Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor
Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmenin Tabiri

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ölü görmek, sevilen birinin geleceğini haber verir.

Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. Yani ölü diri getirir.

Rüyasında ölmüş bir adam görmek; sevilen bir dostu kaybetmeye, bir ölünün tekrar dirildiğini görmek; güzel bir haber almaya ve bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işarettir.

Rüyamda;
Abim izmirde okuyo buraya gelme planlarındyken öldüğünü gördüm ve gömülürken vs. herşeyi gördüm ağlıyodum uyandığımdada kendimi ağlarken buldum ?

Allah hayır etsin inşallah..Abi anne baba rüya da görüldümü o rüya hayırla yorumlanır.Abini ölmüş görmende ömrünün uzunluğuna delalet eder korkma canım :)

Rüyamda vefat etmiş abimi gördüm. Beraber kıyafet vs alıyorduk mutluyduk sanki. Ama sonrasında ben bir yere gitmeye çalışıyordum. Gideceğim otobüs yada arabaya geç kalıyordum. Abim de keşke araba kiralsaydim da götüreydim diyordu

Benzer Diğer Konularımız !

K
Cevaplar
4
Görüntüleme
95K
elfdmnç
E
K
Cevaplar
1
Görüntüleme