1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Gemi Batması Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Gemi Batması Görmek ne demek acaba, rüya tabirinden anlayan yorumlayan varsa lütfen rüyamı yorumlasın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Gemi Batması Görmenin Tabiri Nedir

Rüyada Gemi görmek, geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır. İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde başarıdır. Pis gemi, bakımsız gemi işlerin bozulacağına delalet eder.

Rüyada hurda gemi, gemi kalıntısı, gemi hurdası, Gemi enkazı görmek gerçek yaşamınızda duygusal çatışmalar yaşandığını, Duygularını ifade etmekte zorluklara sahip olduğunu göstermektedir

Rüyada Gemi Batması Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Dantel Görmek

Rüyada Dantel Görmek

Rüyada Dantel Görmek ne demek tabiri. Arkadaşlar dün gece rüyamda dantel gördüm acaba ne manaya geliyor rüya tabirinden anlıyorsanız cevap yazın
  2. Rüyada akraba görmek

Rüyada akraba görmek

rüyada akraba görmek rüyada akrabalarını akrabalarıyla birlikte olduğunu görmek.Melekler bu gece rüyamda akrabalrımı gördüm ve yorumunu sizlerle paylaşmak istedim Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız;...
  3. Rüyada Eşini Görmek

Rüyada Eşini Görmek

Rüyada Eşini Görmek ne anlama geliyor acaba ben rüyamda sürekli eşimi görüyorum kızlar:S
  4. Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek ner anlama geliyor bana rüyamı yorumlayın.
  5. Rüyada Cam Batması

Rüyada Cam Batması

Rüyada cam batması görmek, kişiyi üzecek bir sözün işaretidir. Bir tartışma anında sevilen kişiden hiç beklenmeyen, ağır içerikli sözler veya hakaretler duymaya ve bu yüzden kalp kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Cam batması aile içinde herkesin farklı telden çaldığını, kimsenin rüya sahibini dinlemediği gibi, onun dertleriyle de ilgilenmediğini ifade eder. Maddi konuda herhangi bir sıkıntı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş