Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Rüyada Dil Görmek Ne Demek ?

  Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Rüyada Dil Görmek açıklaması Rüyada Dil Görmek anlamı


  Rüyada dil görüp anlamını mı merak ediyorsunuz melekler ? O halde makalemizi okuyun.. :tik:

  [​IMG]

  Rüyada dilini hareket ettirdigini gören kimse, bir hata yapar. Eğer dilinde olan uzunluktan veya genişlikten yahut delil getirdiği zaman genişleme gibi bir durum görse, o kimsenin kuvvetli ve kudretli oluşuna ve düşmanliğinda gelip gelmesine işarettir. Kavga ve münakaşa yaparken dilinin uzun olduğunu görse, o kimsenin hayasızca sizi söylediğine işarettir. Bazen rüyada dil uzunluğu, sahibinin edebiyatta emsallerine üstün geldiğine işarettir. iki dili olduğunu gören kimse, kendisinde bulunan ilim, sıhhat ve delilleri artar, düşmanını yener. Bir kimsenin rüyada dilinin tutulması ve onun için söz söylemek mümkün olmaması, o kimsenin başta kalmasına işarettir. Rüyada bir kimsenin dilinde siyah kıl bitmesi, hemen çıkacak bir kötülüğe,beyaz kıl bitmesi de sonradan çıkacak kötülüğe işaret eder. Dil; güzellik, delil, gidişat ve işarettir. Kişinin dili, kalemi yerindedir. Dilinin göğe yükselecek derecede uzamasi, zulmünden dolayi azledilmesine işarettir.
   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  rüyada birisinin ölümü hatırla demesi ne anlama gelir.
   
Rüyada Dil Görmek Ne Demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Desen Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Desen Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Desen Görmek Rüyada Desen Görmek Ne Anlama Gelir Kimi zaman bilinçaltımızdakileri açığa çıkaran, kimi zaman da hiç anlamlandıramadığımız rüyalarımzda görüğümüz desenlerin anlamı nedir acaba melekler ? :) Rüyada Desen Görmek; Desenler değişik tecrübelerden oluşan “hayatın zengin deseni”ni temsilederler.
 2. Rüyada Deterjan Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Deterjan Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Deterjan Görmek Nedir Rüyada Deterjan Görmenin Tabiri Nedir Anlam verebildiğimiz ya da anlamlandıramadığımız rüyalarımız içinde tabir edilen bir rüyadan bahsedeceğiz sizlere melekler; rüyada deterjan görmek.. :) Rüyada Deterjazn Görmek Mala, üzüntü ve kederin gitmesine, Dederjan kederli kimseyi teselli eden insana yahut hakim ve üst düzey bir görevliye arz edeceği olaya, Sabunla...
 3. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
 4. rüyada süs balığı görmek ne demektir

  rüyada süs balığı görmek ne demektir

  yha bunları demeyin rüyada süs balığın görmek ne demektir
 5. rüyada para görmek ne demek

  rüyada para görmek ne demek

  Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?

Sayfayı Paylaş