1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.654
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada Ekin Tarlası Görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada ekin tarlası görmek rızık ve kısmetin artmasına ve nasip güzelliği, hayırlı ve kolay geçime işaret eder. Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Ekili alan görmek, kadınlar ile tabir olunur. Rüyada Tarla sürdüğünü görmek, bir kadın ile ilişkiye bekar için evliliğe işaret eder. Rüyada mevsiminde yeşil ekin tarlası görmek, o bölgede rızık ve nimetin bolluğuna, eğer kendi mülkünde ise, bu nimet ve rızkın kendisine ait olacağına delalet eder. Rüyada kendinin bir ekin tarlası olduğunu görmek, vaktinde meydana gelmiş olduğunu görmek, maksadına ermeye, eğer mevsimsiz ise, aralarında muhalefet veya büyük bir büyük bir felaket olmasına işaret eder.
  Rüyada ekin tarlası görmek, bir rivayete göre rüya sahibinin veya ekin sahibi belliyse onun veya aile ve akrabasından birinin aniden vefatına, yeşil ekinin kuruduğunu görmek, büyük bir felakete, kendi malı olan düz bir tarlada ekin görmek, zengin olmaya veya idareciliğe işarettir.


  < Konu Resmi..>


  Rüyada Yeşil Ekin Tarlası Görmek
  Rüyada yeşil ekin tarlası görmek, arkadaşlarından çeşitli şekillerde para almaya, mevsiminin dışında fakat başakları sararmış olduğu halde ekin biçmek ihtiyarların vefatına, başaklar yeşil ise, gençlerin vefatına veya öldürülmelerine işarettir. Rüyada ekin tarlası görmek, İslami rüya tabirleri yapan alimlere göre hanımının hamile olacağına işaret eder demişlerdir.

  Rüyada Ekin Tarlası Sulamak
  Rüyada ekin tarlası sulamak feyiz ve bereketin azlığına, devlet başkanının eliyle bir şey ektiğini görmek, fiyatların yükselmesine, elinde bir demet başak görmek, veya ambarda veya bir kapta başaklar görmek, başkasının ticaretinden eline mal- mülk-para geçmeye, ya da ilim öğrenmeye işarettir.

  Rüyada Ekin Başaklarını Sararmış Görmek
  Rüyada ekin başaklarını sararmış olgunlaşmış görmek, Her ne cinsen olursa olsun ot biçtiğini gören kimse, eğer insanlara göre makbul cinsten ise, hayra eğer makbul değil ise, şerre uğrar.

  Rüyada Ekin Ambarı Görmek
  Rüyada tütün ekini yabancı bir memleketten rızka, pirinç ekini servet, sermeye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber makam kazanmak için çalışma ve gayrete işarettir. Rüyada ekin tarlası görmek hububat, ziraatı rızık, bereket ve güzel yaşamak için çok çalışmaya işarettir. Bazıları hububat ziraatini bunun tersiyle tabir etmişlerdir.

  Rüyada Ekin Tarlasında Gezmek
  Rüyada ekin tarlasında gezmek, eğer layık ve hak ediyorsa devletin veya memleketin etkili ve yetkili kimselerine yakın olup hükumette çalışmaya, eğer layık değil ise, herhalde eline nimet geçmesine delalet eder.

  Rüyada Ekin Tarlasının Yandığını Görmek
  Rüyada ekin tarlasının yandığını görmek, o mekan halkı arasında büyük ve kötü bir hastalık olmasına işarettir. Rüyada ekin tarlası yanması, maddi ve manevi sıkıntılar, üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlara işaret eder.

  Rüyada Ekin Tohumu Görmek
  Tarlaya tohum ektiğini gören kimse, şeref ve yüksek derecelere erer. Rüyada buğday ektiğini gören kimse, Allah’ın rızasına uygun bir iş işler. Genellikle ekmek de çalışma ve gayret ile tabir olunur.

  Rüyada Tarlaya Ekin Ekmek
  Buğday ektiğini ve bunun güzel bittiğini görmek, görünen tarafının görünmeyen tarafından hayırlı ve iyi olduğuna, arpa ektiğini ve güzel mahsul verdiğini görmek, gizli halinin görünen halinden iyi olduğuna işarettir.


   
Rüyada Ekin Tarlası Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Dantel Görmek

  Rüyada Dantel Görmek

  Rüyada Dantel Görmek ne demek tabiri. Arkadaşlar dün gece rüyamda dantel gördüm acaba ne manaya geliyor rüya tabirinden anlıyorsanız cevap yazın
 2. Rüyada akraba görmek

  Rüyada akraba görmek

  rüyada akraba görmek rüyada akrabalarını akrabalarıyla birlikte olduğunu görmek.Melekler bu gece rüyamda akrabalrımı gördüm ve yorumunu sizlerle paylaşmak istedim Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız;...
 3. Rüyada Eşini Görmek

  Rüyada Eşini Görmek

  Rüyada Eşini Görmek ne anlama geliyor acaba ben rüyamda sürekli eşimi görüyorum kızlar:S
 4. Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
 5. rüyada altın görmek....

  rüyada altın görmek....

  denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş