Rüyada ölmüş bebeği görmek

S

Sare41

Forum Okuru
Rüyada ölmüş bebeği görmek
Rüyamda ölmüş 7 aylikti oğlumu gördüm. Hayatta rahatsızdı kalbinden , hastanede vefat etti. Normal bebek olümü olarak geçti rapora. Bende rüyamda bebeğimi hastanedekiler kabirden çıkarıyorlar tekrar kefenli haliyle gördum . Hastaneye goturuluyordu. Ölüm nedenini teşhis etmek için. Bende çok üzüldüm yapmalarını onu incitmelerini istemedim. Ne anlama geliyor.

rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
ruyada anne'nin olmus kizini gormesi ruyada anne'nin olmus kizini gormesi
Ruyasinda anne olmus kizini gormesi ve kizin annesine beni burada alin demesinin anlami nedir? Lutfen cevaplandirin benim icin cok onemli. Kayinvalidem ruya gormus ve sagligi iyi degil. Anlamini bilmek istiyorum. Onceden tesekkurler.
Bilmedikleriniz 2
rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek
rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????
Bilmedikleriniz 2
Rüyada ölmüş babayı görmek Rüyada ölmüş babayı görmek
Rüyada baba görmek, eğer babanız sevinçli ve neşeli ise, hayır ve bereket esenliktir, bazı tabircilere göre rızık ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir. Rüyada baba görmek, İslami rüya tabirlerine göre anlamı ve manası, arzu ve...
Rüya Tabiri 4
Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir? Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir?
rüyada ölmüş birini görmek, rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş akraba görmek Rüyanız da ölmüş bir akrabınızı gördünüz ve çok etkilendiniz...Fakat rüyanızda ölmüş bir yakınınızı görmenin rüya tabirini merak ediyorsanız sizler için gereken...
Rüya Tabiri 0
rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S
Ya dün gece rüyamda ölmüş fare gördüm çok fenaydı nerdeyse kusacaktım , uyandığımda hala midem bulanıyordu:S Ne anlama geliyor bu rüya şimdi?
Soru-Cevap 1