1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere

  Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir

  Rüyada Ölü Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı

  Sevgili melekler ve rüya tabiri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimiz, rüyada ölmüş anneyi görmenin tabiri konumuzun ardından bu kez de Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir paylaşmak istiyoruz sizlerle...


  < Konu Resmi..>  Rüyada ölmüş muhabbet kuşu görmenin anlamı şöyledir:

  Alacağınız haberlerle karar vermeniz gereken durumlar olacak. Bu kararlar hayatınızı tümden etkileyecek. Eğer vereceğiniz kararlar için ailenizden destek alırsanız bu haberler sizin için hayırlı olacak.


   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  ben rüyamda ölmüş olan muhabbet kuşumu canlı gördüm öylece duruyor bişey yapmıyordu ölmüş muhabbet kuşumun tıpkısıydı. sarıydı. bu ne demektir? ölmüş muhabbet kuşunu canlı görmek ne demektir?
   
 3. sedaapamuk

  sedaapamuk Forum Okuru

  merhaba ilk önce bnmde bir kuşum vardı bir hastalık nedeniyle öldü ve çok ağladık üzüldük daha sonra 2 hafta sonra fln onu diri bir şekilde bana bakarken gördüm sonra 1-2 ay sona ise evimize camdan giriyodu ama konuşmuyodu ama kafesine kendi girmeye çalışıyodu fln sonra 1 hafta geçti babam anzısın beyaz bir kuş getirdi eve ve şu an çok kutluyuz seninde gördüğün rüya bu şekilde sonuçlanabilir belkii :))
   
 4. serbil bayer

  serbil bayer Forum Okuru

   
 5. MENA

  MENA Forum Okuru

  Merhaba ben rüyamda ölmüş olan muhabbet kuşumun hasta ölücek oldugunun haberini aldim kuşum beyaz di ama ruyamda onu hic goremedim sadece babam eve gelip haberini verdi bu ne demektir?
   
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Ölmüş Fare Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Fare Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Fare Görmek Ne Demek Rüyada Ölmüş Fare Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili melekler, rüya tabirleri bölümümüzde ki bu kez rüyada ölmüş fare görmek ne demek sizler için araştırdık ve bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.. Rüyada ölmüş fare: İnsanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır.
 2. Rüyada Ölmüş İnek Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş İnek Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölü İnek Görmek Ne Demektir Rüyada Ölmüş İnek Görmenin Anlamı Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız rüyada ölmüş fare görmek tabirinin ardından bu konumuzda da rüyada ölmüş inek görmenin anlamı nedir sizlerle paylaşıyoruz... Rüyada inek görmenin karşılığı hayırdır. Rüyada inek görmek; yöneticilik,mal,büyüklük,riyaset,iyi geçecek bir yıl ve bol kazanç anlamlarına...
 3. Rüyada Ölmüş Birini Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Birini Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Birini Görmek Rüyada Ölmüş Bir Kişi Görmek Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız rüyada ölmüş inek görmenin anlamı tabirinin ardından bu konumuzda da rüyada ölmüş birini görmek anlamı nedir sizlerle paylaşıyoruz... Rüyada ölü birini görmek 2 şekilde yorumlanır. 1- Rüyada ölen birini, ölmüş birini görmek gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla...
 4. Rüyada Ölmüş Halayı Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Halayı Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Vefat Etmiş Halayı Görmek Rüyada Hala Görmek Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız rüyada ölmüş birini görmenin tabirinin ardından bu konumuzda da rüyada ölmüş hala görmek anlamı nedir sizlerle paylaşıyoruz... Rüyada hala görmek elde edecegi nimete, Baba ve amcaya yahut elde edilecek dünyalığa delalet eder.
 5. Rüyada Ölmüş Anneyi Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Anneyi Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Olan Anneyi Görmek Ne Demektir Rüyada Ölmüş Olan Anneyi Görmenin Anlamı Sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz rüyada ölmüş eşi görmenin tabiri ardından bu konumuzda da Rüyada Ölmüş Olan Anneyi Görmenin Anlamı hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere... Rüyada ölmüş olan anneyi görmek özlemle açıklanabilir. Bu rüya annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi...

Sayfayı Paylaş