1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada ekmek fırını görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada ekmek fırını görmek, eleştiri yapan kadınlar, üzüntü ve sözü dinlenen zalim bir insan ile tabir edilir. Rüyada ekmek fırınında hamur yoğurduğunu görmek, hayırdır. Bir rivayete göre işinin bitmesine ve rızkı elde etmeye işarettir. Rüyada ekmek fırınının ateşini yakıp kızdırdığını gören kimse, yöneticiye yakın olur. Rüyada soğuk fırın görmek, halktan bir kadın ile evlenir. Bir rivayete göre emniyet ve selâmete işarettir. Ekmek fırınında arpa unu görmek veya satılan mal, ekmek yada başka bir şey görmek, zenginlik, çok sermaye ancak sermayesini başkası getirir, eğer buğday unu ise, kazanç sağlar.  < Konu Resmi..>

  Rüyada ekmek fırını görmek, Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Fırında ekmek pişirmek herhalde hayırdır. Ekmek pişirmek murat ettiği halde fırına koyduğu ekmeklerin pişmediğini görmek, ise, asla hayırlı değildir. Rüyada ekmek fırınından ekmek almak, geniş rızık ve bol kazanç anlamına gelir. Rüyada ekmek fırınının yandığını görmek, maddi sorunlara ve zor maişete büyük sorunlar yaşamanıza, fakirliğe düşmeye işaret eder.

  Rüyada Ekmek Fırını Ocağı Görmek
  Rüyada ekmek ocağı ve tandırı görmek bir rivayete göre pazar ve çarşı ile tefsir edilir. Rüyada ekmek fırını görmek buğday veya arpa gören kimse, eğer hasta ise, vefat edip malı kamu idaresine geçer, eğer hükumete borcu var ise, bunu öder veya çarşıya satılmak üzere bir mal gönderir.

  Rüyada Sıcak Fırına Girmek
  Rüyada sıcak fırına girmek haksızlığa uğramaya, can sıkıntısı ve maddi kayıplara işarettir. Rüyada sıcak fırına girdiğini gören kimse, zalim bir yöneticinin haksızlık ve zulmüne uğrar,

  Rüyada Soğuk Fırına Girmek
  Rüyada soğuk fırına girmek rüyayı gören kimse için yorumu şöyledir, halktan bir kadın ile evlenir. fırının yıkıldığını görmek, zalimin ve haksızlığın yok olmasına, bir rivayete göre kıtlık ve darlığa işarettir.

  Rüyada Fırın Kapısını Kapalı Görmek
  Rüyada fırın kapısını kapalı görmek maddi sıkıntı ve zor geçime işaret eder. Rüyada fırın kapısının kapalı olduğunu görmek, halkın geçimde geçim sıkıntısı, fakirliğe düşmesine, delalet eder.

  Rüyada Ekmek Fırını Yakmak
  Rüyada ekmek fırını yakmak, İmâmı Nablûsi rahmetullah buyuruyor: ev sahibi, evin işlerini idare eden işçi, hizmetçi ve yardımcıları, rüya sahibinin ambarı, mahzeni, kasası ve sırları ile tabir edilir.

  Rüyada Fırın Ekmeği Görmek
  Rüyada fırın ekmeği görmek mahkemeye, çocuk mektebine, zindana, ihtiyaçların kazanılmasına, erzağın elde edilmesine, hastalıktan şifaya tabir edilip, yorumlanır ve bunlara nispet edilerek tabir edilir.

  Rüyada Ekmek Fırını Açmak
  Rüyada ekmek fırını açmak, ekmek fırını kapatmak kötü haller bunlara nispet edilir. Rüyada ekmek fırını açtığını görmek mükafattır. Fırın elet ve edevatı sanat ve kazancında ona yardım eden evladı veya yardım edenlere tabir edilip, yorumlanır.

  Rüyada Ekmek Fırınında Çalışmak
  Rüyada ekmek fırınında çalışmak rüya sahibinin kazanç ve ticaretidir. Bir rivayete göre rüya sahibinin kendisine, gelecek hayırlara işarettir. Dolayısıyla fırında görülecek hayır ve şer fazla ve eksik, mamur ve harap olması kendi kendisine veya kazanç yerine nispet olarak tabir edilir.

  Rüyada Ekmek Fırınına Girmek
  Rüyada ekmek fırınına girmek eğer elinde hamur olduğu halde fırına girip ekmek pişirdiğini görmek, işlerinin yürümesine, hasta ise, Şiaya, yönetici huzurunda düşmana galebeyle, hasırımın tevkif’ve hapis edilmesine, veya evladını bir sanata veya meslek okuluna vermeye delalet eder. Rüyada ekmek fırını görmek bolluk ve berekete, kazançlı ticaret ve geniş rızka nail olmaya işarettir.


   
Rüyada ekmek fırını görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Evinizdeki ekmek fırını

  Evinizdeki ekmek fırını

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
 2. Rüyada ekmek pişirmek

  Rüyada ekmek pişirmek

  rüyada ekmek pişirmek rüyada ekmek pişirmek, görmek, yemek, almak, yapmak, vermek, kırıntısı görmek, dağıtmak, tabirleri burada arkadaşlar Rüyada ekmek pişirmek ya da ekmek yediğini - dağıttığını görmek, ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgi sahibi olalım Melek'lerim. Rüyanızda ekmek pişirdiginizi gördüğünüz veya rüyada ekmek gördüyseniz zengin ve hayatinizdan...
 3. rüyada altın görmek....

  rüyada altın görmek....

  denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
 4. Rüyada Ekmek Görmek

  Rüyada Ekmek Görmek

  Rüyada ekmek görmek helal rızık ve bol kazanç elde etmeye, ayrıca rüyayı gören kimsenin üzüntü ve kederi gider. Rüyada yarım ekmek görmek, eğer ekmeği yemek istediği halde yiyemediğini gören kimsenin eceli yaklaşmıştır. Ekmek yemek büyük mükafat ve kazanç elde etmeye işaret eder. Bilinen bir yerde yarım ekmek bulup bunu eline alanın ömrünün yarısı geçmiştir. Birçok ekmeği olduğu halde...
 5. Rüyada ekmek görmek ne demek ?

  Rüyada ekmek görmek ne demek ?

  Rüyada ekmek görmek yaşayacağınız güzel günlerin habercisidir. Zenginlik ve renkli bir yaşantının göstergesidir. Eğer fırından yeni çıkmış taze ve dumanı üzerinde bir ekmek görmüş iseniz, maddi sıkıntıdan kurtulup rahat bir yaşama ereceğinize delalet etmektedir. Rüyada somun yani beyaz ekmek görmek rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine haber verirken, sarı ekmek yani buğday ekmeği...

Sayfayı Paylaş