Rüyada namaz kılmak ne demek ( Annem rüyasında görmüş )

M

MBaskan999

Forum Okuru
Rüyada namaz kılmak ne demek ( Annem rüyasında görmüş )
Valide hanım önce rüyasında beni namaz kılarken sonra da uyurken beni bogdugunu sonra da karşısına dikildiğimi görmüş biri yardımcı olsun lütfen.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Sevgili Başkan,

Öncelikle Allah, hayırlara vesile etsin. Güzel bir rüya Görmüş bunu tek tek yazalım size.

Sizin annenizin, sizi rüyasında namaz kılarken görmesi, kurtuluşa ereceğiniz, anlamını taşırken, rüyayı gören annenizin de bir hastalığı var ise hastalıktan feraha ereceği anlamına geliylor. Ayrıca bekar iseniz mutlu olup evleneceğiniz olarakta değerlendirilir.

Rüyada öldürüldüğünüzü ise; hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin ağız tadı içinde, mutlu ve güzel bir hayatı olacağı şeklinde kabul edilir. Onun haricinde sizi karşısında diri olarak görmesi yanı hortlamak yeniden dirilmek olarak dersek o da, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman önce gerçekleştirdiği ancak resmi sorunlar ya da parasal sorunlar yüzünden bir türlü tamama erdiremediği bir işin ya da bir çalışmanın çok büyük bir çaba gösterilmesi ve çok azimli davranılması sayesinde yakın bir zamanda tamamlanacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına ve yeni çalışmalar için önayak olacağına işaret eder.

Saygılar.
 
Üst