gebe
 1. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  14.260
  Beğenilen Mesajlar:
  2.182
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada elmas görmenin manası nedir?

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

  Rüyada elmas görmek, gösterişe ve süse düşkün olan bir kimseye aynı zamanda meziyetli bir kimseye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük elmas görmek, çalışarak elde ettiği kazancının kıymetini bilmeye ve gereksiz harcamalardan kaçınmaya işaret eder. Rüyada elmas taşlı kolye görmek, kazancı iyi olan bir sahip olarak ümitsizlikten sonra elde edilen başarıya alamet eder. Rüyada cennet elması görmek, sıkıntılarının son bulmasına eline gelen bir miktar toplu para ile feraha kavuşmaya yorumlanır. Rüya tabiri alimlerine göre, rüyada elmas görmek, paraya ve süsüne düşkün bir kimseye veya sıkıntı ve üzüntüden sonra elde edeceği güzel bir yaşam ile tabir edilir. Rüyada elmas bilezik görmek, yeni başlangıçlar ve yeni ilişkilere adım atmaya mutlu olacağı yeni kişilerle birlikte olmaya işaret eder.. Rüyada elmas görmek, gözü yüksekte olan ve elindeki ile yetinmeyip daha fazlasını isteyen bir kadın veya kimse ile yorumlanır.

  < Konu Resmi..>

  Rüyada elmas görmek, lekesi olmayan güzel bir elmas güzel kadına, lekeli olan bir elmas çirkin bir kadın ile rivayet edilir. Rüyada elmas gerdanlık görmek, rüyayı gören erkek ise sıkıntı, dert ve gam eğer kadın ise, mutluluk ve sevinç olarak tasvir edilir. Rüyada elmas saat görmek, uzun zamandır sakinliğini koruyup doğru zamanı bekleyerek başarılı olacağı atılımlar yapmaya yorumlanır. Rüyada elmas set görmek, aile içinde kavga ve tartışmaya yaşayarak üzüntü yaşama ile tabir edilir. Rüyada elmas görmek, aile içinde yaşanan bazı sorunlardan dolayı yüzünden evli olan kimsenin ayrılması ile tasvir edilir.

  Rüyada Elmas Taşı Görmek
  Rüyada elmas taşı görmek, ilim, irfan sahibi dinin inceliklerine ve hak yememeye dikkat eden bir kimse ile yorumlanır. Rüyada elmas taşı aldığını görmek, takva sahibi ibadetine düşkün olup görevlerini aksatmayan bir kimse ile tabir edilip, yorumlanır.

  Rüyada Elmas Yüzük Görmek
  Rüyada elmas yüzük görmek, başkalarının etkisi altında kalmayan ve hane içindeki huzurunun bozulmaması için elinden geleni yapan kimseye işaret eder. Rüyada elmas yüzük taktığını görmek, mutlu bir beraberliğe ve başarılı olduğu bir işe sahip olmaya ve bunu çekemeyen kimseler tarafından nazar değecek olmasına yorumlanır.

  Rüyada Elmas Kolye Görmek
  Rüyada elmas kolye görmek, etrafındakilere ve ailesine değer veren onların her ihtiyaçlarında yanında olan bir kimseye delalet eder. Rüyada elmas kolye taktığını görmek, mutlu olacağı ve çok sevineceği bir haber alarak sevinç göz yaşları dökmeye rivayet edilir.

  Rüyada Elmas Küpe Görmek
  Rüyada elmas küpe görmek, sıkıntıların son bulduğu ve rahat edeceği, kazancının ise iyi olduğu bir işe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada elmas küpe taktığını görmek, umutlarının ve hayallerinin peşinden koşarak yeni projelere imza atarak başarı basamaklarını çıkmaya tabir edilir.

  Rüyada Renkli Elmas Görmek
  Rüyada renkli elmas görmek, rüya sahibinin renkli bir hayata sahip olmasına çevresi tarafından sevilen bir kimse olması ile yorumlanır. Rüyada renkli elmas aldığını görmek, uzun süredir beklediği huzuru ve mutluluğu bulmaya ve hayırlı olacak bir birlikteliğe imza atmaya alamet eder.

  Rüyada Yeşil Elmas Görmek
  Rüyada yeşil elmas görmek, çekilen sıkıntıların ve yokluğun ardından elde edilen bol kazanca ve huzura tasvir edilir. Rüyada yeşil elmas aldığını görmek, ümitsizliklerin son bulması ile umut kapılarının açılmasına ve geçim derdinden kurtulmaya işaret eder.

  Rüyada Kırmızı Elmas Görmek
  Rüyada kırmızı elmas görmek, kararlı ve istekli bir kimseye istediğini elde eden ve bundan dolayı her türlü zorluğu aşan kimse ile yorumlanır. Rüyada kırmızı elmas aldığını görmek, aile içinde yaşanan tatsızlıkların son bulmasına, muhabbet içinde olmaya rivayet edilir.

