Ruşur taşı kullananlar faydaları nedir nasıl kullanılır ?

L

ladydianaa

Forum Okuru

Ruşur taşı ne işe yarar nedir faydaları nelerdir bi de bunun sabunu varmış arkadaşlarım. Hamileyim kullanabilir miyim baya bi etkisini görmüş arkadaş telefonda söyledi ama tam anlamadım bana yazabilir misiniz sizler ruşur taşı nasıl kullanılır biliyor musunuz videosu var mı bana atar mısınız öğrenmek istiyorum şükranlarımı sunuyorum iyi günler melekler

ruşur taşı.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Lady,

Ruşur taşı nedir :

Aslında doğal bir temizleme taşıdır diyebiliriz. genelde cildine insanlar bunu uygularlar ve gözeneklerin açılmasını sağlayarak rahat şekilde nefes almasını sağlarlar. İranda çook isti zamanlardan beri hatta günümüzde de kullanılan bir temizlik maddesi diyebiliriz. Tamamen doğal bir yöntem olduğundan dolayı hamilelikte kullanılmasında sıkıntılar gözlemlenmiştir hamileler kullanmasınlar.

RUŞUR TAŞININ FAYDALARI YARARLARI NELERDİR

• Öncelikle cildinizde doğal bimr temizleme sağlar ve gözeneklerinizi açar.
  • Akneniz var ise sivilceniz var ise lekelerin azaltılmasında ve bu hastalğığın tedavisinde kulanılır.
  • Sakinleştirici bir özelliği var vücutlarınızda masajla kullanıldığında gerginliğinizi alır.
  • Detox özelliği vardır öle hücreleri temizlemesi ile bilinir.

bu taşın kullanımınd ason derece dikkat etmeniz gerekiyor hassas bölgeler ve yüz kısımlarında sert bir taş olduğundan dolayı çizilmeler meydana gelebilir. Cildiye olarak hassasiyetiniz yüksek ise bunu lütfen kullanmayınız.

RUŞUR TAŞI NASIL KULLANILIR ?​

Öncelikle bu taşı kullanırken dikkat etmeniz gerekiyor aktarlarda bu taşı bulabilirsiniz ama fayda olsun derken zarar vermeyin kendinize. ruşur taşını şöyle kullanacaksınız sert bimr taş olduğunu gene hatırlatmak istiyorum meleklerim.

• Ciltinizin nemli olması gerekiyor öncesinde cildi yıkayın ki nemlensin.
  • Cilde sürtüğünüzde sert hareketler yapmayın.
  • Kuru cilde ruşur taşını sürerseniz çok bastırmayın.
  • ruşur taşını ıslatarak kullanabilirsiniz.
  • Ruşur taşını kırarak havan yardımı ile toz haline getirip kullanabilirsiniz.
  • Su ekleyerek macun halline getirip el yüz ve tüm vücuda sürün.
  • Bir dakika yedirin ve kalmasını sağlayın.
  • Masaj yardımı ile de yedirebilirsiniz bu ruşur taşının emilimini hızlandıracaktır.
  • Bol ılık su ile durulayın.
  • Haftada bir kezden fazla kullanmayınız.

Geri