1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Eşek Arısı Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Eşek Arısı Görmek ne anlama geliyor tabirini yorumlayın kızlar bekliyorum sağolun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Eşek Arısı Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşek arısı.

Eşek arısı.

Rüyada eşek arısı görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Rüyada eşek arısı görmek, bir seyahate çıkılacağına işaret eder. Esek arisi kuvvet ve himmet sahibi bir er-kek olarak tabir olunur. Kirmani'ye göre; kendisini esek arisinin soktugunu gören, ahlaksiz bir kadin yüzünden kedere ve sikintiya düser. Havada birçok esek arilarinin uçtugunu görmek, o yere ya-banci askerlerin gelecegine...
  2. Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada Çekirdek Görmek

Arkadaşalr acaba Rüyada Çekirdek Görmek ne anlaam geliyor
  3. Rüyada Dantel Görmek

Rüyada Dantel Görmek

Rüyada Dantel Görmek ne demek tabiri. Arkadaşlar dün gece rüyamda dantel gördüm acaba ne manaya geliyor rüya tabirinden anlıyorsanız cevap yazın
  4. Rüyada akraba görmek

Rüyada akraba görmek

rüyada akraba görmek rüyada akrabalarını akrabalarıyla birlikte olduğunu görmek.Melekler bu gece rüyamda akrabalrımı gördüm ve yorumunu sizlerle paylaşmak istedim Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız;...
  5. Rüyada Eşek Arısı Görmenin Tabiri

Rüyada Eşek Arısı Görmenin Tabiri

Rüyada Eşek Arısı Görmenin Tabiri Rüyada Eşek Arısı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada eşek arısı görmek acaba nedi,r diyenler ve rüyasının tabirini merak edenler, işte size rüyada eşek arısı görmenin tabiri diyor ve sizleri bu sayfamıza davet ediyoruz Melek'ler! Rüyada eşek arısı görmek, himmet ve kuvvetli bir kimseye delalet eder.Kirmanî demiştir ki. Rüyada kendisini bir eşek arısının...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş