1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Eşini Dövmek Ne Demek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada Eşini Dövmek Rüyada Eşini Dövmek Ne Demek

Merhaba Sevgili Melek'ler, kimi zaman gördüğümüz ve anlam veremediğimiz rüyalardan birine değiniyor ve rüyada elşini dövmenin tabirini sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz.

Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder.

Rüyada Eşini Dövmek Ne Demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyamda ev gördüm ne demek

Rüyamda ev gördüm ne demek

Bakınız; Bina, Ev Taşımak.Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir. Hayatı boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir. Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek...
  2. Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada Eşini Dövmek ne anlama geliyor rüyam nasıl çıkacak acaba ya merak ediyorum
  3. Rüyada Gelin Olmak Ne Demek ?

Rüyada Gelin Olmak Ne Demek ?

Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir Rüyada Gelin Olmanın Tabiri Nedir Geceleri gördüğümüz birbirinden ilginç rüyaları tabir ettirmeye çalışırız melekler :) İşte bu rüyalardan gelin olmanın tabirini sizlerle paylaşıyoruz, hayırdır inşaallah :) Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir Rüyada Gelin Olmanın Tabiri Nedir Rüyada gelin yada güveyiolduğunu görmek evlenmeye iyive kazancı bol işlere...
  4. Rüyada Giysi Görmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Görmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Görmek Rüyada Giysi Görmek Ne Anlama Gelir Rüya tabircilerinin tabirlerine dayanarak rüyada giysi görmek ne anlama geliyormuş öğrenelim melekler :) Rüyada gördüğünüz giysi canlı renkte ise sizi heyecanlandıracak bir an yaşayacağınıza, etekleri uzun ve içinde rahat edemiyorsanız, nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz bir derde, yırtık ve eski ise yabancı biri tarafından...
  5. rüyada para görmek ne demek

rüyada para görmek ne demek

Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş