Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek

M

Misafir

Forum Okuru
#1
Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek
yuxuda sevdiyini gormek ne demek sevdiğin kişiyi rüyanda görmek
rüyada sevdiğinizi görmek
rüyanda sevdiğin kişiyi görmekMerhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, rüya tabirleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda rüyada sevdiği kişiyi görmenin tabiri nedir diyen arkadaşlarımız için, rüyada sevdiğini görmenin tabirini paylaşıyoruz.Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada eski sevgili'yi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.yuxuda-sevdiyini-gormek-jpg.84657Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.

Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine isarettir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
W

whitalsss

Forum Okuru
#8
bende eski sevgilimi rüyamda gördüm gerçekten şimdi ne yapıyor ne ediyor merak ediyorum ikimizde bir yıl arayla evlenmiştik bazı sebeplerden dolayı ayrılmıştık rüyama gelmesi tuhafıma gitti eski anılarım canlandı
 

Benzer Konular