1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.633
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada El Öpmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada el öpmek hane içinde bereket ve bolluk olmasına hayırlı evlat sahibi olmaya hayırlı işler ile meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada el öptüğünü görmek, çevresinde saygı ve itibar görmeye mevki sahibi olmaya işaret eder. Rüyada annenin elini öpmek, yardıma ihtiyacı olan kimseye destek olmaya tabir edilir. Rüyada babanın elini öpmek, başarılı olacağı bir işe sahip olmaya karlı olacak yatırımlar yapmaya tasvir edilir. Rüyada kardeşinin elini öpmek, ortak bir iş yaparak başarılı olmaya ve maddi açıdan ise rahatlamaya yorumlanır. Rüyada yaşlı birinin elini öpmek, güç, kuvvet sahibi olmaya ve şöhretli bir kimse ile evlenmeye alamet eder. Rüyada el öpmek, güvenilir ve saygı duyulan bir kimse olmaya, yaptığı işlerde takdir kazanma ile tabir edilir.
  < Konu Resmi..>
  Rüyada el öpmek, hayırlı ve güzel bir işe sahip olmaya ve mutlu bir beraberliğe rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada ölünün elini öpmek, uzun yoldan gelecek olan bir misafire ve kısmetinin açık olmasına tasvir edilir. Rüyada tanımadığı birinin elini öpmek, dert, tasa ve sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Rüyada el öpmek, kısa bir süre sağlık sorunu yaşamaya ve bunu atlatmaya ve huzura kavuşmaya yorumlanır.

  Rüyada Anne ve Babanın Eli Öpmek
  Rüyada anne ve babanın eli öpmek, aile bağlarının güçlü olmasına ve değer vermesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada anne ve babanın elini öptüğünü görmek, hayırlı işler yaparak hayır duası almaya ve kuvvet sahibi olmaya rivayet edilir.

  Rüyada Kirli El Öpmek
  Rüyada kirli el öpmek, çok istediği bir işinin zorluk, zahmet ve sıkıntı verecek olmasına, maddi olarak zor günler geçirmesine yorumlanır. Rüyada kirli eli öptüğünü görmek, geçim sıkıntısına düşmeye, aile içinde zor günler geçirmesine tasvir edilir.

  Rüyada Akrabanın Elini Öpmek
  Rüyada akrabanın elini öpmek, uzun zamandır görmediği bir akrabayı öpmek, cömert ve elinin açık olmasına işarettir. Rüyada akrabanın elini öptüğünü görmek, sıkıntı ve üzüntüden sonra elde edilen esenliğe ve rahat bir hayata yorumlanır.

  Rüyada Eşinin Elini Öpmek
  Rüyada eşinin elini öpmek, rüya sahibinin hane içinde huzurlu ve mutlu olmasına aile bağlılarının ise kuvvetli olmasına alamet eder. Rüyada eşinin elinin öptüğünü görmek, iş hayatında bazı yaşanan sorunları ve sıkıntıları eşinin desteği ile atlatacak olmaya yorumlanır.

  Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek
  Rüyada sevgilinin elini öpmek, sevgilisine karşı olan bağlılığını, sadakatini ve sevgisi ile tabir edilir. Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek, bir konu hakkında ikinizin karar vermesi ve bununla beraber büyük değişim yaşamaya yorumlanır.

  Rüyada Düğünde El Öpmek
  Rüyada düğünde el öpmek, maddi ve manevi olarak sıkıntıdan kurtulmaya refaha, esenliğe kavuşmaya işaret eder. Rüyada düğünde el öptüğünü görmek, evlilik hayali kuran bir kimsenin hayalinin gerçekleşmesine ve hayırlı olacak bir yuva kurmasına yorumlanır.

  Rüyada Amcanın Elini Öpmek
  Rüyada amcanın elini öpmek, hayırlı ve kısmetli olacak iş kapılarının açılmasına, yeni projelere imza atmasına yorumlanır. Rüyada amcanın elini öptüğünü görmek, aileden yada akrabalarından gelecek olan yardım ile sıkıntılarından kurtulma anlamına gelir.

  Rüyada Annenin Elini Öpmek
  Rüyada annenin elini öpmek af ve mağfiret ile yorumlanır, bazılarına göre bu rüya hayırlı bir muradınız varsa kolay ve yakın zamanda gerçekleşecek anlamına gelir. Rüyada el öpmek makam ve mevki sahibi kimseler ile büyük istişareler yapmaya işaret eder.

  Rüyada Babanın Elini Öpmek
  Rüyada babanın elini öpmek rahmet ve merhamet sahibi bir kimse ile kurulacak dostluk, muhabbet, sır ve güzel istişareler yaşamak anlamına gelir. Rüyada babanın elini öptüğünü görmek her zaman hayır yaşamak ve şerden emin olmak anlamına gelir.


   
Rüyada El Öpmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kadınlarla tokalaşmak ve el öpmek caiz mi?

  kadınlarla tokalaşmak ve el öpmek caiz mi?

  tokalaşmak günah mı öpüsmek günahmi ayak öpmek günahmıdır kadın ayağı öpmek öpüşmek günah mı Resulullah (s.a.v) buyuruyor: Yabancı bir kadınla tokalaşan, kıyamet gününde eline ateş parçası almış demektir. Kadının, mahremi olmayan (nikahlanması mümkün olan) erkeğin elini öpmesi, erkeğin de mahremi olmayan kadının elini öpmesi haramdır....
 2. öpmek istermisin

  öpmek istermisin

  işte en ateşli öpücük
 3. Rüyada el öpmek

  Rüyada el öpmek

  rüyada başbakanın elini öpmek rüyada el öpmek, görmek, ne anlama gelir, ne demek, tabiri burada arkadaşlar Rüyasında el öptüğünü görmek yada elini öptürdüğünü görmek ne anlama geliyor; buyrun bu yazımızda tabiri hakkında bilgiler edinelim melek'lerim. Kardeş, ortak, evlad, hizmetçi, fayda, memuriyet, velayet (Allah dostu olma), mal, servet, delil, iş, amel, sanat ve beceri ile tabir...
 4. Rüyada El Öptüğünü Görmek

  Rüyada El Öptüğünü Görmek

  Rüyada El Öptüğünü Görmek ne demek acaba, tabiri hakkında bilgi verecek oaln arkadaşlarıma şimdiden tşkler.
 5. Rüyada El Öptüğünü Görmenin Tabiri

  Rüyada El Öptüğünü Görmenin Tabiri

  Rüyada El Öptüğünü Görmenin Tabiri Rüyada El Öptüğünü Görmek Ne Analam Gelir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda rüyada el öptüğünü görmenin tabirini yorumluyoruz. *Rüyada el öpmek birisiin elini öptügünü görmek. *Rivayete göre rüyada kimin elini optüyse ona birşey ikram eder.

Sayfayı Paylaş