1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Dövme Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Dövme Görmek ne demek rüya tabirinden anlayan kızlar sizden Rüyada Dövme Görmenin tabirini yorumlamanızı istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Dövme Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada nar görmek

Rüyada nar görmek

Tatlı nar mala, imar edelimiş kente, hanım yahut çocuğa; Kırmızı nar taneleri altına, beyaz nar taneleri gümüşe; Ekşi nar üzüntü ve kedere, ekşiyi seven kimse için rızık ve mala; Nar kabuğu yemek hastalıktan sifa bulmaya; Nar suyu kişinin nafakasına, Narr ağacı dindar, varlıklı ve çömert kimseye; nar ağacını kesmek akrabayla ilişkiyi kesmeye; Nar taneleri kolaylıkla elde edilen mala, Nar...
  2. Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek

Selam kızlar Rüyada Çikolata Görmek ne demek acaba tabirini bilen var mı
  3. Rüyada Astrolog görmek

Rüyada Astrolog görmek

Rüyada Astrolog görmek ne demek? Arkadaşlar merhaba ben dün gece rüyamda astrolog gördüm tabiri nedir acaba çok merak ediyorum:S
  4. rüyada fındık görmek

rüyada fındık görmek

Bu gece babaannem rüyasında ölmüş olan damadını görmüş.Damadı üzerinde hafif siyah bie elbise varmış.Fakat yüzü gülüyormuş.Ve babaannemden bir torba fındık almış. Babaanneme 'anne seni 10 gün sonra yanınma alacağım demiş.' Babaannemde 'olmaz oğlum ben burda yatamam ben köyüme gidicem.' demiş. Bu rüya ne anlama geliyor açıklar mısınız ?
  5. Rüyada Dövme Görmenin Tabiri

Rüyada Dövme Görmenin Tabiri

Rüyada Dövme Görmek Nedir Rüyada Dövme Görmenin Tabiri Rüyasında dövme gören misafirimizin isteği üzerine biz de bu sayfamızda, rüyada dövme görmenin tabiri hakkında ki uzman yorumlarını sizlerle de paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyasında vücudunda dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşmalardan sonra para alır. Dövmenin rengine de çok dikkat etmek gerekir. Rüyada dövmeniz olduğunu görmek ya da...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş