1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.620
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada elmas görmenin manası nedir?

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada elmas görmek, gösterişe ve süse düşkün olan bir kimseye aynı zamanda meziyetli bir kimseye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük elmas görmek, çalışarak elde ettiği kazancının kıymetini bilmeye ve gereksiz harcamalardan kaçınmaya işaret eder. Rüyada elmas taşlı kolye görmek, kazancı iyi olan bir sahip olarak ümitsizlikten sonra elde edilen başarıya alamet eder. Rüyada cennet elması görmek, sıkıntılarının son bulmasına eline gelen bir miktar toplu para ile feraha kavuşmaya yorumlanır. Rüya tabiri alimlerine göre, rüyada elmas görmek, paraya ve süsüne düşkün bir kimseye veya sıkıntı ve üzüntüden sonra elde edeceği güzel bir yaşam ile tabir edilir. Rüyada elmas bilezik görmek, yeni başlangıçlar ve yeni ilişkilere adım atmaya mutlu olacağı yeni kişilerle birlikte olmaya işaret eder.. Rüyada elmas görmek, gözü yüksekte olan ve elindeki ile yetinmeyip daha fazlasını isteyen bir kadın veya kimse ile yorumlanır.

  < Konu Resmi..>

  Rüyada elmas görmek, lekesi olmayan güzel bir elmas güzel kadına, lekeli olan bir elmas çirkin bir kadın ile rivayet edilir. Rüyada elmas gerdanlık görmek, rüyayı gören erkek ise sıkıntı, dert ve gam eğer kadın ise, mutluluk ve sevinç olarak tasvir edilir. Rüyada elmas saat görmek, uzun zamandır sakinliğini koruyup doğru zamanı bekleyerek başarılı olacağı atılımlar yapmaya yorumlanır. Rüyada elmas set görmek, aile içinde kavga ve tartışmaya yaşayarak üzüntü yaşama ile tabir edilir. Rüyada elmas görmek, aile içinde yaşanan bazı sorunlardan dolayı yüzünden evli olan kimsenin ayrılması ile tasvir edilir.

  Rüyada Elmas Taşı Görmek
  Rüyada elmas taşı görmek, ilim, irfan sahibi dinin inceliklerine ve hak yememeye dikkat eden bir kimse ile yorumlanır. Rüyada elmas taşı aldığını görmek, takva sahibi ibadetine düşkün olup görevlerini aksatmayan bir kimse ile tabir edilip, yorumlanır.

  Rüyada Elmas Yüzük Görmek
  Rüyada elmas yüzük görmek, başkalarının etkisi altında kalmayan ve hane içindeki huzurunun bozulmaması için elinden geleni yapan kimseye işaret eder. Rüyada elmas yüzük taktığını görmek, mutlu bir beraberliğe ve başarılı olduğu bir işe sahip olmaya ve bunu çekemeyen kimseler tarafından nazar değecek olmasına yorumlanır.

  Rüyada Elmas Kolye Görmek
  Rüyada elmas kolye görmek, etrafındakilere ve ailesine değer veren onların her ihtiyaçlarında yanında olan bir kimseye delalet eder. Rüyada elmas kolye taktığını görmek, mutlu olacağı ve çok sevineceği bir haber alarak sevinç göz yaşları dökmeye rivayet edilir.

  Rüyada Elmas Küpe Görmek
  Rüyada elmas küpe görmek, sıkıntıların son bulduğu ve rahat edeceği, kazancının ise iyi olduğu bir işe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada elmas küpe taktığını görmek, umutlarının ve hayallerinin peşinden koşarak yeni projelere imza atarak başarı basamaklarını çıkmaya tabir edilir.

  Rüyada Renkli Elmas Görmek
  Rüyada renkli elmas görmek, rüya sahibinin renkli bir hayata sahip olmasına çevresi tarafından sevilen bir kimse olması ile yorumlanır. Rüyada renkli elmas aldığını görmek, uzun süredir beklediği huzuru ve mutluluğu bulmaya ve hayırlı olacak bir birlikteliğe imza atmaya alamet eder.

  Rüyada Yeşil Elmas Görmek
  Rüyada yeşil elmas görmek, çekilen sıkıntıların ve yokluğun ardından elde edilen bol kazanca ve huzura tasvir edilir. Rüyada yeşil elmas aldığını görmek, ümitsizliklerin son bulması ile umut kapılarının açılmasına ve geçim derdinden kurtulmaya işaret eder.

  Rüyada Kırmızı Elmas Görmek
  Rüyada kırmızı elmas görmek, kararlı ve istekli bir kimseye istediğini elde eden ve bundan dolayı her türlü zorluğu aşan kimse ile yorumlanır. Rüyada kırmızı elmas aldığını görmek, aile içinde yaşanan tatsızlıkların son bulmasına, muhabbet içinde olmaya rivayet edilir.

