1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.823
  Beğenilen Mesajlar:
  2.450
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada Erik Ağacı Görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada erik ağacı görmek aile hayatında mutlu ve huzurlu olmaya, iş yaşamında ise hayırlı bir kazanca tabir edilip, hayır ile yorumlanır. Rüyada erik ağacı kesmek, kazancının bir anda kesilmesine ve bundan dolayı maddi sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyada mor erik görmek, çevresindeki herkesin takdiri kazanmaya ve itibar sahibi olma ile tabir edilir. Rüyada mürdüm erik ağacı görmek, yakın bir zamanda hayırlı olacak kalabalık bir topluluğa girmeye tasvir edilir. Rüyada bahçede erik ağacı görmek, o yıl içinde yapacağın mahsulün bereketli ve kazancının ise iyi olması ile ihya olmaya rivayet edilir. Rüyada elma erik ağacı görmek, sıkıntılarının son bulması ile sorunlarından kurtularak rahat bir nefes almaya ve esenliğe kavuşmaya yorumlanır. Rüyada erik ağacı görmek, bol kazançlı ve karlı bir ortaklık yaparak başarıyı elde etmeye tasvir edilir.

  < Konu Resmi..>  Rüyada erik ağacı görmek, zor olan bir işin üstesinden gelerek başarıyı elde ederek zafere ulaşmaya işaret eder. Rüyada evin içinde erik ağacı görmek, boş şeylerin peşinden koşmaya ve günahı olmayan bir kimsenin günahını alarak zan altında bırakma ile tabir edilir. Rüyada erik ağacının yıkıldığını görmek, emeklerinin karşılığını ve yaşanacak bir hastalıktan sonra aile içinde üzülmeye yorumlanır. Rüyada erik ağacı görmek, yaşanılan kötü günlerin ardından istediği güzel ve hayırlı bir hayata sahip olmaya tasvir edilir.

  Rüyada Kurumuş Erik Ağacı Görmek
  Rüyada kurumuş erik ağacı görmek, kötüye giden işlerini toparlamaya, kısmetinin ve şansının açık olması ile sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada kurumuş erik ağacını kestiğini görmek, iyiye giden işlerinin bir anda kesilmesi ile maddi olarak dara düşmesi anlamına gelir.

  Rüyada Çiçekli Erik Ağacı Görmek
  Rüyada çiçekli erik ağacı görmek, maddi ve manevi olarak rahatlamaya işlerinin hafiflemesine ve gelirinin çoğalmasına yorumlanır. Rüyada bahçede çiçekli erik ağacı görmek, çalıştığı sektörde herkes tarafından tercih edilmesine ve yüksek makam sahibi olmasına tabir edilir.

  Rüyada Yeşil Erik Ağacı Görmek
  Rüyada yeşil erik ağacı görmek, işlerinde istediği başarıyı ve kazancı elde etmeye, kazancının ise kişiyi ihya etmesine yorumlanır. Rüyada yeşil erik ağacı diktiğini görmek, başarıyı elde ederek zafer elde etmeye, art arda gelen iş teklifleri ile işlerinin yolunda gitmesine işaret eder.

  Rüyada Siyah Erik Ağacı Görmek
  Rüyada siyah erik ağacı görmek, bereketli ve hayırlı kazanç sağlayacağı iş kapılarının açılmasına tabir edilir. Rüyada siyah kara erik ağacını kestiğini görmek, ümidini kaybettiği bir işte tekrar istediği başarıyı elde etmeye ve ihya olmaya yorumlanır.

  Rüyada Can Erik Ağacı Görmek
  Rüyada can erik ağacı görmek, aceleci ve düşünmeden alınan kararlardan dolayı uzun vadede mutsuzluk yaşanacak olmasına yorumlanır. Rüyada bahçede can erik ağacı görmek, rüya sahibinin hayatını etkileyecek bir sağlık sorunu yaşaması ile mutsuz olmasına tabir edilir.

  Rüyada Kara Erik Ağacı Görmek
  Rüyada kara erik ağacı görmek, olgunlaşmaya ve sorumluluk sahibi olup kendi kararlarını almaya tabir edilir. Rüyada kara erik ağacı diktiğini görmek, hayatına düzen vermeye ve huzurlu bir aile ortamı özlemi çekmesi rivayet edilir.

  Rüyada Erik Ağacı Dikmek
  Rüyada erik ağacı dikmek, bekar olan bir kimsenin hayırlı olacak bir evliliğe imza atmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada erik ağacı görmek menfaat ve mal sahibi olmaya tasvir edilir, erik ağacı diktiğini görmek, kısmetli ve bereketli bir kimse olmasına, ileride hayırlı olacak evlatlara sahip olmaya rivayet edilir.


   
Rüyada Erik Ağacı Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
 2. Rüyada Gül Ağacı Görmek

  Rüyada Gül Ağacı Görmek

  Rüyada Gül Ağacı Görmek ne anlama geliyor lütfen rüyamı yorumlayın arkadaşlar.
 3. rüyada altın görmek....

  rüyada altın görmek....

  denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
 4. Rüyada Hurma Ağacı Görmek Ne Anlama Geliyor?

  Rüyada Hurma Ağacı Görmek Ne Anlama Geliyor?

  rüyada hurma ağacı görmek, hurma ağacını rüyada görmek, hurma ağacı rüyası Sevgili melekler, rüyanızda bir hurma ağacı diktiğinizi görmeniz; sizin şeref kazanacağınıza, cömert ve iyi kalpli birisi olduğunuza, rüyanızda herhangi bir hurma ağacına çıktığınızı görmeniz; şeref ve itibar sahibi bir kişiye akraba olacağınıza, rüyanızda hurma ağacından düştüğünüzü görmeniz; ümit ve isteğinize...
 5. Rüyada iğde ağacı görmek.

  Rüyada iğde ağacı görmek.

  Dün gece rüyamda iğde ağacı gördüm .Mevsim kıştı ve iğde ağacında kocaman iğdeler vardı. Ertesi gün rüyamın yorumu için islami rüya tabirlerine baktım.Yorumlar çok güzeldi fakat tersi oldu. Aile içi karmaşa ve tartışma oldu . Şimdi rüyamın anlamını bilmiyorum bilenler varsa yorumlayabilirmi ? İğde ile ilgili internetteki yorumlar şöyle ; Diyanet: Rüyada iğde ağacının görülmesi; ahlâkı...

Sayfayı Paylaş