1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Rüyada Dil Görmek Ne Demek ?

  Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Rüyada Dil Görmek açıklaması Rüyada Dil Görmek anlamı

  Rüyada dil görüp anlamını mı merak ediyorsunuz melekler ? O halde makalemizi okuyun.. :tik:

  [​IMG]

  Rüyada dilini hareket ettirdigini gören kimse, bir hata yapar. Eğer dilinde olan uzunluktan veya genişlikten yahut delil getirdiği zaman genişleme gibi bir durum görse, o kimsenin kuvvetli ve kudretli oluşuna ve düşmanliğinda gelip gelmesine işarettir. Kavga ve münakaşa yaparken dilinin uzun olduğunu görse, o kimsenin hayasızca sizi söylediğine işarettir. Bazen rüyada dil uzunluğu, sahibinin edebiyatta emsallerine üstün geldiğine işarettir. iki dili olduğunu gören kimse, kendisinde bulunan ilim, sıhhat ve delilleri artar, düşmanını yener. Bir kimsenin rüyada dilinin tutulması ve onun için söz söylemek mümkün olmaması, o kimsenin başta kalmasına işarettir. Rüyada bir kimsenin dilinde siyah kıl bitmesi, hemen çıkacak bir kötülüğe,beyaz kıl bitmesi de sonradan çıkacak kötülüğe işaret eder. Dil; güzellik, delil, gidişat ve işarettir. Kişinin dili, kalemi yerindedir. Dilinin göğe yükselecek derecede uzamasi, zulmünden dolayi azledilmesine işarettir.

   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  rüyada birisinin ölümü hatırla demesi ne anlama gelir.
   
Rüyada Dil Görmek Ne Demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Ölüm Görmek Ne Demek?

  Rüyada Ölüm Görmek Ne Demek?

  Rüyada Ölüm görme rüyada ölüm haberi rüyada ölüm korkusu Sevgili melekler, rüyada ölüm görmek denince hemen aklımıza bir tek tabir gelir, sevilen birinin gelecektir, ölü diri getirir. Ancak tabirciler sadece bu tabiri yapmıyor. Bakın rüyada ölü görmekle ilgili tabirler nasılmış? Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin...
 2. Rüyada Dünür Görmek Ne Demek?

  Rüyada Dünür Görmek Ne Demek?

  Rüyada Dünür Görmek Rüyada Dünür Görmek Ne Demek Bir türlü anlam vermediğimiz rüyalar görürüz melekler :) İşte belki onlardan birisi, rüyada dünür görmek ne demek tabirimiza bakıyoruz.. Rüyada dünür görmek akrabalar arasında soğukluğun kalkacağına veya bir yabancı ile tanışıp son derece samimi olacağınıza yorumlanır.
 3. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

  Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
 4. rüyada para görmek ne demek

  rüyada para görmek ne demek

  Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?
 5. rüyada sevdiğini görmek ne demek

  rüyada sevdiğini görmek ne demek

  Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm.Şu an uzakta olduğundan rüya çok güzeldi. Uyandığımda tekrar uyumaya çalıştım onu tekrar görmek için ama nafile...Ne anlama gelir bu rüya ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş