Rüyada Kalem / Kalemler Görmek

#1
Rüyada Kalem / Kalemler Görmek
rüyada kalemler görmek rüyada kalemlik görmek kalem kalem almak Rüyamda bir sürü kalem aldığımı gördüm melekler, birbirinden güzel, birden çok bir sürü kalemlerim vardı elimde. Çok güzeldi, iki kişi o kalemleri seçmeme yardım etti. Güzel hissettiğim bir rüyaydı lakin kalemlerin manası ne bilemiyorum. :)
Hadi bilenler yorumlasın rüyayı :) 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
#2
Cevap: Rüyada Kalem / Kalemler Görmek
Şimdi Nemesisim çok yakında size bir kısmet var, ve bu kısmeti kendi elinizle seçeceksiniz, hemde en hayırlısını seçeceksiniz. Artı o iki kişiden birisi benim :D:D ara ara rüyalara ak sakallı dede, kalem çeken eleman, çarpmada yutan eleman olarak girdiğim görülmüştür.
Bu itibarla; dediğim gibi size çıkacak olan kısmeti kendi ellerinizle çekiyorsunuz, yardım eden benim :D Ve herşey güzel olacak. Arz ederim.
 

PaSikA

Yeni Üye
Üye
#3
Cevap: Rüyada Kalem / Kalemler Görmek Ben rüya tabirinden anlamam ama Nemesis adminin senin için netten araştırdım rüyada kalem görmek ; "Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyasında elinde kalem tuttuğunu gören kimse çok işe yarayacak bir şey öğrenir. Kalemle yazı yazan sevinç verici bir haber alır. Kendisine bir kalem hediye edildiğini gören bir insan yeni ve geleceği parlak bir işe girer." anlamlarına geliyormuş. Hayırlısı olsun :)


 
#4
Cevap: Rüyada Kalem / Kalemler Görmek
Şimdi Nemesisim çok yakında size bir kısmet var, ve bu kısmeti kendi elinizle seçeceksiniz, hemde en hayırlısını seçeceksiniz. Artı o iki kişiden birisi benim :D:D ara ara rüyalara ak sakallı dede, kalem çeken eleman, çarpmada yutan eleman olarak girdiğim görülmüştür.

Bu itibarla; dediğim gibi size çıkacak olan kısmeti kendi ellerinizle çekiyorsunuz, yardım eden benim :D Ve herşey güzel olacak. Arz ederim.
Ha ha süpersin ne diyeyim :D

Kalem çeken eleman ve çarpmada yutan eleman olarak sana sevgiler gönderiyorum :D

Ben rüya tabirinden anlamam ama Nemesis adminin senin için netten araştırdım rüyada kalem görmek ; "Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyasında elinde kalem tuttuğunu gören kimse çok işe yarayacak bir şey öğrenir. Kalemle yazı yazan sevinç verici bir haber alır. Kendisine bir kalem hediye edildiğini gören bir insan yeni ve geleceği parlak bir işe girer." anlamlarına geliyormuş. Hayırlısı olsun :)
Araştırman için teşekkür ederim Pasim :) Güzel bir rüya olduğunu hissetmiştim zaten, bence de hayırlısı olsun, tekrar teşekkürler.
 
M

Misafir Melek

Forum Okuru
#5
kalem görnek hayırlara gelsin. rüyanızda kalem görmeniz kanıtlanmış gerçeklere delalaet ederler alemleri size birisi veriyor ise size bazı kanıtlandmış gerçekleri sunacaktır demektir güzle bir üya hayırlara gelsin.
 
#6
yapmak istediğim birşey vardı.ama iki tercihten hangisini seçeceğimi bilmiyordum.biri ingilizce öğrenmek diğeri üniversitey gitmek. dua ettim hangisi benim için hayırlı diye.o gece şöyle bir rüya gördüm.: rüyamda yerde iki kalem vardı.beyaz renkte.çok güzeldi ikisede.biri küçük kısa diğer kalem uzun büyüktü.ben büyük olan kalemi beğendim yerden aldım.sonra birileri geldi benim yerden aldığım büyük kalemi benden almaya kalktı istedi.ben vermek istemiyordum.ona küçük kalem güzel onu al diyordum.

bu rüyada anlatılmak istenen nedir sizce.duamı göz önünde bulundurarak yazın
 
  Rüyada Divit Kalem Görmek hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Istiharede rüyada böcek görmek ne demek Istiharede rüyada böcek görmek ne demek
Arkadaşlar erkek arkadaşımla 1 ay önce ayrıldık gibi bir şey oldu istihareye yattım ruyamda bileğim kasiniyordu ve kaşınan yere elledigimde içinde böcek vardı ve böceğin bacakları derimden dışarıya cıktı bacaklarının rengi griydi ve ne kadar...
Soru-Cevap 0
Rüyada çocuğu ailesine kavuşturmak ne demektir Rüyada çocuğu ailesine kavuşturmak ne demektir
Arkadaşlar bundan 10 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık dersler vb şeyler yüzünden ruyamda onu gördüm o ve ben bi çocuğu ailesine ulaştırmaya çalışıyordu ve ulaştırdık daha sonra o ben ve arkadaşlarımız bir eve girdik ve bana sinirli...
Soru-Cevap 1
Rüyamda dev dalgalar gördüm Rüyamda dev dalgalar gördüm
Rüyamda yeni bir okulun en üst katlarindaydim ve notlarimi arıyordum okul yavaş yavaş su alıyordu ben sınıf kapısını açınca kapı birden cam gibi kırıldı ve su dalgaları beni dışarıya aldı götürdü dalgalar o kadar büyüktü ki ama hiç batmiyordum...
Soru-Cevap 1
Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek? Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek?
Rüyada Divit Kalem Görmek Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demektir Rüyasında divit kalem gören meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, bu rüyanın tabirini ekliyoruz melekler :)...
Tüm Rüya Tabirleri 0
Rüyada Divit Kalem Görmek Rüyada Divit Kalem Görmek
Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek? Kızlar ben rüyamda nasıl olduysa divit kalem gördüm en çok hatırladığım buydu sizce Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek
Soru-Cevap 1

Benzer Konular