Rüyada memeden süt gelmesi bebek emzirmek ne demek?

• Konbuyu başlatan rüyalaraleminde
  • Başlangıç tarihi
R

rüyalaraleminde

Forum Okuru
Rüyada memeden süt gelmesi bebek emzirmek ne demek?

Rüyada memeden süt gelmesi bebek emzirmek melek kadınlar kulubü rüyada memeden süt gelmesi forum'da.​

Dün gece çok güzel bir rüya gördüm. Kalktığımda uyanmak istemedim. Uyandığımda da şimdi de hala etkisindeyim rüyanın. Bebeğim olmuş ve onu emziriyordum. Öncesinde süt geldi göğsümden beyaz süt. Sonra bebeğimi emzirdim çok güzel bir bebekti. Rüyada memeden süt gelmesi bebek emzirmek ne demek acaba? Yorumlayabilir misiniz?

Merhaba
Rüyanız çok güzelmiş hayr olsun ama gerçekten de çok güzel bir rüya. Rüyada memeden süt gelmesi çok hayırlı ve huzurlu bir yaşam süreceğinize işarettir. Aile hayatınız var ise mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağınıza işarettir. Memeden süt geldiğini görmeniz Allah'ın size hayırlı bir evlat vereceğini gösterir. Ayrıca beyaz görmek zaten hayırlı bir rüya olduğunu gösteriyor. Bebek emzirmek ise bereket ve bolluk demektir. Bebeği emzirmek aynı zamanda iyi ve güzel şeylere delalet eder.

Rüyada bebek emzirmek ne demek daha ayrıntılı incelemek için aşağıda bıraktığım linke tıklayabilirsiniz. ''Rüyada bebek emzirdiğini görmek'' yazımız aşağıda linkte.

Geri