1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.318
  Beğenilen Mesajlar:
  2.404
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada elma yemenin manası nedir?

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada elma yemek hayırlı kazanca, yarar ve menfaate ulaşmaya, yeni dostluklar edinmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada elma yediğini görmek, iş yaşamında hayırlı olacak ve bereketli olacak bir dönem olması ile kazancının artmasına işaret edilir. Rüyada ölünün elinden elma yemek, sıkıntı ve üzüntülerin son bulacağı rahat bir nefes alıp refaha kavuşacağı bir dönem olacağına yorumlanır. Rüyada hamileyken elma yemek, aile bağlarının güçlenmesine birbirlerine daha çok bağlanmalarına helal kazanç kazanmaya alamet eder.


  Rüyada ham elma yemek, bazı şeylerin olması için zamanın gelmesini beklemeye ve sonuçlarının ise kişi için hayırlı olacağına tabir edilir. Rüyada elma armut yemek, istediği her şeye kolay ve rahat bir şekilde ulaşmaya rahat bir hayat yaşamaya yorumlanır. Rüyada elma kabuğu yemek, rüya sahibinin kendi yeteneklerinin farkına varıp kazancı fazla olacak işler yaparak yüksek makamlara gelmeye yorumlanır. Rüyada elma yemek, bereketli ve bolluk içinde geçecek bir hayata ve zenginliğe tabir edilir.

  < Konu Resmi..>
  Rüyada elma yemek, helal kazanç, servet, mal, mülk ve hayırlı güzel bir hayata sahip olmaya rivayet edilir. Rüyada zehirli elma yemek, sizi istemeyen ve çekemeyen kişilerin düşmanlığına, kötülüğüne maruz kalmaya yorumlanır. Rüyada elma toplamak, hayallerinin ve ideallerinin peşinden koşarak istediği hayatı elde etmeye delalet eder. Rüyada elma almak, birikimlerinin faydasını zamanla görecek olmaya ve daha fazla çalışmasına işaret eder. Rüyada ağaçtan elma yemek, sabırla ve azimle çalışarak istediği hayatı elde etmeye, aile ile rahat bir hayat yaşamasına yorumlanır. Rüyada elma yemek, üzüntülerini geride bırakarak güzel ve mutlu olacağı bir birlikteliğe imza atma ile tabir edilir.

  Rüyada Elma Şekeri Yemek
  Rüyada elma şekeri yemek, rüyayı gören kişinin ahdinde durmayan biriyle bir ahid yapmaya işarettir. Rüyada elma şekeri yediğini görmek, uzun süredir beklenen haberin biri tarafından geleceğine tabir edilip, yorumlanır.

  Rüyada Elma Reçeli Yemek
  Rüyada elma reçeli yemek, uzun süredir üzerinde çalıştığı bir projeyi hayata geçirmeye ve başarılı olup adından söz ettirecek olma ile yorumlanır. Rüyada elma reçeli yediğini görmek, kısa süreli bir sağlık sorunu yaşayamaya ve yeni bir işe girmeye tabir edilir.

  Rüyada Kırmızı Elma Yemek
  Rüyada kırmızı elma yemek, şansının açık olmasına başarılı olacağı yolda emin adımlarla ilerlemeye tabir edilir. Rüyada kırmızı elam yediğini görmek, iş kısmetinin açık olması sayesinde karlı ve bol kazançlı işler yapmaya tabir edilip, yorumlanır.

  Rüyada Yeşil Elma Yemek
  Rüyada yeşil elma yemek, sıkıntıların ve sorunlarının son bulmasına işlerinin yolunda gitmesi anlamına gelir. Rüyada yeşil elma yediğini görmek, sağlık sorunlarının son bulması ile üzüntülerinden kurtulmaya esenliğe kavuşmaya yorumlanır.

  Rüyada Kurtlu Elma Yemek
  Rüyada kurtlu elma yemek, fitne, fesat ve dedikoducu kimselerin iftiralarına maruz kalmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kurtlu elma yediğini görmek, saygın, itibar ve mevki sahibi olmaya istediğini kolayca elde etmeye alamet eder.

  Rüyada Sarı Elma Yemek
  Rüyada sarı elma yemek, hayır ile tabir edilmez, içinde yaşadığı bazı sıkıntılardan dolayı sorunlar yaşamaya işaret eder. Rüyada sarı elma yediğini görmek, kendini kötü hissetmeye, işinden ayrılıp başka şeylerle meşgul olmaya yorumlanır.

  Rüyada Mayhoş Elma Yemek
  Rüyada mayhoş elma yemek, huzursuzluk ve tatsızlık yaşanacak bir ortamda bulunma ile keyfinin kaçmasına tasvir edilir. Rüyada mayhoş elma yediğini görmek, kısa süreli bir iş seyahatine çıkmaya ve olumlu, güzel haberle ile geri dönmeye tabir edilip, yorumlanır.

  Rüyada Oruçken Elma Yemek
  Rüyada oruçken elma yemek, günah ve haram kazançtan uzak durmaya helal yoldan bereketli kazanç sağlamaya alamet eder. Rüyada elma yemek veya yediğini görmek, bahtının açık olmasına, kısmetli ve hayırlı olacak işler yapmaya işaret eder.

