Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek

M

Misafir

Forum Okuru
#1
Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek
sevdiğin kişiyi rüyanda görmek rüyada sevdiğinizi görmek rüyanda sevdiğin kişiyi görmek


Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, rüya tabirleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda rüyada sevdiği kişiyi görmenin tabiri nedir diyen arkadaşlarımız için, rüyada sevdiğini görmenin tabirini paylaşıyoruz.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.
Rüyada eski sevgili'yi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.
Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.
Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.
Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine isarettir. 
K

Karşılıksız seviyom

Forum Okuru
#6
Ben de sevdiğimi gördüm.Ben ona her şeyi itiraf ediyodum ama bu kızla olmaz diyordu:(:18:
 
  Rüyada sevdiği kişiyi görmek hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rüyamda dev dalgalar gördüm Rüyamda dev dalgalar gördüm
Rüyamda yeni bir okulun en üst katlarindaydim ve notlarimi arıyordum okul yavaş yavaş su alıyordu ben sınıf kapısını açınca kapı birden cam gibi kırıldı ve su dalgaları beni dışarıya aldı götürdü dalgalar o kadar büyüktü ki ama hiç batmiyordum...
Soru-Cevap 1
Rüyamda bebeğimi gördüm Rüyamda bebeğimi gördüm
Merhaba rüyamda erkek bebek gördüm ve emzirdim daha sonraki bir gün de rüyamda bir ses adını Hilmi koy dedi. Sizce ne anlama geliyor ? ( daha 6 haftalık hamileyim)
Soru-Cevap 0
rüyada sevdiğini görmek ne demek rüyada sevdiğini görmek ne demek
Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm.Şu an uzakta olduğundan rüya çok güzeldi. Uyandığımda tekrar uyumaya çalıştım onu tekrar görmek için ama nafile...Ne anlama gelir bu rüya ?
Soru-Cevap 1
Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor
Selam arkadaşlar acaba aranızda Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama gelir bilen var mı? rüya tabirinden anlıyan varsa rüyayı yorsun lütfen
Soru-Cevap 1
Rüyada sevdiği kişiyi görmek Rüyada sevdiği kişiyi görmek
Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor kızlar rüyamı bu sayfadan yorumlayın
Soru-Cevap 1

Benzer Konular