rüyada deprem

bur_çak

Aktif Üye
Üye
rüyada deprem
bugün sabaha karşı bir rüya gördüm.internetten araştırdım fakat gördüğüm rüyaya yakın bişey bulamadım.çok şiddetli şekilde sarsılıyoduk yanımda bi arkadaşım vardı beşik gibi sallanıyorduk ama duvarlarda ne bi çatlak vardı ne yıkıntı ne ölü ne yaralı.ben sadece euzü besmele çekiyodum bitene kadar yüksek sesle.sizce ne anlama geliyo bu, rüya tabirlerinden anlayan biri varsa açıklayabilir mi?

öyle bi rüya bende gördüm ama nette tam açıklaması yoktu hiç bi yer yıkılmıyordu ama şiddetli sallanıyorudu
denk mi geldi yoksa böyle bi yorumumu var bilemiyorum ama bugün arkadaşlık ilişkilerimde şiddetli sorun yaşayacaktım nerdeyse bir arkadaşımla daha doğrusu, sabrettim tuttum kendimi yaşamadım.hani hiç bir yer yıkılmamıştı rüyamda bende bugün kalp kırmadım böyle bir açıklaması olabilir ya da dediğim gibi belki de denk geldi.

Bismillahirrahmani rahim..Yusuf peygamberin tabiri olsun inşallah.Rüyanızda gördüğünüz deprem hayatınızda yaşıyacağınız sarsıntılı olaylardır.Çok şükür ki rüyada yıkıntı,çatlak görmemişsiniz.Eğer yıkıntı ve çatlak görseydiniz.Allah korusun aileden birini gerçek hayatta kaybederdiniz.Euzu besmele çekmeniz Allaha bol dua etmenizin gerektiği anlamına geliyor.Rüya tabirim Allahın izniyle sahihtir.Bol dua edin ve hergün euzü besmele çekmeyi adet haline getirin selam ve dua aile...

ben sabah rüyayı gördükten sonra kalktım suya besmelee çekip anlattım en iyisi oymuş ever yıkunt hiç iyi değilmiş ama bende yıkıntı yoktu sadece salladık ama o gün de iftiraya uğruyordum az kalsın valla

Bismillahirrahmani rahim..Yusuf peygamberin tabiri olsun inşallah.Rüyanızda gördüğünüz deprem hayatınızda yaşıyacağınız sarsıntılı olaylardır.Çok şükür ki rüyada yıkıntı,çatlak görmemişsiniz.Eğer yıkıntı ve çatlak görseydiniz.Allah korusun aileden birini gerçek hayatta kaybederdiniz.Euzu besmele çekmeniz Allaha bol dua etmenizin gerektiği anlamına geliyor.Rüya tabirim Allahın izniyle sahihtir.Bol dua edin ve hergün euzü besmele çekmeyi adet haline getirin selam ve dua aile...

çok sağol canım Allah razı olsun sarsıntılı günler bilmiyorum belki yaşıyorum farkında değilim inş yaşamam daha güzel rüyalar görürüm inş :)

ben sabah rüyayı gördükten sonra kalktım suya besmelee çekip anlattım en iyisi oymuş ever yıkunt hiç iyi değilmiş ama bende yıkıntı yoktu sadece salladık ama o gün de iftiraya uğruyordum az kalsın valla

dediğim gibi öyle ukalalık ve kendini beğenmişlik yaptı ki arkadaşım bana karşı kalbini kırıcaktım nerdeyse yüz yüze bakamazdık bi daha belki ama tuttum kendimi sabrettim bırak ne düşünürse düşünsün naparsa yapsın diye, iftirasının dönüp dolaşıp kendini bulucağından habersiz sanırım sana bunu yapan arkadaş bunu hesaba son anda katmıştır ya da.neyi alıp veremiyolar bu yalan dünyada bu insanlar anlamıyorum.kıskançlıklar,iftira atmalar,kibirlenmeler,kendini üstün görmeler...neyse Allah a havale ediyorum o bilir napıcağını,rüyamızda çıktı bu arada inş daha güzel rüyalara canım onlarda çıkar inş :)

dediğim gibi öyle ukalalık ve kendini beğenmişlik yaptı ki arkadaşım bana karşı kalbini kırıcaktım nerdeyse yüz yüze bakamazdık bi daha belki ama tuttum kendimi sabrettim bırak ne düşünürse düşünsün naparsa yapsın diye, iftirasının dönüp dolaşıp kendini bulucağından habersiz sanırım sana bunu yapan arkadaş bunu hesaba son anda katmıştır ya da.neyi alıp veremiyolar bu yalan dünyada bu insanlar anlamıyorum.kıskançlıklar,iftira atmalar,kibirlenmeler,kendini üstün görmeler...neyse Allah a havale ediyorum o bilir napıcağını,rüyamızda çıktı bu arada inş daha güzel rüyalara canım onlarda çıkar inş :)
canım bana bu ifitrayı atamaya kalkan eltim hırsızlıkla suçlamaya kaltı beni bilezikleri kaybolmuşta ben biliyormuşum yrrini bana söylemiş küstü olduğu birine n,ye söylesinki bileziklerinini yerini şükür herkes beni bilir bana da güven,ir sonra foyası ortaya çıktı kendi aşlesne götürmüş bilez,kleri eşinden gizli . yanın klamadı

canım bana bu ifitrayı atamaya kalkan eltim hırsızlıkla suçlamaya kaltı beni bilezikleri kaybolmuşta ben biliyormuşum yrrini bana söylemiş küstü olduğu birine n,ye söylesinki bileziklerinini yerini şükür herkes beni bilir bana da güven,ir sonra foyası ortaya çıktı kendi aşlesne götürmüş bilez,kleri eşinden gizli . yanın klamadı

er ya da geç,bu dünyada ya da öbür dünyada bi şekilde herkes yaptığının hesabını vericek canım.kimsenin ettiği yanına kalmaz.ne demek hırsızlıkla suçlamak? o kimki sen onun bileziklerini çalıcaksın, boğazından haram lokma geçiriceksin? Allah ım sen bu insanlara akıl fikir ihsan eyle ! beni de hep aynı insanlar bulur.kendini beğenmiş ukala tipler.çekiyomuyum napıyorum bilmiyorum ama böyle bi insandan daha yeni kurtuldum o da arkadaşımdı.şimdi hiç böyle olucağını düşünmediğim bi arkadaşım böyle davranmaya başladı.sınanıyorum sanırım bu insanlarla,bu tip insanlarla,öyle düşünüyorum.ya da böyle olmam mı isteniyo bilemiyorum.gerçi hep Allah a dua etmişimdir Allah ım hakkımda ne hayırlıysa onu çıkar karşıma diye her konuda ama belki de daha çok dua etmem gerekiyo.

Geri