gebe
 1. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  14.265
  Beğenilen Mesajlar:
  2.182
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada evlatlık aldığını görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

  Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak, şanssızlık ve uğursuzluktur. Rüyada üvey evladını görmek, sevinç ve mutluluktur.
  Rüyada üvey evlat görmek, işlerinin kötüye gitmesi ile yaşanacak olan hayal kırıklığı anlamına gelir. Bazı tabircilere göre, Üvey evlat rüyası, hayrın ve sevincin tabircisi olarak yorumlanır. Rüyada üvey erkek evladı sahibi olduğunu görmek, çekilecek olan cefadır. Rüyada üvey evladını sevmek, sevinmek ve sürpriz gelişmelere delalet eder. Rüyada üvey evladı edindiğini görmek, sevdiği biri var ve bekar ise bu kimseler iyi bir evlilik yapar denilmiştir.
  < Konu Resmi..>  Rüyada Üvey Evladı Olduğunu görmek

  Rüyada üvey evladı olduğunu görmek, çekilen sıkıntı ve cefadan sonra, elde edilecek başarı ve güç ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada üvey evlat olduğunu öğrenmek, maddi ve manevi açıdan refaha kavuşmaya, mevki sahibi olması, hak ettiği hayatı yaşaması anlamına gelir.
  Rüyada Üvey Evlat Sahibi Olduğunu görmek
  Rüyada üvey evlat sahibi olduğunu görmek, yardıma ihtiyacı olan bir kişiye, maddi anlamda yardım edecek olması anlamına gelir. Rüyada üvey evlat sahibi olmak, yakın bir zamanda gelecek olan hayırlı ve güzel haberle, mutlu olup sevinecek olması ile tabir edilir.

  Rüyada Üvey Erkek Evlat görmek
  Rüyada üvey erkek evlat görmek, çekilen bütün sıkıntılara göğüs gören ve sonunda kazanılacak olan zafer olarak yorumlanır. Rüyada üvey erkek evlat olduğunu görmek, eline geçecek olan bir miktar para ile refaha kavuşup rahat etmesi anlamına gelir.

  Rüyada Kendini Üvey Evlat Olduğunu görmek
  Rüyada kendini üvey evlat olduğunu görmek, yapılan hatalardan ders çıkarmaya, yeni yapacağı işte ise hem kendisi, hem ailesinin ihya olması anlamına gelir. Rüyada kendinin üvey evladını olduğunu görmek, hane içinde yaşanan, huzursuzluğun ve geçimsizliğin bitecek olmasına tabir edilir.

   
Rüyada evlatlık aldığını görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Evlatlık

  Evlatlık

  Rüyada evlatlik görmek, haniminin hasta olacagina isarettir.
 2. Rüyada Diş Fırçası Aldığını Görmek

  Rüyada Diş Fırçası Aldığını Görmek

  rüyada diş fırçası almak, tabiri, anlamı, açıklaması, ne demektir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Rüyada diş fırçası görmek ; özel yaşamınızda unutmak istediğiniz bir şeyi, üzerinizden atmak istediğiniz bir yükü, bir sırrı işaret eder.
 3. Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

  Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

  Rüyada Abdest Aldığını Görmek Rüyada Abdest Almak Neye Gelir Sevgili melekler, Tüm Rüya Tabirleri bölümümzde bu kez Rüyada Abdest Aldığını Görmek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada abdest almak tabirini hep birlikte öğreniyoruz... Genellikle ferahlamaya işaret eder. İleri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur. Temiz bir Su ile Abdest...
 4. Rüyada HüRREM SULTAN Görmek

  Rüyada HüRREM SULTAN Görmek

  Rüyada HüRREM SULTAN Görmek "Hayallerinin çok arttığı bir döneme yorumlanabilir"
 5. Rüya görmek neye alamettir?

  Rüya görmek neye alamettir?

  Rüyada çeşitli hikmetler vardır. Kimi için bir müjde, kimi için bir ikazdır. Kur'an-ı kerimde rüya ve tabiri ile ilgili bilgi vardır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Güzel rüya müjdedir.) [İbni Cerir] (Salih rüya rahmani, karışık rüya şeytanidir.) [Buhari] (En doğru rüya seher vakti görülendir.) [Beyheki] (Kıyamet yaklaştığında, Müslümanın rüyası ekseriya yalan çıkmaz.) [Müslim]...

Sayfayı Paylaş