1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada bebek ağlaması duymak

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada bebek görmek kadın için başarı, sevdiğiniz ile güzel muhabbete, izzet ve kuvvet sahibi eşe işaret eder. Bebek rüyası müjde ve sevinç ile güzel haberleri müjdeleyen mübarek ve hayırlı bir rüyadır. Bebek rüyaları kız veya erkek cinslerine göre farklı şekillerde tabir olunur. Erkek bebek rüyası, hayır ve saadet ve sevinç ile yorumlanır. Kız bebek rüyası kadın için hayırlı evlilik güzel kısmetler ve kısmetli evlatları olması ile tabir olunur. Bebek rüyası için bazı tabirciler şöyle yorum yapmışlardır, erkek yada kadın kim bu rüyayı görürse bekar ise evlenir denilmiştir.
  Rüya Alimlerinin yorumu: Rüyada bebek görmek, İslami rüya tabiri yapan alimlerin kitap ve eserlerindeki kaynaklara gördüğünüz rüya en sık iki şekilde tabir olunur. Erkek bebek, müjde ve sevinç, kız bebek görmek üzüntünün ardından gelecek, mal, mülk ve müjde, ganimet elde etmeye alamettir.
  < Konu Resmi..>

  Rüyada bebek görmek, İslami yorumları ile anlamlarını ve manalarını sizler için en sık görülen tasvirlerini ve yorumlarını bu sayfamızda hazırladık, gördüğünüz rüyaların gerçek manalarını ve anlamlarını bu sayfamızda okuyabilirsiniz. İslam aleminin rüya tabiri yapan alimlerin yorumları ve görüşlerine göre bebek rüyasının tasvirlerini sizler için derledik. Bebek bekar biri için hayır, kısmet, güzel talihtir, evli biri bebek görse, ummadık biranda evlat müjdesi ile müjdelenir denilmiştir. Rüyada bebek doğurmak rızka ve zenginliğe kavuşacağına işarettir.

  İslami Tabirleri: Rüyada bebek görmek temiz kalpli ve saf düşünceleri olan hayırlı bir hanıma, kadın için ise eli ve gönlü bol bir adama delalet eder. Rüyada bebek sallamak, bekar biri için evlilik hazırlığı yapmaya, evli ve çocuğu olmayan için evlat sahibi olmaya yorumlanır.

  Diyanet Yorumları: Bebek emzirmek saadet, yüksek mertebe sevinç ve mutluluk demektir. Anne olan biri rüyada bebek emzirdiğini görse, bu rüya ehli kimseler tarafından görülürse hayırlı bir müjde alacak olmasının alametidir.

  İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Bebek ile alakalı İslami rüya tabirleri manaları, mal, mülk, kazanç ve bereket, bekar için evlilik, Rüyada bebek görmek rüyası, evli kimse için huzurlu ve kalabalık aileye delalet eder.

  Rüyada Bebek Sevmek
  Rüyada bebek sevmek, İslami Kaynaklara göre erkek bebeği sevmek iki şekilde tabir edilir, tüccar kimse için mal ve hayırlı bir anlaşma, kız bebek sevmek, erkek ve kadın için iyi bir yuvaya yorumlanır. Rüyada bebek görmek, bebeği sevmekten daha hayırlıdır. Bebeği kucağına almak bebek görmek rüyasının tabirinden daha fazla kar, kazanç ve mükafata işaret eder.

  Rüyada Bebek Kucaklamak
  Rüyada bebek kucaklamak, bekar bir kimse kucağına bebek verildiğini görürse, hayırlı bir evlilik yapar. Rüyada kucağında bebek görmek, bekar biri için evlilik, eğer kişi evliyse evliliğinde arzu ettiği şekilde evlatlarını kucaklar, sever ve mutlu olur denilmiştir.

  Rüyada Bebek Ağlaması Duymak
  Rüyada bebek ağlaması duymak, bu rüya hayırlıdır bir bebeğin ağladığını duymak sevinçli bir haber almaya ilgi alaka bekleyen kimseleri ihmal etmemesi gerektiğine işarettir. Rüyada bebek ağlatmak veya bebek ağlaması sesi duymak çevresinde ilgi görmek isteyenler olduğuna delalet eder.

  Rüyada Erkek Bebek Görmek
  Rüyada erkek bebek görmek, İslami tabircilere göre, müjde, zafer, erkek için büyük kazanç ve ödül yada hediyedir. Erkek bebek rüyasını bazı tabirciler şöyle yorumlamıştır. Rüyada erkek bebek görmek, mal, hanım ve birbiri peşi sıra çıkacak çok hayırlara delâlet ve işarettir demişlerdir.

