1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmenin Tabiri

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ölü görmek, sevilen birinin geleceğini haber verir.

Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. Yani ölü diri getirir.

Rüyasında ölmüş bir adam görmek; sevilen bir dostu kaybetmeye, bir ölünün tekrar dirildiğini görmek; güzel bir haber almaya ve bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işarettir.

3. Rüyamda; Abim izmirde okuyo buraya gelme planlarındyken öldüğünü gördüm ve gömülürken vs. herşeyi gördüm ağlıyodum uyandığımdada kendimi ağlarken buldum ?

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Allah hayır etsin inşallah..Abi anne baba rüya da görüldümü o rüya hayırla yorumlanır.Abini ölmüş görmende ömrünün uzunluğuna delalet eder korkma canım :)

5. semra eğilioğlu

semra eğilioğlu Forum Okuru

Rüyamda olmuş abimi çiş yaparken gordum bide erkeklik organını gordum

6. semra eğilioğlu

7. semra eğilioğlu

Rüyamda olmuş abimi çiş yaparken gordum bide erkeklik organını gordum

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar ben rüyamda geçen sene trafik kazasında vefat eden bir arkadaşımı gördüm nerden girdi rüyama bilmiyorum ve bu rüyanın tabirini merak ediyorum Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yorumlayın rüyamı
  2. Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmenin Tabiri Nedir Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili melekler ve sayın mifarlerimiz daha önce sizlerle rüyada ölmüş birini iyi görmenin tabiri ile ilgili bilgiler paylaşmıştık. Bu kez tam tersi bir rüya, Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Gelir tabirini yazıyoruz sizler.. Rüyada Ölmüş birini Sinirli görmek akılsız ve...
  3. Rüyada Ölmüş Birini Canlı Olarak Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Olarak Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Rüyada Ölmüş Birini Diri Olarak Görmek Sevgili melekler, az önce paylaştığımız rüyada ölmüş birini sinirli görmek konumuzun ardından bu kez merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ne anlama geliyor hep birlikte öğreniyoruz.. Rüyada vefat etmiş dostlarından birinin dirildiğini görmek, sevindirici bir haber...
  4. Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler

Rüyada Vefat Etmiş Çocuğunu Görmek Rüyada Ölen Çocuğunun Görülmesi Rüyada ölmüş birini şarkı söylerken görmenin tabiri hakkında daha önce sizlere bilgiler aktarmıştık. Bu yazımızda ise rüyada ölmüş çocuğunu görmenin tabiri hakkında bilgiler sunuyor ve rüyada ölmüş çocuğunu görmek ne anlama geliyor diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bir kimsenin rüyada çocuk...
  5. rüyamda ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor

rüyamda ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor

Bu gece rüyamda ölmüş ninemi gördüm acaba rüyada ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor acaba yardım eder misiniz :(
Etiketler:

Sayfayı Paylaş