  Rüyada Ekşi Elma Yemek
  Rüyada ekşi elma yemek, hane içinde tatsız olaylar yaşanmasına ve bazı konularda ters düşerek tartışma yaşamaya yorumlanır. Rüyada ekşi elma yediğini görmek, istemediği bir konu yüzünden münakaşa yaşanmasına ve huzursuzluk ile tasvir edilir.

  Rüyada Tatlı Elma Yemek
  Rüyada tatlı elma yemek, hoşgörülü, tatlı dilli ve güler yüzlü bir kimse ile dostluk kurmaya, başarılı olacağı işler yapmaya yorumlanır. Rüyada tatlı elma yediğini görmek, mutlu olup seveceği bir iş ile meşgul olmaya, yeni gönül ilişkileri yaşama ile yorumlanır.

  Rüyada Isırarak Elma Yemek
  Rüyada ısırarak elma yemek, eline geçen fırsatları iyi değerlendirmeye yeni atılımlar yaparak farklı bir işle meşgul olmaya tabir edilir. Rüyada ısırarak elma yediğini görmek, bol bereketli hayırlı ve temiz bir kazanca sahip olmaya başarılı işler yapmaya yorumlanır.

  Rüyada Elma Erik Yemek
  Rüyada elma erik yemek, rüya sahibinin farklı ortamlarda bulunması ve yeni arkadaşlıklar edinerek farklı işler işe meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada elma yemek veya tabak içinde erik görmek, umutsuz olarak görülen bir işin rüya sahibine çok para kazandırarak hayatında köklü bir değişim olması anlamına gelir.

  Rüyada Elma Pekmezi Yemek
  Rüyada elma pekmezi yemek, maddi olarak rahatlamaya ve geçim sıkıntısından kurtulmaya esenliğe kavuşmaya yorumlanır. Rüyada elma pekmezi yediğini görmek, aile içinde sevilen ve sözü dinlenen bir kimse olmaya, çevresinde ise saygınlık sahibi olma ile tabir edilir.

  Rüyada Pişmiş Elma Yemek
  Rüyada pişmiş elma yemek, çalışma hayatında yol katetmeye ve iyi bir mevkiye gelerek adından söz ettirecek olma ile yorumlanır. Rüyada elma yemek bazı tabircilere göre, hayırsever ve yardımsever bir kimse olması ile hayır dualarının eksik olmamasına ve kazancının bereketli olmasına delalettir.
   
Rüyada elma yemenin manası nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Yemek Yemenin Anlamı Nedir

  Rüyada Yemek Yemenin Anlamı Nedir

  rüyada yemek yemek yediğinin görmek birinin yemek yedirmesi ne demek anlamı manası tabiri ile ilgili bilgiler burada melekler Gördüğümüz rüyalar kimi zaman yaşadığımız olayların beynimizde şekillenip karşımıza çıkması ,kimi zaman da bir türlü sonuca ulaştıramadığımız ya da karar veremediğimiz konularla ilgili olasılıklardan bir veya birkaçının önümüze serilmesidir.Bunlardan bazen apaçık bazen...
 2. Rüyada Çürük Elma Görmenin anlamı nedir

  Rüyada Çürük Elma Görmenin anlamı nedir

  Rüyada Çürük Elma Görmek ne demek Rüyada Çürük Elma Görmenin anlamı nedir Merhaba Melek'ler, bu yazımızda rüyasında çürük elma gören ve bunun tabirini soran misafirimiz için ve genel anlamda konumuzun kalıcı olması için rüyada çürük elma görmenin tabirini paylaşıyoruz:) Rüyada Çürük Elma Görmek gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı yakın zamanda gerçekleştiremeyeceksiniz anlamına...
 3. Neden rüya görürüz?

  Neden rüya görürüz?

  Bir çok bilim adamı yıllardır araştırmalarına rağmen bir türlü çözüme kavuşturamamış olsa da, rüyanın varlığı hala sırrını korumaktadır ve keşfedilmeyi beklemektedir. Günümüzde, rüyalarla ilgili günlük hayatta yaşadığımız hadiseler ile alakalı yorumlar çok kez tevil hatalarının yapıldığı görülmektedir. Çünkü: rüyalar ve hadislerin lisanı içinde yaşıyor olduğumuz alemin dilinden çok daha...
 4. Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Tırtıl ve emsali haşarat kırkayak veya çıyan gibi tabir edilirler. Tesbih böceği ve emsali de pis böceği gibi tabir edilir. Rüyada tırtıl görmek ne anlama gelir, bir kimse rüyasında tırtıl görse yaşayacağı zorluk ve meşakkate delalet eder. Rüyada Tırtıl kurt görmek; Zorluk, sıkıntı ve sorun anlamında yorumlanır. Rüyada tırtıl yemek cahil kişilere laftan anlatmayan kimselere konu izah etme ve...
 5. Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada Bir kimse kendisinin güzel bir tahtın üzerinde olduğunu görse; makam ve yüksek dereceye, izzet ve şerefe kavuşur. Tahtın dışı kadına, iç tarafı rüyayı görene, yukarısı erkek çocuğa, aşağısı kız çocuğa delâlet eder. Taht; rüya görenin sevineceği ve şeref duyacağı hanıma işarettir. Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Rüyada bir memleketin tahtına oturduğunu gören, eğer buna lâyık ise...

Sayfayı Paylaş