  Rüyada Kız Bebek Görmek
  Rüyada kız bebek görmek, bir rivayete göre hanım kişi için nasihat, vaat ve hayırlı bir demektir. Rüyada kız bebek görmek şans ve kariyer ile birlikte gelecek hayırlı bir habere işarettir. Rüyada kız bebeği görmek bekar bir kimse görse üzülür ve bir mühlet ayrılık yaşar denilmiştir, kimilerine göre evlilik münasebeti ile yorumlanır.

  Rüyada Bebek Öldürmek
  Rüyada bebek öldürmek, çocuk veya bebek öldürmek, Hızır (a.s.)’ın kıssasının anlatıldığı gibi birçok ilimlerin sahibi olmaya işaret ve de delâlet eder.

  Rüyada Bebek Doğurmak
  Rüyada bebek doğurmak, bir rivayete göre bu rüya ganimet, mülk ve makam elde etmek işsiz için güzel bir iş, bekar hanım kişi için evlilik demektir. Rüyada doğum görmek maksada kavuşmak demektir. Rüyada bebek doğurmak müjde ise, bebek emzirmek mükafat ve berekettir.

  Rüyada Bebek Emzirmek
  Rüyada bebek emzirmek, hasta için şifa bulmaya, bebek emzirdiğini gören kimse arzusuna kavuşur, Rüyada bebek emzirmek şans ve kısmettir. Rüyada bebek emzirmek her zaman müjde ve bereket hayır ile yorumlanır

  Rüyada Bebek Ayakkabısı Görmek
  Rüyada bebek ayakkabısı görmek, güzel ve selametli bir yola çıkmaya erkek için hayırlı bir iş haberine kadın için iyi bir hayata ve kolay geçime delalet eder. Rüyada bebek görmek bebek ayakkabı görmek rüyasından daha ziyade ve karlı olarak tasvir olunmuştur.

  Rüyada Gülen Bebek Görmek
  Rüyada gülen bebek görmek, güzel bir bebeğin kendisine güldüğünü görmek, dünyanın kendisine yönelmesine ve hayırlı dünyalık mal, mülk, sahibi olmaya delalet eder.

  Rüyada Konuşan Bebek Görmek
  Rüyada konuşan bebek görmek, cinsiyeti fark etmez bir bebeğin konuştuğunu görmek maksadın ve gayenin akıbetin hayırlı olmasına işarettir. Rüyada bebeğin konuştuğunu görmek, işlerinin hayır ve beklediği gibi neticeleneceğine ve umduğuna kavuşmak, zor işleri başarmak gibi şeylere kavuşmak ile yorumlanır.

  Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek
  Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, bu rüyayı gören kimse için bazı rüya tabircileri şöyle buyurmuştur, rüya sahibinin hayatında yeniliklerin ve umduğu şekilde değişikliklerin olmasına işarettir. Rüyada yeni doğum görmek iyi bir düzene girmeye delalet eder.

  Rüyada Emziren Anne Görmek
  Rüyada bebek emziren anne görmek, kolay kazanca ve emek sarf etmeden gelecek paraya ve hayırlı bir işte anlaşmaya rüyanız yorumlanır. Rüyada bebeğini emziren anne görmek, yardım etmek ve yardımlaşmak anlamına gelir.

  Rüyada Zayıf Bebek Görmek
  Rüyada zayıf bebek görmek, zengin için fakirlik yaşamaya ve kazancın azalmasına, delalet eder. Rüyada zayıf bebek emzirmek, normal sıradan bir kimse rüyada zayıf bir bebek görse ihmalkar bir kimseye ve ilgi görememeye yorumlanır.

  Rüyada Şişman Bebek Görmek
  Rüyada şişman bebek görmek, zevkine ve sefasına düşkün bir erkek ile tabir edilir. Rüyada erkek veya kız bebeği şişman görmek kadın ve erkek için iyi bir kısmet ve rızık demektir.

  Rüyada Bebek Sahibi Olmak
  Rüyada bebek sahibi olmak, rüya sahibinin yaşadığı o belde halkının yakında üzüntüden kurtulacaklarına işarettir. Rüyada bebeği olduğunu gören kimse arzusuna kavuşur denilmiştir.

  Rüyada Bebeğe Dönüşmek
  Rüyada bebeğe dönüşmek, beklenmedik bir iş haberine ve çok sevinmeye ve amelin güzelliğine yorumlanır. Rüyada bebek sevmek şans, kısmet, rızık bolluğuna ve bekar için evlenmeye delalet eder.

  Rüyada Bebek Arabası Görmek
  Rüyada bebek arabası görmek, rüyayı gören kimse eğer içinde bebek varsa, umduğu her şey kolayca gerçekleşir. Eğer bebek arabası boş ise bir sıkıntıya ve maddi darlığa düşecek demektir.

