gebe
 1. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  14.246
  Beğenilen Mesajlar:
  2.181
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada Eskici Görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

  Rüyada eskici görmek yırtık, sökük elbiseyi satan veya eski eşyalar, demir satan eskici görmek; iyiliğe, sevaba veya hastalıktan kurtulup şifa ve niyet bulmaya delalet eder. Birinin avreti görünecek derecede yırtık olan elbisesini diktiğini gören bir kimseye fuhuş isnadında bulunup da yalanı dolayısıyla özür diler. Kendi elbisesini tamir ettiğini gören; kendi akrabasıyla bozuşup hayrı ve faydası olmayan yabancı kimseyle dost olacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eskici diye bağıran birini görmek, ummadığı biri tarafından aldatılmaya ve bir yalana inanmaya işaret eder.

  < Konu Resmi..>  Rüyada eskici görmek ne demektir? Rüya alimlerine göre; hastalığı olan için şifa bulmasına, derdi olan kimse için çareye, borçlu biri için borçlarını ödeme kolaylığına rüyanız tabir edilip, hayır ile yorumlanır. Rüyada eski eşyalar satan birini görmek, zor bir işi başarmak için çok gayret eden kimseye delalet eder.

  Rüyada Eskici Arabası Görmek
  Rüyada eskici arabası görmek, mutlak bir işte başarıyı ve kazanç elde etmeyi ifade eder. Rüyada eskicinin arabasını görmek, zor ve aklı selim bir insan tarafından gelecek yardım ve kurulacak dostluğa delalet eder.

  Rüyada Eskici Dükkanı Görmek
  Rüyada eskici dükkanı görmek, eğer dükkanda eski ve demirden eşyalar varsa, nasip, güzel geçim ve kısmettir. Rüyada eskici dükkanından eşya almak veya eskiciye eşya satmak bekar biri için evlilik hazırlığına yorumlanır.

  Rüyada Eskiciye Eşya Satmak
  Rüyada eskiciye eşya satmak, borç ve sıkıntı içinde olan biri için bunlardan kurtulmasına ve dertlerine çare bulmasına rüyanız tabir olunur. Rüyada eskiciye satmak için eşya vermek geçim sıkıntısından kurtulmanıza tabir edilir.

  Rüyada Eskici Olmak
  Rüyada eskici olmak nasip ve şans bolluk ve genişlik yaşayacağınız hayırlı bir döneme girmenize delalet eder. Rüyada eskici olduğunu gören kimse muradına erer denilmiştir.

  Rüyada Eskiciye Demir Satmak
  Rüyada eskiciye demir satmak, güç, kuvvet ve helal kazanç anlamına gelir. Rüyada eşya satmak nasip ve güzel huylu bir arkadaş edinmek manasına gelir. Rüyada eskiciye demir sattığını gören kimse, arzu ettiği maksadına kolay erişir denilmiştir.

   
Rüyada Eskici Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Eskici.

  Eskici.

  Rüyada eskici görmek, bir tanıdık tarafından geniş ölçüde aldatılacağına işaret sayılır. Rüyada eskici görmek, yakını tarafından dolandırılacağını anlatır. Aile ile ilgili sorundur. Rüyada eskiciye eski elbise veya benzeri bir sey sattiginizi görmek, yeni seyler alarak evinizi düzenleyeceginize isarettir. Bazilarina göre, rüyada eskici görmek veya eskiciye bir sey satmak, bir tanidigi...
 2. Rüyada Kırmızı Gül Görmek

  Rüyada Kırmızı Gül Görmek

  Rüyada Kırmızı Gül Görmek ne anlaam geliyor lütfen yorumlayın rüyamı
 3. Rüyada Hediye Paketi Görmek

  Rüyada Hediye Paketi Görmek

  Rüyada Hediye Paketi Görmek ne demek oluyor bana bu rüyamın tabirini yaparsanız çok iyi olur benim için.
 4. rüyada altın görmek....

  rüyada altın görmek....

  denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
 5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

  Rüyada evlatlık aldığını görmek

  Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş