1. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    137
    Ödül Puanları:
    63

Rüyada iğde ağacı görmek.

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında Sevimli cadı tarafından paylaşıldı.

Dün gece rüyamda iğde ağacı gördüm .Mevsim kıştı ve iğde ağacında kocaman iğdeler vardı. Ertesi gün rüyamın yorumu için islami rüya tabirlerine baktım.Yorumlar çok güzeldi fakat tersi oldu. Aile içi karmaşa ve tartışma oldu . Şimdi rüyamın anlamını bilmiyorum bilenler varsa yorumlayabilirmi ? İğde ile ilgili internetteki yorumlar şöyle ;
    Diyanet: Rüyada iğde ağacının görülmesi; ahlâkı güzel, sohbeti tatlı, herkese hayır ve iyiliği dokunan ve istediği kadar iyilik yapma gücüne de sahip olamayan kimseye işaret eder.

Seyyid Süleyman: İğde ağacı iyi huylu, tatlı dilli, istemesine rağmen fazla iyilik edemeyen bir zata delildir.

Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin toplum içinde itibar sahibi olduğuna ve yaptığı güzel işlerle anılıyor olmasına delalet eder. Rüya sahibinin neredeyse çevresinde olup da kendisine hayrı dokunmayan kişi kalmamıştır bu sayede de arkasından hayır duası edeni de çoktur. Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin iyi niyetlerine ve hak yolunda gerçekleştirmek istediği hayırlara işaret eder.

Rüyada İğde Dalı Görmek

Rüyada iğde dalı görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan pek çok hayırlı olaya delalet eder. Rüya sahibi dünyanın tüm güzelliklerinden yaralanma ve her türlü kutsal duyguyu yaşama şansına nail olacak demektir.

Rüyada iğde ağacı görmek. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada Gül Ağacı Görmek ne anlama geliyor lütfen rüyamı yorumlayın arkadaşlar.
  2. rüyamda ikiz bebeğimin oldugunu görmek

rüyamda ikiz bebeğimin oldugunu görmek

kızlar hayır olsun rüyamda ikiz bebeğim vardı bir kız bir erkek ama çok şirindiler hatta eşime eline almış erkek olanı ve bebek gülüo bak diyorum aynı sana benzio gamzesi var sonra onlar büyüo falan karışıktı ama güzeldi yaklaşık 1 aydır hep rüyamda hamile oldugumu görüyorum sizce bunun anlamı nedir ?
  3. rüyada altın görmek....

rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  4. Rüyada Hurma Ağacı Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Hurma Ağacı Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma ağacı görmek, hurma ağacını rüyada görmek, hurma ağacı rüyası Sevgili melekler, rüyanızda bir hurma ağacı diktiğinizi görmeniz; sizin şeref kazanacağınıza, cömert ve iyi kalpli birisi olduğunuza, rüyanızda herhangi bir hurma ağacına çıktığınızı görmeniz; şeref ve itibar sahibi bir kişiye akraba olacağınıza, rüyanızda hurma ağacından düştüğünüzü görmeniz; ümit ve isteğinize...
  5. Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada erik ağacı görmek aile hayatında mutlu ve huzurlu olmaya, iş yaşamında ise hayırlı bir kazanca tabir edilip, hayır ile yorumlanır. Rüyada erik ağacı kesmek, kazancının bir anda kesilmesine ve bundan dolayı maddi sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyada mor erik görmek, çevresindeki herkesin takdiri kazanmaya ve itibar sahibi olma ile tabir edilir. Rüyada mürdüm erik ağacı görmek, yakın bir...

Sayfayı Paylaş