  Rüyada Beşik Görmek
  Rüyada beşik görmek hayır, kısmet, güzel talih ve murattır. Rüyada boş beşik görmek gelecek bir hayra, rüyada dolu beşik görmek maksadın gayenin gerçekleşmesine, iyi niyetlerinin kolayca olmasına delalet eder.

  Rüyada Yürüyen Bebek Görmek
  Rüyada yürüyen bebek görmek, bir bebeğin yürüdüğünü görmek zor işlerin kolayca çözülmesine işarettir. Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek, üstü kapanmış konuların, hayır ile açığa çıkmasına ve sarf ettiği emeğin karşılığını almaya yorumlanır.

  Rüyada Aç Bebek Görmek
  Rüyada aç bir bebek görmek güzel bir kadın ile yakınlaşmaya ve iyi bir dostluk kurmaya delalet eder. Rüyada acıkmış bebek görmek, rızık ve kısmet yönünden birilerinden yardım görmek anlamına gelir.

  Rüyada Güzel Bebek Görmek
  Rüyada güzel ve gayet sağlıklı bir bebek görmek, evlenmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada sevimli bebek görmek, maişetin genişlemesine, evli biri için evlatlarının çoğalmasına işaret eder.

  Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek
  Rüyada Mavi gözlü bebek görmek nazar eden bir kadına veya bedeni bir rahatsızlık yaşamaya rüyanız yorumlanır. Rüyada gözleri mavi bebek görmek, nazar ve sıkıntılara düşmeye yorumlanır.

  Rüyada Yeşil Gözlü Bebek Görmek
  Rüyada yeşil gözlü bebek görmek, güç ve iktidar sahibi bir erkeğe ve belirli bir miktar paranın ele geçmesine tabir edilir. Rüyada yeşil renk gözleri olan bebek görmek, kısmet ve hayırlı eş ile yorumlanır.

  Rüyada Bebek Aldırmak
  Rüyada bebek aldırmak, karamsar ve art niyetli kimseye ve erkek için bir kadına düşkünlük göstermesine, kadın için erkek ilişkisi varsa daha dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.


  Rüyada Bebek Sallamak Rüyada bebek sallamak, bir konudan dolayı kendini avutmaya veya avutulan kimselere delalet eder. Rüyada bebek salladığını görmek servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber vaktini geçireceği bir meşgale ile yorumlanır.

  Rüyada Bebek Düşürmek
  Rüyada bebek düşürmek, bu rüyayı gören kimse sıkıntıya düşer hayal ettiği bir çok şeyden mahrum kalır denilmiştir. Düşürdüğünü ve düşüren birini görmek aynı şekilde yorumlanır.

  Rüyada Bebek Fotoğrafı Görmek
  Rüyada bebek fotoğrafı görmek, yokluk çekiyorsa bundan kurtulmasına ve neslinden bir kimsenin iyi bir yere gelmesine rüyanız yorumlanır.

  Rüyada Bebekliğini Görmek
  Rüyada bebekliğini görmek, bu rüyayı gören kimse tövbe eder ve günahlardan sakınırsa arzu ettiği şeylere kavuşur maksadı kolayca hayırlı ise gerçekleşir denilmiştir.

  Rüyada Bebek Haberi Almak
  Rüyada bebek haberi almak, yeni bebeği olacağını öğrenmek bu müjdeyi alan kişi için şöyle denilmiştir. Rüya sahibi servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber mülk sahibi olur.

  Rüyada Japon Bebek Görmek
  Rüyada Japon bebek görmek, fıtratının değişmesine ve arzu ettiğine kavuşmaya yorumlanır. Rüyada yabancı uyruklu bir bebek görmek, Japon bebeği gibi bebekler ummadık bir kısmete delalet eder.

  Rüyada Bebek Bakmak
  Rüyada bebek bakmak, mala malik olmak ve bir hayırda bulunmak, işsiz için iş sahibi olmak ile tabir edilir. Rüyada bebek baktığını görmek, rızık ve ganimet elde etmeye yorumlanır.

  Rüyada Bebek Mezarı Görmek
  Rüyada bebek mezarı görmek, rüyayı gören kimse üzülür ve sıkıntıya düşer ve akabinde tüm sorunlarından kurtulur denilmiştir.

  Rüyada Bebek Öpmek
  Rüyada bebek öpmek, mal, mülk, altın, para sahibi olur ve bunlara malik bir kimseyle bir ilişkisi olacak denilmiştir.

