşlarımız da doğru değil. Eğer siz de Çin takvimi yaş hesaplama nasıl oluyor merak ediyorsanız, aşağıda ki açıklamamızı okuyabilir ve vereceğimiz linkten...
 5. Rus takvimiyle cinsiyet belirleyip hamile kalan varmı?

  Rus takvimiyle cinsiyet belirleyip hamile kalan varmı?

  rus takvimi nedir,rus takvimiyle cinsiyet tahmini doğrumu,rus takvimiyle cinsiyet tahmini belirleme,rus takvimi cinsiyet tahmini hakkında bilgiler Anne ve baba adayları hamileliğinin kesinleşmesinin ardından büyük bir heyecan ile doğum vaktini beklemeye başlar. Bu süreçte kaygılandıkları, endişelendikleri ve merak duydukları pek çok konu ortaya çıkar. Dünyaya yeni bir hayat taşıyacak olmak...

Sayfayı Paylaş