1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Rüyada Diyalize Girmek ne demek Rüyada Diyalize Girmek anlamı nedir

Merak eden üyelerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada diyalize girmek ne demek, açıklıyoruz melekler :)

Rüyada Diyalize Girmek böbreklerle ilgili bir rüyadır ..böbrek görmek kişinin yardımcısı ve haline uygun şeyidir. İki böbreğinden birisinin kaybedilmesi, o kimsenin yardımcısının kaybolmasına işaret eder. Böbreklerinin ikisini de kaybetmek katı kalbliliğe işaret eder.

Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyada at arabası görmek ne demek

rüyada at arabası görmek ne demek

Kızlar rüyamda at arabası gördüm böyle at arabasının üzerindeyim arkasında, atta yavaştan gidiyor ormanlık bi yerdeyiz sular akıyor hava mis gibi. Acaba rüyamda görtüğüm at arabası neye işarettir
  2. Aslanın Ağzına Girmek Ne Demek ?

Aslanın Ağzına Girmek Ne Demek ?

aslanın ağzına girmek deyimi ne demek anlamı manası ile ilgili bilgiler burada melekler. Dilimiz güzel deyimler ve manidar atasözleri ile çok ilgi çekici bir dil melekler :) Anlamları çok derin ve düşündürücü birçok deyimimiz içinde aslanın ağzına girmek deyimi de var. Bu yazımızı aslanın ağzına girmek deyimi anlamı nedir merak edenler için yazıyoruz. Özellikler Türkçe derslerinde öğrenci...
  3. Rüyada ölüye para vermek ne demek

Rüyada ölüye para vermek ne demek

Rüyada ölüye para vermek ne demek arkadaşlar? rüyamda ölmüş birine para veriyordum acaba ne anlama geliyor benim bu rüyam:S
  4. Rüyada Davetiye Görmek Ne Demek

Rüyada Davetiye Görmek Ne Demek

Rüyada Davetiye Görmek Rüyada Davetiye Görmek Ne Demek Merhaba Sevgili Melek'ler... Bir misafirimz rüyasında davetiye görmüş ve bunun tabirini rica etmiş. Biz de rüyada davetiye görmenin tabirini sizlerlede paylaşmak istiyoruz. - Rüyada davetiye görmek bir maksat için yemeğe, toplantıya, düğüne... v.s. çağrılmaya delalet eder.
  5. Rüyada Diyalize Girmek

Rüyada Diyalize Girmek

Rüyada Diyalize Girmek nwe demek rüya tabirinden anlıyanlar bana Rüyada Diyalize Girmenin anlamını yazın lütfen.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş