Rüyada boğazın kesilmesinin tabiri nedir acaba?

• Konbuyu başlatan hayaldünyası
  • Başlangıç tarihi
H

hayaldünyası

Forum Okuru
Rüyada boğazın kesilmesinin tabiri nedir acaba?

Rüyada boğaz kesilmesi melek kadınlar kulubü rüyada boğaz kesilmesi nedir forum'da.​

Arkadaşlar gece rüyamda çok dehşet bir kabus gördüm. Hala etkisindeyim. Nete de pek güvenemedim rüya tabirlerine. Tabirini bilen varsa söyleyebilir mi? Rüyada boğaz kesilmesi nedir? Rüyamda boğazımı kesiyorlardı tanımadığım kişiler. Bağırmaya çalışıyorum bağıramıyorum. Sesim çıkmıyordu. Çıkamıyordum o durumdan. Sabah uyandığımdan beri de etkisi altındayım. Nasıl kurtulacağım bilemiyorum.

Merhaba
Ne derler rüyayı her zaman hayra yorumlamak gerekiyor. Ama bazı rüyalar var ki bazen sıkıntı ve kötü şeylere de delalet edebiliyor. Rüyada boğazının kesildiğini görmek özellikle keyfinizi kaçıracak bazı gelişmelere delalet edebilir. Bazı sıkıntılara düşmeye delalet etmekle birlikte kişi büyük üzüntüye düşebilir. Büyük bir değer kaybı da yaşayabilirsiniz. Korktuğunuz kadar varmış rüyanız gerçekten. Bazı rüyalar vardır ki insanı gerçekten o an yaşanıyor gibi bir hisse sokabilir. Şöyle de yorumlayabiliriz bu rüyayı ki büyük çabalar ve emekler harcamanız dahilinde güzel başarılara ulaşabilirsiniz. Zorluklardan kurtulacaksınız ama birtakım zorluklara katlanarak olacak anlamına da gelebilir. Velhasıl kelam önünüzde zorlu bir süreç olabilir buna en güzel siz göğüs gerersiniz.

Rüya tabirleri konusunda araştırmalar yapan, rüyalar nedir kaç türdür merak eden arkadaşlarımız için ''Rüya türleri'' konulu yazımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Geri