1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Damatlık Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Damatlık Görmek ne demek? Kızlar abim nişanlısından ayrıldı geri barışmaları imkansız zaten sevmiyorduda abim onu. Dün gece rüyasında damatlık görmüş acaba tabiri nedir bu rüyanın ailecek meraklandık valla.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Damatlık Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Bukalemun Görmek

Rüyada Bukalemun Görmek

rüyada bukalemun görmek rüyada bukalemun görmek, tabiri, anlamı, açıklaması, ne demektir, ile ilgili bilgiler burada melekler Bazen rüyalarımızda normal hayatta görmediğimiz envayi çeşit hayvanı görebiliriz melekler :) Bunlardan biri de bukalemundur. :):) Rüyada bukalmeun görmek,olaylara adapte olma yeteneğinize ve çok yönlü bir kşiliğe sahip olduğunuza işaret eder.
  2. Rüyada su görmek

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek nedir rüyada su görmek nasıl tabir edilir.Melekler bu gece rüyamda mutfakta bi damacana su gördüm ne anlama geldiğini merak edip bakmak istedim sonra aklıma siz melekler geldiniz belki benim gibi merak edenler vardır diye rüyamın yorumunu sizinlede paylaşmak istedim bakalım rüyada su görmek ne anlama geliyomuş Ruyada Su gormek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade...
  3. Rüyada silah görmek

Rüyada silah görmek

Oüşmana galip gelmeye, güç ve kuvvete, her çeşit marazdan ve üzüntüden kurtulmaya, Silah ilme, din" hayatının güzelliğine, doğru habere; Silah yapan yahut satan kimse zalim ve gaddar yöneticiye delalet eder. Rüyada silah görmek , kuvvete ve düşman üzerinde zafere işarettir. Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine, rüyayı gören hasta ise, iyileşeceğine...
  4. Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada Çekirdek Görmek

Arkadaşalr acaba Rüyada Çekirdek Görmek ne anlaam geliyor
  5. Rüyada Damatlık Görmenin Tabiri Nedir

Rüyada Damatlık Görmenin Tabiri Nedir

Rüyada Damatlık Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Damatlık Görmenin Tabiri Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyasında damatlık görenleri konu alıyor ve rüyada damatlık görmenin tabiri hakkında bilgiler aktarıyoruz. *Rüyada damatlık, damat kıyafeti, damat elbisesi, damat giysisi görmek, bakmak, almak, giymek ; günlük yaşamınızda büyük bir değişimin, gelişimin habercisidir. Bu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş