Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Rüyada Depremden Kurtulmak

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Rüyada Depremden Kurtulmak ne demek? Arkadaşlar kardeşim rüyasında deprem olduğunu görmüş ve o depremden kurtulduğunuda görmüş sizce bu ne anlama geliyor?
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Rüyada Depremden Kurtulmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kurtulmak

  kurtulmak

  Kurtulmak Herhangi bir olumsuz durumdan, şiddet ve meşakkatten kurtulmak, iyi amellerin neticelerini müşahade etmeye ve semerelerini almaya delalet eder.Rüyada bir tehlikeden, sıkıntıdan kurtulmak olduğu gibi alınır.Rüyada herhangi bir sikintidan, bir dertten bir hastaliktan kurtulmak, yaptigi ibadeti ve onun gereklerini yerine getirmedigini düsünerek sonunda varacagi kararla ilgilidir. Bir...
 2. Rüyada Deprem Olması

  Rüyada Deprem Olması

  Rüyada Deprem Olması ne demek? Arkadaşlar rüyada deprem görmek yani deprem olması ne demek oluyor
 3. Rüyada Depremden Kurtulmak Ne Demek

  Rüyada Depremden Kurtulmak Ne Demek

  Rüyada Depremden Kurtulmanın Tabiri Nedir Rüyada Depremden Kurtulmak Ne Anlama Gelir Gördüğümüz birbirinden değişik rüyalardan biri de son zamanlarda adeta içimize işleyen depremle ilgili melekler. Rğyada depremden kurtulmak ne demektir? Açıklayalım.. Deprem ile evinin yikildigini ve içinde ev halkindan sadece kendisinin kurtuldugunu görmek, ecelinin yaklastigina delalet eder.
 4. Rüyada Deprem Olması Ne Anlama Gelir ?

  Rüyada Deprem Olması Ne Anlama Gelir ?

  Rüyada Deprem Olması ne demek Rüyada Deprem Olması ne anlama gelir Rüya tabircilerinin yaptığı rüyada deprem olması ile ilgili tabir şöyle melekler... Rüyada deprem görmek hayra yorulmaz. Para ve mal kaybına ve sıkıntıya yorulur. Rüyada deprem, herşeyin aniden değişeceğini haber verir. Rüyada deprem görmek; iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya dünyada savaş olacağına işaret eder. Rüyada...
 5. rüyada deprem

  rüyada deprem

  bugün sabaha karşı bir rüya gördüm.internetten araştırdım fakat gördüğüm rüyaya yakın bişey bulamadım.çok şiddetli şekilde sarsılıyoduk yanımda bi arkadaşım vardı beşik gibi sallanıyorduk ama duvarlarda ne bi çatlak vardı ne yıkıntı ne ölü ne yaralı.ben sadece euzü besmele çekiyodum bitene kadar yüksek sesle.sizce ne anlama geliyo bu, rüya tabirlerinden anlayan biri varsa açıklayabilir mi?

Sayfayı Paylaş