  Rüyada Kırık Elmas Görmek
  Rüyada kırık elmas görmek, başarısızlıktan sonra elde edilen başarıya, umutsuzluktan sonra kavuşulan huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüyada kırık elmas aldığını görmek, maddi olarak çekilen sıkıntıların sonunda kazancının artmasına geçi derdinden kurtulmaya işaret eder.

  Rüyada Elmas Zümrüt Görmek
  Rüyada elmas zümrüt görmek, umudunun kesilip, karamsarlığa düştüğü anda bir dostunun yardımı ile esenliğe kavuşmaya tabir edilir. Rüyada elmas görmek veya zümrüt aldığını görmek, zorluklara göğüs germeye ve çekilen sıkıntıdan sonra elde edilen mağlubiyete tasvir edilir.

  Rüyada Mavi Elmas Görmek
  Rüyada mavi elmas görmek, zorluk ve sıkıntı ile elde edilen bir miktar toplu paraya hayalini kurduğu güzel bir yaşama alamet eder. Rüyada mavi elmas aldığını görmek, hasret duyduğu sevgiye ve özlemini çektiği mutluluğa kavuşmaya rivayet edip, yorumlanır.

  Rüyada Parlak Elmas Görmek
  Rüyada parlak elmas görmek, özel hayatında kısa süreli bir ayrılığa, çekilen sıkıntı ve üzüntüden sonra refaha kavuşmaya yorumlanır. Rüya parlak elmas aldığını görmek, kazancı daha iyi olan bir işe sahip olmaya parasal anlamda rahatlamaya ve refaha kavuşmaya alamet eder.

  Rüyada Pembe Elmas Görmek
  Rüyada pembe elmas görmek, sorunlarını içinden çıkılmaz bir hale getirmeye bunun sıkıntısını yaşayacak olmaya yorumlanır. Rüyada pembe elmas aldığını görmek, yakın bir dostunun yardımı ile birazda olsa rahat bir nefes almaya, sıkıntılarının hafiflemesine tabir edilir.

  Rüyada Siyah Elmas Görmek
  Rüyada siyah elmas görmek, huysuz ve geçimsiz bir kimseye sürekli sorun çıkarıp tatsızlık yaratan kimseye işaret eder. Rüyada elmas görmek, huzursuzluk çıkaran bir kimse olması yüzünden çevresi tarafından istenmeyen kimse olmaya tabir edilir


   
Rüyada elmas görmenin manası nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Evliya Görmek

  Rüyada Evliya Görmek

  Rüyada evliya görmek sufilerden, şeyhlerden, evliyadan, zahitler, Salihlerden, abdal ve meczuplardan birini görmek, dinde kuvvet ve doğruluğa, iyilik, güzellik ve bereketin yayılmasına, güvenli bir ortamın oluşmasına, zorluk, üzüntü ve kederden ferah ve sevince ulaşmaya işarettir. Rüyada evliya kabri görmek hayırlı işlere, zorlukları atlatıp başarıya nail olur, din ve Dünya’da huzur bulur...
 2. Neden rüya görürüz?

  Neden rüya görürüz?

  Bir çok bilim adamı yıllardır araştırmalarına rağmen bir türlü çözüme kavuşturamamış olsa da, rüyanın varlığı hala sırrını korumaktadır ve keşfedilmeyi beklemektedir. Günümüzde, rüyalarla ilgili günlük hayatta yaşadığımız hadiseler ile alakalı yorumlar çok kez tevil hatalarının yapıldığı görülmektedir. Çünkü: rüyalar ve hadislerin lisanı içinde yaşıyor olduğumuz alemin dilinden çok daha...
 3. Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Tırtıl ve emsali haşarat kırkayak veya çıyan gibi tabir edilirler. Tesbih böceği ve emsali de pis böceği gibi tabir edilir. Rüyada tırtıl görmek ne anlama gelir, bir kimse rüyasında tırtıl görse yaşayacağı zorluk ve meşakkate delalet eder. Rüyada Tırtıl kurt görmek; Zorluk, sıkıntı ve sorun anlamında yorumlanır. Rüyada tırtıl yemek cahil kişilere laftan anlatmayan kimselere konu izah etme ve...
 4. Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada Bir kimse kendisinin güzel bir tahtın üzerinde olduğunu görse; makam ve yüksek dereceye, izzet ve şerefe kavuşur. Tahtın dışı kadına, iç tarafı rüyayı görene, yukarısı erkek çocuğa, aşağısı kız çocuğa delâlet eder. Taht; rüya görenin sevineceği ve şeref duyacağı hanıma işarettir. Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Rüyada bir memleketin tahtına oturduğunu gören, eğer buna lâyık ise...
 5. Rüyada yumurta görmenin manası nedir?

  Rüyada yumurta görmenin manası nedir?

  Tavuğun yumurtladigini gören kimsenin bir çocugu olur. Taze pismis yumurta, kolaylikla elde edilen riziktir. Çig Yumurta yedigini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düser. Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar. Elinde yumurta oldugunu görenin hanimi ölü gibi olur. Kucagina beyaz bir tavugu aldigini ve bu tavuktan piliçler çiktigini...

Sayfayı Paylaş