  Rüyada Kırık Elmas Görmek
  Rüyada kırık elmas görmek, başarısızlıktan sonra elde edilen başarıya, umutsuzluktan sonra kavuşulan huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüyada kırık elmas aldığını görmek, maddi olarak çekilen sıkıntıların sonunda kazancının artmasına geçi derdinden kurtulmaya işaret eder.

  Rüyada Elmas Zümrüt Görmek
  Rüyada elmas zümrüt görmek, umudunun kesilip, karamsarlığa düştüğü anda bir dostunun yardımı ile esenliğe kavuşmaya tabir edilir. Rüyada elmas görmek veya zümrüt aldığını görmek, zorluklara göğüs germeye ve çekilen sıkıntıdan sonra elde edilen mağlubiyete tasvir edilir.

  Rüyada Mavi Elmas Görmek
  Rüyada mavi elmas görmek, zorluk ve sıkıntı ile elde edilen bir miktar toplu paraya hayalini kurduğu güzel bir yaşama alamet eder. Rüyada mavi elmas aldığını görmek, hasret duyduğu sevgiye ve özlemini çektiği mutluluğa kavuşmaya rivayet edip, yorumlanır.

  Rüyada Parlak Elmas Görmek
  Rüyada parlak elmas görmek, özel hayatında kısa süreli bir ayrılığa, çekilen sıkıntı ve üzüntüden sonra refaha kavuşmaya yorumlanır. Rüya parlak elmas aldığını görmek, kazancı daha iyi olan bir işe sahip olmaya parasal anlamda rahatlamaya ve refaha kavuşmaya alamet eder.

  Rüyada Pembe Elmas Görmek
  Rüyada pembe elmas görmek, sorunlarını içinden çıkılmaz bir hale getirmeye bunun sıkıntısını yaşayacak olmaya yorumlanır. Rüyada pembe elmas aldığını görmek, yakın bir dostunun yardımı ile birazda olsa rahat bir nefes almaya, sıkıntılarının hafiflemesine tabir edilir.

  Rüyada Siyah Elmas Görmek
  Rüyada siyah elmas görmek, huysuz ve geçimsiz bir kimseye sürekli sorun çıkarıp tatsızlık yaratan kimseye işaret eder. Rüyada elmas görmek, huzursuzluk çıkaran bir kimse olması yüzünden çevresi tarafından istenmeyen kimse olmaya tabir edilir

   
Rüyada elmas görmenin manası nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Eskici Görmek

  Rüyada Eskici Görmek

  Rüyada eskici görmek yırtık, sökük elbiseyi satan veya eski eşyalar, demir satan eskici görmek; iyiliğe, sevaba veya hastalıktan kurtulup şifa ve niyet bulmaya delalet eder. Birinin avreti görünecek derecede yırtık olan elbisesini diktiğini gören bir kimseye fuhuş isnadında bulunup da yalanı dolayısıyla özür diler. Kendi elbisesini tamir ettiğini gören; kendi akrabasıyla bozuşup hayrı ve...
 2. Rüyada Ekmek Görmek

  Rüyada Ekmek Görmek

  Rüyada ekmek görmek helal rızık ve bol kazanç elde etmeye, ayrıca rüyayı gören kimsenin üzüntü ve kederi gider. Rüyada yarım ekmek görmek, eğer ekmeği yemek istediği halde yiyemediğini gören kimsenin eceli yaklaşmıştır. Ekmek yemek büyük mükafat ve kazanç elde etmeye işaret eder. Bilinen bir yerde yarım ekmek bulup bunu eline alanın ömrünün yarısı geçmiştir. Birçok ekmeği olduğu halde...
 3. Rüyada timsah görmenin anlamı nedir?

  Rüyada timsah görmenin anlamı nedir?

  Timsah insanın hiç bir zaman emin olamayacağı zalim düşman ile tabir edilir. Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre timsah zâlim ve inat bir adama benzetilir. Rüyasında eline bir timsah geçtiğini gören, böyle bir adamla düşmanlık eder ve çekişir. Rüyasında timsahın kendini suya çektiğini görenden hükumet haksız yere zorla ceza veya vergi alır. Timsahın kendini suya çekip orada boğulduğunu...
 4. Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Tırtıl ve emsali haşarat kırkayak veya çıyan gibi tabir edilirler. Tesbih böceği ve emsali de pis böceği gibi tabir edilir. Rüyada tırtıl görmek ne anlama gelir, bir kimse rüyasında tırtıl görse yaşayacağı zorluk ve meşakkate delalet eder. Rüyada Tırtıl kurt görmek; Zorluk, sıkıntı ve sorun anlamında yorumlanır. Rüyada tırtıl yemek cahil kişilere laftan anlatmayan kimselere konu izah etme ve...
 5. Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada Bir kimse kendisinin güzel bir tahtın üzerinde olduğunu görse; makam ve yüksek dereceye, izzet ve şerefe kavuşur. Tahtın dışı kadına, iç tarafı rüyayı görene, yukarısı erkek çocuğa, aşağısı kız çocuğa delâlet eder. Taht; rüya görenin sevineceği ve şeref duyacağı hanıma işarettir. Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Rüyada bir memleketin tahtına oturduğunu gören, eğer buna lâyık ise...

Sayfayı Paylaş