1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Astrolog görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Astrolog görmek ne demek? Arkadaşlar merhaba ben dün gece rüyamda astrolog gördüm tabiri nedir acaba çok merak ediyorum:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Astrolog görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyada su görmek...

rüyada su görmek...

rüyada suyun üstünde yürümek rüyada su üstünde yürümek suyun içinde su görmek suda Genel anlamda su görmek hos bir hayata güzel rizka iyiliksever insana sadik dosta büyüklere yaklasmaya din güzelligine; Bulanik ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere geçim darligina fitne ve karmasaya; böyle bir suda yikanip çikmak üzüntüden ve haastaliktan kurtulmaya Berrak su içmek temiz hayata rizikza Sicak...
  2. Rüyada boğa görmek

Rüyada boğa görmek

boğa boğa resimleri rüyada beyaz görmek rüyada görmek ruyada boga gormek Ben çoğu kez rüyamda boğa görüyorum hiç anlamına bakmamıştım Melekler şimdi bu merakımı gideryim diye baktım pekde iyi değilmiş ama rüyalara takılıpta kalmıyorum:):) nede olsa bilinçaltı işte.Buyrun sizde gördüyseniz Rüya tabiri... Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir. Boğa güreşi...
  3. Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada Sevgiliyi Görmek

rüyada sevgiliyi görmek, konuşmak, ne demek, tabiri, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Başımızı yastığa koyduğumuz vakiy,gün içinde yaşadığımız pek çok olayı da rüyalarımıza beraberimizde götürürüz melekler :) Rüyalarımıza en çok giren kişilerden biri de sevdiğimiz insandır :) Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski...
  4. Rüyada Bukalemun Görmek

Rüyada Bukalemun Görmek

rüyada bukalemun görmek rüyada bukalemun görmek, tabiri, anlamı, açıklaması, ne demektir, ile ilgili bilgiler burada melekler Bazen rüyalarımızda normal hayatta görmediğimiz envayi çeşit hayvanı görebiliriz melekler :) Bunlardan biri de bukalemundur. :):) Rüyada bukalmeun görmek,olaylara adapte olma yeteneğinize ve çok yönlü bir kşiliğe sahip olduğunuza işaret eder.
  5. Rüyada Astrolog olmak veya astrolog görmek ne anlama gelir

Rüyada Astrolog olmak veya astrolog görmek ne anlama gelir

rüyada astrolog görmek ne demek rüyada astrolog olmak ne demek tabiri Rüyalarımız bazen günlük hayatın içinde ki konular ve olaylarla benzeşir, bazen de çok sıradışı ve alakasız konulardan oluşabilir. İşte bunolardan biride rüyada astrolog görmek ya da astrolog olduğunu görmektir Melek'lerim. Lakin bu ne demek bilmiyorsunuz ama birazdan bu yazımızı okuyarak öğreneceksiniz. Rüyada...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş