Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Daktilo Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Daktilo Görmek ne demek? Ne enteresan değil mi rüyamda daktilo gördüm hani çok kullanılan yada gerçekte sıkça gördüğüm bişey olsa tamam ama daktilo ne alaka rüyamda :S Arkadaşlar acaba rüyada daktilo görmenin tabiri nedir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Daktilo Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daktilo

daktilo

Daktilo, 19. yüzyılda Amerika'da bulundu. Daktilonun ilk örneklerine "tipograf" adı verilmişti. Tipograf 1829 yılında William Burt tarafından yapılmıştı. Bu makinenin birçok parçası tahtadandı. Harfleri bulabilmek için, yazı yazanın bir çerçeve üzerindeki kolu çevirmesi gerekiyordu. 1868 yıllarına doğru daha gelişmiş modeller yapıldı. İlk daktilo makinesini satın alanlar arasında...
  2. Rüyada Daktilo Görmek neye işaret eder

Rüyada Daktilo Görmek neye işaret eder

Rüyada Daktilo Görmek ne anlama gelir Rüyada Daktilo Görmek neye işaret eder Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyada daktilo görmenin tabiri hakkında ki yorumları sizlerle ve rüyasında daktilo gören diğer misafirlerimizle paylaşıyoruz. Rüyada Daktilo Görmek tabiri: Rüyada daktilo görmek, korkunç ve üzücü olayların habercisi olarak yorumlanır. Farkında olmadan yaptığınız...
  3. Rüyada Gazete Görmek

Rüyada Gazete Görmek

Rüyada Gazete Görmek ne demek? Selam kızlar acaba Rüyada Gazete Görmek ne anlama geliyor?
  4. Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek ner anlama geliyor bana rüyamı yorumlayın.
  5. Rüyada Hastane Görmek

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada Hastane Görmek ne anlama geliyor ben dün gece rüyamda hastanedeydim :S Hastamı olacam ya da hastalık haberimi duyacam acaba puff:(

Sayfayı Paylaş