Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek

Eylül Beril

Yeni Üye
Üye
Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek
Yan kapı komşumun rüyasında benim hayatımı kaybettiğimi görmesi üzerine merak ettim araştırdım ve rüyada bir yakının kaybetmenin ne anlama geldiğini bu rüyanın tabirini rüya yorumlaır yapan bir başka arkadaşımdan öğrendim sizlerle paylaşmak istiyorum işte rüyada yakın birini kaybetmenin tabiri.

Eğerki rüyanızda yakınız olan birini kaybetmişsenin öldüğünü gördüğünüz kişiye ömür bağışladınız anlamına gelmektedir bu rüya.Biraz açmak gerekirse insan kendisini veya başkasını rüyasında ölmüş olarak görürse, o kişinin uzun ömürle mükafatlandırılacağı söylenmektedir.Eğer bir insan rüyasında ölünün arkasından bağırıyor, ağlıyor, tabutta taşındığını ,o kimsenin toprağa verildiğini görüyorsa bu görülen rüya rüya sahibinin yükseleceğine işaret etmektedir.

Ayrıca ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanmaktadır.Rüyada çok yakınınız olan birinin öldüğünü gördüyseniz, ölen kişinin uzun ömürlü olacağı anlamına gelmektedir.

Geri