Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere

T

TİTAN

Forum Okuru
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir Rüyada Ölü Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı

Sevgili melekler ve rüya tabiri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimiz, rüyada ölmüş anneyi görmenin tabiri konumuzun ardından bu kez de Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir paylaşmak istiyoruz sizlerle...

Rüyada ölmüş muhabbet kuşu görmenin anlamı şöyledir:
Alacağınız haberlerle karar vermeniz gereken durumlar olacak. Bu kararlar hayatınızı tümden etkileyecek. Eğer vereceğiniz kararlar için ailenizden destek alırsanız bu haberler sizin için hayırlı olacak.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben rüyamda ölmüş olan muhabbet kuşumu canlı gördüm öylece duruyor bişey yapmıyordu ölmüş muhabbet kuşumun tıpkısıydı. sarıydı. bu ne demektir? ölmüş muhabbet kuşunu canlı görmek ne demektir?

S

sedaapamuk

Forum Okuru
merhaba ilk önce bnmde bir kuşum vardı bir hastalık nedeniyle öldü ve çok ağladık üzüldük daha sonra 2 hafta sonra fln onu diri bir şekilde bana bakarken gördüm sonra 1-2 ay sona ise evimize camdan giriyodu ama konuşmuyodu ama kafesine kendi girmeye çalışıyodu fln sonra 1 hafta geçti babam anzısın beyaz bir kuş getirdi eve ve şu an çok kutluyuz seninde gördüğün rüya bu şekilde sonuçlanabilir belkii :))

M

MENA

Forum Okuru
Merhaba ben rüyamda ölmüş olan muhabbet kuşumun hasta ölücek oldugunun haberini aldim kuşum beyaz di ama ruyamda onu hic goremedim sadece babam eve gelip haberini verdi bu ne demektir?

Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rüyada ölmüş bebeği görmek Rüyada ölmüş bebeği görmek
Rüyamda ölmüş 7 aylikti oğlumu gördüm. Hayatta rahatsızdı kalbinden , hastanede vefat etti. Normal bebek olümü olarak geçti rapora. Bende rüyamda bebeğimi hastanedekiler kabirden çıkarıyorlar tekrar kefenli haliyle gördum . Hastaneye...
Soru-Cevap 0
ruyada anne'nin olmus kizini gormesi ruyada anne'nin olmus kizini gormesi
Ruyasinda anne olmus kizini gormesi ve kizin annesine beni burada alin demesinin anlami nedir? Lutfen cevaplandirin benim icin cok onemli. Kayinvalidem ruya gormus ve sagligi iyi degil. Anlamini bilmek istiyorum. Onceden tesekkurler.
Bilmedikleriniz 2
rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek
rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????
Bilmedikleriniz 2
Rüyada ölmüş babayı görmek Rüyada ölmüş babayı görmek
Rüyada baba görmek, eğer babanız sevinçli ve neşeli ise, hayır ve bereket esenliktir, bazı tabircilere göre rızık ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir. Rüyada baba görmek, İslami rüya tabirlerine göre anlamı ve manası, arzu ve...
Rüya Tabiri 4
Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir? Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir?
rüyada ölmüş birini görmek, rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş akraba görmek Rüyanız da ölmüş bir akrabınızı gördünüz ve çok etkilendiniz...Fakat rüyanızda ölmüş bir yakınınızı görmenin rüya tabirini merak ediyorsanız sizler için gereken...
Rüya Tabiri 0