1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada kivi kiwi görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar iki gündür rüyamda kiwi görüyorum bu kivi görmenin anlamı nedir ki bilen yada bu aralar gören varmı ? Pazardan aldım yedimde neye işaret ki alla allaaa :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada kivi kiwi görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Astrolog görmek

Rüyada Astrolog görmek

Rüyada Astrolog görmek ne demek? Arkadaşlar merhaba ben dün gece rüyamda astrolog gördüm tabiri nedir acaba çok merak ediyorum:S
  2. rüyada fındık görmek

rüyada fındık görmek

Bu gece babaannem rüyasında ölmüş olan damadını görmüş.Damadı üzerinde hafif siyah bie elbise varmış.Fakat yüzü gülüyormuş.Ve babaannemden bir torba fındık almış. Babaanneme 'anne seni 10 gün sonra yanınma alacağım demiş.' Babaannemde 'olmaz oğlum ben burda yatamam ben köyüme gidicem.' demiş. Bu rüya ne anlama geliyor açıklar mısınız ?
  3. Rüyada Dünür Görmek

Rüyada Dünür Görmek

Rüyada Dünür Görmek ne anlama geliyor? Kızlar Rüyada Dünür Görmenin tabirini lütfen buradan paylaşın.
  4. Rüyada Et Görmek

Rüyada Et Görmek

Rüyada Et Görmek ne demek dün rüyamda et gördüm ve iyi omladığını hatırlıyorum hayırdır inş lütfen yorumlayın.
  5. Rüyada Kivi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Kivi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Kivi Görmek rüyada kivi görmek anlamı Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, rüyada kivi görmek ne anlama geliyor merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızı İnceleyebilirsiniz. :) İşte rüyada kivi görmenin anlamı... Rüyanızda kivi görmek veya rüyanızda kivi yediğinizi görürseniz, pek yorumlanamasa bile portakal ve di*ğer turunçgiller gibi yorumlana bilir.1 adet kivi, bir kişinin...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş