Rüyada florasan lamba görmek ne demek

S

sarisaclimelek

Forum Okuru
Ya anlatıyorum arkadaşlarıma bana net bi cevap veremediler internette de araştırdım ama sonuç yok daha doğrusu beni tatmin eden bir sonuç ile karşılaşmadım. Bana diyorlar ki ışığa doğru gitseydin diyorlar dalga geçiyorlar. Ben şu uzun olan lambalardan gördüm. Rüyamda sabah bi kalktım ki evin salonunda yatıyorum öyle içim geçmiş tavana bakıyorum şu eski ikili florasan tüp lambalar var ya onlardan görüyorum neyse uyanıyorum bi kaç keredir aynısı oluyor acaba bana bu hususta açıklama yapabilecek mise var mı hakkatten ışığa mı yürüseydim :)

Merhaba

Hayırdır inşaallah diyelim annem öyle derdi rüyaları mutlaka hayra yorun hayırlı çıksın diye şimdi florasan lamba deyince tabiki eski rüya yorumlarında bulamayacaksındır çünkü florasan lamba 20.yy. da keşfedildi eski kitaplarda ışık lamba diye aramak lazım ama ben yorumlayayım bildiğim kadar rüyada bir ışk kaynağı görmek çok güzeldir ben de sana ışığa doğru yürü demeyeceğim ama ışık seni adınlatacak hatta hayatını değiştirecek bir müjdeyi veriyor ne işle meşgulsun bilemiyorum ama belki işinde belki ailen de güzel bir gelişme olacağına işaret ediyor hadi bakalım hayır olsun.

Geri