Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek?

T

TİTAN

Forum Okuru
Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek?
Rüyada Divit Kalem Görmek Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demektir
Rüyasında divit kalem gören meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, bu rüyanın tabirini ekliyoruz melekler :)

< Konu Resmi..>
Divit ve dolmakalem yücelik, devlet ve saadettir. Dilit yahut dolmakalem bulundurmak asil davranışlı olmaya, Divit kişinin hanımına, bekarın evlenmesine yahut mala, Hastanın divit yahut dolmakalem görmesi şifa arayıp bulmasına delalet eder.

Rüyada Divit Kalem Görmek hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Istiharede rüyada böcek görmek ne demek Istiharede rüyada böcek görmek ne demek
Arkadaşlar erkek arkadaşımla 1 ay önce ayrıldık gibi bir şey oldu istihareye yattım ruyamda bileğim kasiniyordu ve kaşınan yere elledigimde içinde böcek vardı ve böceğin bacakları derimden dışarıya cıktı bacaklarının rengi griydi ve ne kadar...
Soru-Cevap 0
Rüyada çocuğu ailesine kavuşturmak ne demektir Rüyada çocuğu ailesine kavuşturmak ne demektir
Arkadaşlar bundan 10 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık dersler vb şeyler yüzünden ruyamda onu gördüm o ve ben bi çocuğu ailesine ulaştırmaya çalışıyordu ve ulaştırdık daha sonra o ben ve arkadaşlarımız bir eve girdik ve bana sinirli...
Soru-Cevap 1
Rüyamda dev dalgalar gördüm Rüyamda dev dalgalar gördüm
Rüyamda yeni bir okulun en üst katlarindaydim ve notlarimi arıyordum okul yavaş yavaş su alıyordu ben sınıf kapısını açınca kapı birden cam gibi kırıldı ve su dalgaları beni dışarıya aldı götürdü dalgalar o kadar büyüktü ki ama hiç batmiyordum...
Soru-Cevap 1
Rüyamda bebeğimi gördüm Rüyamda bebeğimi gördüm
Merhaba rüyamda erkek bebek gördüm ve emzirdim daha sonraki bir gün de rüyamda bir ses adını Hilmi koy dedi. Sizce ne anlama geliyor ? ( daha 6 haftalık hamileyim)
Soru-Cevap 0
Rüyada Divit Kalem Görmek Rüyada Divit Kalem Görmek
Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek? Kızlar ben rüyamda nasıl olduysa divit kalem gördüm en çok hatırladığım buydu sizce Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek
Soru-Cevap 1