  Rüyada Bebek Ölüsü Görmek
  Rüyada bebek ölüsü görmek, bu rüyayı erkek yada kadın kişi görse aynı şekilde yorumlanır. Hayal kırıklığına uğrar ve üzüntüye düşer bir dönem sonra bu durumlar ortadan kalkar her şey normale döner, diye burulmuştur.

  Rüyada Bebek Elbisesi Görmek
  Rüyada bebek elbisesi görmek, yeni ise sevinç ve neşe, eski ise giysiler üzüntü ve kedere ve maddi durumun zorlaşmasına tabir edilir.

  Rüyada Bebek Yürütmek
  Rüyada bebek yürütmek, tüm zorlukların üstesinden gelen bir kimseye, her işinde muzaffer olacak bir kişiye rüyanız yorumlanır.

  Rüyada Bebek Yatağı Görmek
  Rüyada bebek yatağı görmek, güzel bir odada yada iyi bir ortamda bebek yatağı gören kimse; istediği gibi bir evlilik yaşar eğer evli ise ailesinin çoğalmasına genişlemesine rüyası yorumlanır.

  Rüyada Bebek Uyurken Görmek
  Rüyada bebeği uyurken görmek, müjdeye ve yolculuğa çıkmak isteyip çıkamamaya tabir edilir. Rüyada uyuyan bebek görmek rüya sahibi için ummadık bir yerden gelecek bir haber ile çıkacağı seyahate yorumlanmaktadır.

  Rüyada Bebek Isırmak
  Rüyada bebek ısırmak, evli ise evladı olur çok sever bazı tabircilere göre o kimse için şöyle denilmiştir. Rüya sahibi arzu ve heveslerine kavuşur, bekar ise evlenir denilmiştir.

  Rüyada Bebek Odası Görmek
  Rüyada bebek odası görmek, selamete ve hayra tabir edilir. Rüyada bebek odası gören kişi bekar ise evlenir, arzu ettiği gibi bir evliliği olur denilmiştir.


   
Rüyada bebek ağlaması duymak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kolik(sancı)ağlaması her bebekte görülür!

  kolik(sancı)ağlaması her bebekte görülür!

  Bebeklerdeki kolik (sancı) ağlaması günde 3 saatten fazla süren sebebi belli olmayan aşırı ağlama ve huysuzluk hali olarak tanımlanıyor. Koliğin bir hastalık olmadığını belirten uzmanlar, yeni doğan her 10 bebekten 1’ini etkilediğini söylüyor. Kolik atakları genelde iyi beslenen çok emen bebeklerde görülüyor. Özellikle eğitim düzeyi yüksek annelerin ilk çocuklarında görüldüğü de tespit...
 2. Bebeğin çok ağlaması

  Bebeğin çok ağlaması

  Arkadaşlarım bebeğim çok ağlıyor, ne yapmalıyım bu bebeklerde neden ağlar anlamış değilim. Altı kuru karnı tok gazınıda çıkarttı hala ne diye ağlıyor ne kadar zor bi iş şu annelik yahu offffffffff of
 3. Rüyada bir arkadaşın öldüğünü görmek ve hüzünlü bir şarkı duymak

  Rüyada bir arkadaşın öldüğünü görmek ve hüzünlü bir şarkı duymak

  Merhaba arkadaşlar gece rüyamda bir arkadaşımın öldüğünü gördüm. Bizim köyde (Babam onların köyü) orada bir mağarada yaşıyormuş orada onun bir köpeği de varmış onuda öldürmüşler. Ve rüyamda hüzünlü biri şarkı söylüyordu ben ve benimle beraber iş yerinde çalışan arkadaş o sese doğru gidiyorduk. Ruhen kendimi kötü hissediyorum şuan. Bu neye tabidir acaba.
 4. Rüyada bebek yıkadığını görmek

  Rüyada bebek yıkadığını görmek

  Rüyada bebek yıkamak, rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntının sona ereceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine ve ailesi ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, evlat sahibi olmak istediğine de yorumlanır. Rüyada bebek yıkamak, çok...
 5. Ağlayan Bebeği Sakinleştirme Yolları Bebeğiniz Neden Huzursuz Olur

  Ağlayan Bebeği Sakinleştirme Yolları Bebeğiniz Neden Huzursuz Olur

  Ağlayan Bebeği Sakinleştirme Yolları- Bebeğiniz çok mu huzursuz, çok mu ağlıyor? Peki bu durumda anneler ne gibi yollar izlemeliler? Özellikle bir ikiz annesi olarak bendeniz sizlerle tecrübelerimi paylaşacağım. Bebek büyütmek zordur hanımlar aslında ne kadar da kadınların içgüdülerinde annelik yatsa da yine de zorlandığınız yardım aradığınız günler de gelir bazı durumlarda benim yaptığım...

Sayfayı Paylaş