1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada Eskici Görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada eskici görmek yırtık, sökük elbiseyi satan veya eski eşyalar, demir satan eskici görmek; iyiliğe, sevaba veya hastalıktan kurtulup şifa ve niyet bulmaya delalet eder. Birinin avreti görünecek derecede yırtık olan elbisesini diktiğini gören bir kimseye fuhuş isnadında bulunup da yalanı dolayısıyla özür diler. Kendi elbisesini tamir ettiğini gören; kendi akrabasıyla bozuşup hayrı ve faydası olmayan yabancı kimseyle dost olacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eskici diye bağıran birini görmek, ummadığı biri tarafından aldatılmaya ve bir yalana inanmaya işaret eder.

  < Konu Resmi..>  Rüyada eskici görmek ne demektir? Rüya alimlerine göre; hastalığı olan için şifa bulmasına, derdi olan kimse için çareye, borçlu biri için borçlarını ödeme kolaylığına rüyanız tabir edilip, hayır ile yorumlanır. Rüyada eski eşyalar satan birini görmek, zor bir işi başarmak için çok gayret eden kimseye delalet eder.

  Rüyada Eskici Arabası Görmek
  Rüyada eskici arabası görmek, mutlak bir işte başarıyı ve kazanç elde etmeyi ifade eder. Rüyada eskicinin arabasını görmek, zor ve aklı selim bir insan tarafından gelecek yardım ve kurulacak dostluğa delalet eder.

  Rüyada Eskici Dükkanı Görmek
  Rüyada eskici dükkanı görmek, eğer dükkanda eski ve demirden eşyalar varsa, nasip, güzel geçim ve kısmettir. Rüyada eskici dükkanından eşya almak veya eskiciye eşya satmak bekar biri için evlilik hazırlığına yorumlanır.

  Rüyada Eskiciye Eşya Satmak
  Rüyada eskiciye eşya satmak, borç ve sıkıntı içinde olan biri için bunlardan kurtulmasına ve dertlerine çare bulmasına rüyanız tabir olunur. Rüyada eskiciye satmak için eşya vermek geçim sıkıntısından kurtulmanıza tabir edilir.

  Rüyada Eskici Olmak
  Rüyada eskici olmak nasip ve şans bolluk ve genişlik yaşayacağınız hayırlı bir döneme girmenize delalet eder. Rüyada eskici olduğunu gören kimse muradına erer denilmiştir.

  Rüyada Eskiciye Demir Satmak
  Rüyada eskiciye demir satmak, güç, kuvvet ve helal kazanç anlamına gelir. Rüyada eşya satmak nasip ve güzel huylu bir arkadaş edinmek manasına gelir. Rüyada eskiciye demir sattığını gören kimse, arzu ettiği maksadına kolay erişir denilmiştir.


   
Rüyada Eskici Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Eskici.

  Eskici.

  Rüyada eskici görmek, bir tanıdık tarafından geniş ölçüde aldatılacağına işaret sayılır. Rüyada eskici görmek, yakını tarafından dolandırılacağını anlatır. Aile ile ilgili sorundur. Rüyada eskiciye eski elbise veya benzeri bir sey sattiginizi görmek, yeni seyler alarak evinizi düzenleyeceginize isarettir. Bazilarina göre, rüyada eskici görmek veya eskiciye bir sey satmak, bir tanidigi...
 2. Rüyada akraba görmek

  Rüyada akraba görmek

  rüyada akraba görmek rüyada akrabalarını akrabalarıyla birlikte olduğunu görmek.Melekler bu gece rüyamda akrabalrımı gördüm ve yorumunu sizlerle paylaşmak istedim Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız;...
 3. Rüyada Eşini Görmek

  Rüyada Eşini Görmek

  Rüyada Eşini Görmek ne anlama geliyor acaba ben rüyamda sürekli eşimi görüyorum kızlar:S
 4. Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
 5. rüyada altın görmek....

  rüyada altın görmek....

  denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş