Rusya Ukrayna savaşında son durum nedir?

• Konbuyu başlatan Savaşahayirrrr
  • Başlangıç tarihi
S

Savaşahayirrrr

Forum Okuru
Rusya Ukrayna savaşında son durum nedir?

Ukrayna savaşı melek kadınlar kulübü Ukrayna son dakika forum'da.​

Son zamanlarda çok can sıkıcı olaylar oluyor ülkemize de çok uzak sayılmaz yani. İnsanın içi çok kötü oluyor savaş anlarını görünce. Çocuklar kadınlar insanların yaşam alanları mahvoluyor. Hiç bir insan ülke hiç hir çocuk haketmiyor bu olanları aslında. Sizce neler olacak sonrasında ya düşünsenize üçüncü dünya savaşı çıkarsa çok kötü olur su zamanda nükleer savaşa dönüştürür bu ülkeler eskisi gibi yüzyüze savaşmak yerine artık kalleslik söz konusu olmuş. Güçlüysen at nukleeri bitir hayatları ne olacak ne kadar acı ve kötü. Ukrayna son dakika nedir?

images (42).jpeg

Merhabalar
Savaş tüm dünya için çok kötü bir olay zaten başlı başına. Ne kadar da başka ülkeler arasında da olsa vicdani olarak insanları bu olaylar etkileyebiliyor. Rusya'nın başlattığı bu savaşta maalesef bu güçlü ülke karşısında Ukrayna biraz zayıf kalmış durumda. Sonu ne olur bilemiyorum ama korkutucu ve ilerisinin kötü sonuçları olsun istemiyoruz içimizden aslında. İnsan olan kendini koyuyor o mazlum insanların yerine. Belki 1 ay öncesine kadar çok güzel gündelik hayatları devam ederken şimdi herkes sığınaklarda başka ülkelere sığınmış durumda.

Ukrayna son dakika Ukrayna Rusya savaşı son dakika​

Şuan dünya ülkeleri Rusya'ya yaptırım uygulama yolunda ama hala savaş bombalama devam etmekte. En son maalesef nükleer bir santrali vurdu bunun sonrası nereye varacak merak ve endişe konusu doğrusu. Umarım bu sıkıntılı ve can sıkıntılı durum bir an önce son bulur. 1. Dünya savaşı ile ilgili "birinci dünya savaşı ve milli mücadele" zamanlarına ilişkin yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Vallahi tek adam rejimleri karar veriyor bu da sanki halkın isteğiymiş gibi görünüyor aslında öyle değil. Ben Rusya halkının savaşı istediğini kesinlikle düşünmüyorum. Hadi orada savaş var ya bizim ülkemizde ne var bu kadar zam var ? Usandık yaa bıktık bıktık vallahide billahide usandık canımızdan.

Vallahi tek adam rejimleri karar veriyor bu da sanki halkın isteğiymiş gibi görünüyor aslında öyle değil. Ben Rusya halkının savaşı istediğini kesinlikle düşünmüyorum. Hadi orada savaş var ya bizim ülkemizde ne var bu kadar zam var ? Usandık yaa bıktık bıktık vallahide billahide usandık canımızdan.
Ben de Rusya halkinin savaş istediğini düşünmüyorum Putin burada kararları veren mühimmatina çok güveniyor hele o nükleer cephaneligi yok mu adam kendini dünyanın tek kralı sanmış her şey planlı göze almış herşeyi girmiş bu işe inşallah sonu kötü olmaz diyelim

Normal televizyon kanallarında çok şükür göremiyoruz ama Twitter üzerinden gelen görüntülerde, Rusya halkının yavaştan sesini yükselttiği ve sokakta özellikle bu savaşı istemediklerini görüyoruz. Umarız bir an önce sonlanır. Ama asıl savaş malesef Türkiye'de yine bu twitter üzerinden insanların yoğun şekilde yağ ve hububat stokladıklarını, bunun da fiyatlara olumsuz yansıdığını görüyoruz. Zira yağ dün ile bugün sadece 20 tl artmış durumda ( 5 lt için konuşuyorum ) Ben gile evime 94 tl den 4 lt 4 yağ aldım Allah sonumuzu hayr etsin ama kötü günler daha da kötü günlerin geleceğini düşünüyorum.

Normal televizyon kanallarında çok şükür göremiyoruz ama Twitter üzerinden gelen görüntülerde, Rusya halkının yavaştan sesini yükselttiği ve sokakta özellikle bu savaşı istemediklerini görüyoruz. Umarız bir an önce sonlanır. Ama asıl savaş malesef Türkiye'de yine bu twitter üzerinden insanların yoğun şekilde yağ ve hububat stokladıklarını, bunun da fiyatlara olumsuz yansıdığını görüyoruz. Zira yağ dün ile bugün sadece 20 tl artmış durumda ( 5 lt için konuşuyorum ) Ben gile evime 94 tl den 4 lt 4 yağ aldım Allah sonumuzu hayr etsin ama kötü günler daha da kötü günlerin geleceğini düşünüyorum.
Yağ sıkıntı ya

Geri