1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüya yorumlayin ruyamda tir gordum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben rüyamda birden fazla tır gördüm bunun anlamı nedir açıklayabilirmisiniz?

rüya yorumlayin ruyamda tir gordum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ruyada sel gormejk

ruyada sel gormejk

ruyada sel gormekjne demejk acaba
  2. Rüyam yorumlayın lütfen!!!

Rüyam yorumlayın lütfen!!!

SLM ARKADASLAR... BEN COK ILGINC BIR RÜYA GÖRDÜM...KENDIM BILE BIR ANLAM VEREMEDIM...RÜYAMDA OTURMA ODASINDA BIR KAPI KAPI DAHA ACILMIS DUVARDA ...VE KAPIDAN CIKINCA BIR CIFT TERLIK VAR ...bana bunu yorumlarsaniz cok sevinecem...SIMDIDEN TSK EDERIIIM
  3. rüyamı yorumlayın lütfenn

rüyamı yorumlayın lütfenn

geçen gün komşumun kızını gelinlikle gördüm fakat alnında yaralar vardı aslında gelinlik görmek iyidir derler ama o yaralar neye işarettir ?
  4. ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer...
  5. Ruyada babayi oldurmek

Ruyada babayi oldurmek

Slm ben 25 yasindayim babam ile 12 yasindan beridir anlasamiyoruz. Son 5 veya 6 aydir sık sık ruyamda babami olduruyorum veya kavga ediyorum... Uyandigimda kendimi cok huzursuz hissediyorum gercekmis gibi... Tmm babamdan nefret ediyorum. Onu hic sevmiyorum ztn oda zerre kadar sevmiyor ama genede ailem icin yasamali yani oldurmem. Ama bu ruyalar sık sık oluyor artik. Nedir bu?

Sayfayı Paylaş