1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada evlatlık aldığını görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak, şanssızlık ve uğursuzluktur. Rüyada üvey evladını görmek, sevinç ve mutluluktur.
  Rüyada üvey evlat görmek, işlerinin kötüye gitmesi ile yaşanacak olan hayal kırıklığı anlamına gelir. Bazı tabircilere göre, Üvey evlat rüyası, hayrın ve sevincin tabircisi olarak yorumlanır. Rüyada üvey erkek evladı sahibi olduğunu görmek, çekilecek olan cefadır. Rüyada üvey evladını sevmek, sevinmek ve sürpriz gelişmelere delalet eder. Rüyada üvey evladı edindiğini görmek, sevdiği biri var ve bekar ise bu kimseler iyi bir evlilik yapar denilmiştir.
  < Konu Resmi..>  Rüyada Üvey Evladı Olduğunu görmek
  Rüyada üvey evladı olduğunu görmek, çekilen sıkıntı ve cefadan sonra, elde edilecek başarı ve güç ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada üvey evlat olduğunu öğrenmek, maddi ve manevi açıdan refaha kavuşmaya, mevki sahibi olması, hak ettiği hayatı yaşaması anlamına gelir.

  Rüyada Üvey Evlat Sahibi Olduğunu görmek
  Rüyada üvey evlat sahibi olduğunu görmek, yardıma ihtiyacı olan bir kişiye, maddi anlamda yardım edecek olması anlamına gelir. Rüyada üvey evlat sahibi olmak, yakın bir zamanda gelecek olan hayırlı ve güzel haberle, mutlu olup sevinecek olması ile tabir edilir.

  Rüyada Üvey Erkek Evlat görmek
  Rüyada üvey erkek evlat görmek, çekilen bütün sıkıntılara göğüs gören ve sonunda kazanılacak olan zafer olarak yorumlanır. Rüyada üvey erkek evlat olduğunu görmek, eline geçecek olan bir miktar para ile refaha kavuşup rahat etmesi anlamına gelir.

  Rüyada Kendini Üvey Evlat Olduğunu görmek
  Rüyada kendini üvey evlat olduğunu görmek, yapılan hatalardan ders çıkarmaya, yeni yapacağı işte ise hem kendisi, hem ailesinin ihya olması anlamına gelir. Rüyada kendinin üvey evladını olduğunu görmek, hane içinde yaşanan, huzursuzluğun ve geçimsizliğin bitecek olmasına tabir edilir.


   
Rüyada evlatlık aldığını görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Diş Fırçası Aldığını Görmek

  Rüyada Diş Fırçası Aldığını Görmek

  rüyada diş fırçası almak, tabiri, anlamı, açıklaması, ne demektir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Rüyada diş fırçası görmek ; özel yaşamınızda unutmak istediğiniz bir şeyi, üzerinizden atmak istediğiniz bir yükü, bir sırrı işaret eder.
 2. Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek

  Rüyada Gitar Görmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
 3. Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

  Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

  Rüyada Abdest Aldığını Görmek Rüyada Abdest Almak Neye Gelir Sevgili melekler, Tüm Rüya Tabirleri bölümümzde bu kez Rüyada Abdest Aldığını Görmek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada abdest almak tabirini hep birlikte öğreniyoruz... Genellikle ferahlamaya işaret eder. İleri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur. Temiz bir Su ile Abdest...
 4. rüyada altın görmek....

  rüyada altın görmek....

  denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
 5. Rüyada Abdest Aldığını Görmek

  Rüyada Abdest Aldığını Görmek

  Rüyada abdest aldığını görmek, kişinin hayırlı ve güzel işler içine gireceğine, maneviyata yöneleceğine, kısa sürede tüm arzu ve isteklerini gerçekleştireceğine işarettir. Abdest insanı maddi ve manevi kirlerden temizler. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi gerçek hayatında kötülüklerden, şerli insanlardan ve onların fitnelerinden ayrılır. Gönlünü temizleyerek kendisini tamamen doğru...

Sayfayı Paylaş