Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

tavuk_kavurma

Yeni Üye
Üye
Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var
Melekler yaa aklıma çok takıldı geçen gece gördüğüm rüya..

Karnımı yarıyorum güya tam göbek deliğinin altında kocman bir yarık oluo içine bakıyorum pişmiş yumurta var sarı beyaz öle mal mal bakıyorum

biraz araştırdım şunları buldum..

Rüyada kendi eliyle karnını yarıp içine bir takım şeyler doldurduğunu görmek, haram mala haris olmağa, yardığı karnından bir takım şeyler çıkardığını görmek, üzüntü,keder ve gamdan kurtulmağa, bir başka adamın karnını yarıp içini temizlediğini görmek, o kimseye iyilik etmeye alâmettir.

ama ben içinden bişi çıakrmıyorum yada sokmuyorum anlayamadım aklıma takıldı :S bir yorumu olan ya da bilgisi olan varmı acaba ?

rüya yorum

hayırlara gelsin inşallah
rüyanızda karnınız içinde yarıktan gördüğünüz. helalden uzaklaşmış haram rızıklar tüketmenizde delalaettir. buna istinaden bu rızıklar sahipleri tarafından haram edilmişler ve size gösterilmiştir. kanatimce bir ümmetin hakkını yemişsiniz. veya kulhakkı olan bir hak size yedirilmiş ve size haram etmiş o hak sahibi ve yediğiniz haktan dolayı hjak sahibi şu anda çok zor durumda...

HAYROLsun insallah tavuk cum ama kendimce söle yorumladim hamile olabilirsin:) aydınlatamadim ama kusura bakma canım

Geri