Rüyada suya düşmenin manası nedir?

Uzman SühaN

Administrator
Rüyada suya düşmenin manası nedir?
Rüyada suya düşmek rüya tabiri yorumu yapan alimlere göre hayırlı bir rüya olması ile birlikte bazı durumlarda yaşanacak felaket, borç ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüyada suya düştüğünü görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı bir haber almasına yorumlanır. Rüyada sıcak suya veya soğuk suya atlamak, yardım ve ihtiyaç sahibi bir kimseye destek olması anlamına gelir. Rüyada suya atlayıp dalmak, dert, keder ve sıkıntılarından kurtularak aydınlığa kavuşmaya yorumlanır. Rüyada suya düşüp kaybolduğunu görmek, tanımadığı bir kimse ile yeni bir işe yapma ile tabir edilir. Rüyada suya düşmek, bazen sevinç ve mutluluk, bazen ise üzüntü ve keder olarak yorumlanır.
9.jpg

Rüyada suya düşmek, huzurlu ve mutlu olacağı bir iş ortamına sahip olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada suya düşüp saklanmak, iş ile ilgili bazı korku ve endişelere kapılmaya rivayet edilir. Rüyada suya düşüp gömüldüğünü görmek, sıkıntı içinde geçecek olan bir dönem ile yorumlanır. Rüyada suya düşmek, hayırlı bol rızık ve kazançlı işler yapma ile kazancının artacak olmasına alamet eder.

Rüyada Temiz Suya Düşmek
Rüyada temiz suya düşmek, suya düşüp kurtulamamak hayırlı bir rüya olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada temiz duya düştüğünü görmek, çekilen sıkıntıdan sonra, temiz ve bereketli bir kazanç ile yorumlanır. Rüyada suya düşmek maddi sorumluluklarına karşı tutumlu olması gerektiğine ve borçlardan bu dönemde uzak durmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Tekneden Suya Düşmek
Rüyada tekneden suya düşmek, hayırlı ve güzel bir haber alarak mutlu olmaya, sevinç gözyaşı dökmeye tasvir edilir. Rüyada tekneden suya düştüğünü görmek, vasfının yükselmesi ile bol kazançlı karlı işler yapmaya tabir edilir.

Rüyada Yılanlı Suya Düşmek
Rüyada yılanlı suya düşmek, hırslı ve istikrarlı olması sayesinde düşmanlarının üstesinden gelme ile yorumlanır. Rüyada yılanlı suya düştüğünü görmek, iş dünyasında ve çevresinde saygınlık, itibar görmeye yüksek mertebe sahibi olma ile rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Suya Düşmek
Rüyada yeşil suya düşmek, rüya sahibinin çalışarak kazandığı helal nimet ve paraya tabir edilir. Rüyada yeşil suya düştüğünü görmek, bazı sıkıntılı durumların üstesinden gelerek başarılı işlere imza atmaya rivayet edilir.

Rüyada Yüksekten Suya Düşmek
Rüyada yüksekten suya düşmek, karlı ve kazançlı bir yatırım yapmaya bu yatırım ile muvaffak olmaya yorumlanır. Rüyada yüksekten suya düştüğünü görmek, emeklerinin ve çabalarının karşılığını alarak huzura kavuşma ile tabir edilir.

Rüyada Uçurumdan Suya Düşmek
Rüyada uçurumdan suya düşmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı olacak bir dönem geçirmesine tabir edilir. Rüyada suya düşmek, kendi elleri ile kazıyarak geldiği mevkiyi kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Uçaktan Suya Düşmek
Rüyada uçaktan suya düşmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, işlerinin bozulacağına ve maddi sıkıntı yaşama ile tabir edilir. Rüyada uçaktan suya düştüğünü görmek, aile içinde fikir ayrılığına düşme ve çatışma yaşanması ile yorumlanır.

Rüyada Uçarak Suya Düşmek
Rüyada uçarak suya düşmek, zor gibi görünen bir işin kolayca olması ile arzu ettiği her şeye sahip olmaya rivayet edilir. Rüyada uçarak suya düştüğünü görmek, rüya sahibinin memuriyet hayatı varsa vasfının yükselmesine ve iyi bir konuma gelme ile yorumlanır.

Rüyada Otobüsle Suya Düşmek
Rüyada otobüsle suya düşmek, işiniz ile ilgili kısa bir seyahate çıkmaya ve bol kazançlı işlere imza atmaya tabir edilir. Rüyada otobüsle suya düştüğünü görmek, farklı arkadaş ortamlarında bulunarak yeni arkadaşlar edinmeye yorumlanır.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek
Rüyada bulanık suya düşmek, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtularak manevi huzura kavuşmaya yorumlanır. Rüyada suya düşmek eğe su bulanıksa, sıkıntı ve korku yaşamaya veya bütün borçlarından kurtulmaya ve refaha kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Arabayla Suya Düşmek
Rüyada arabayla suya düşmek, çektiği sıkıntı ve zorluklardan sonra hak ettiği yüksek mertebeye ulaşmaya tabir edilir. Rüyada arabayla suya düştüğünü görmek, mağlubiyetten sonra refaha kavuşmaya ve mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Akar Suya Düşmek
Rüyada akar suya düşmek, rüya sahibinin ani bir karar alması ile iş değişikliği yapmasına ve makam sahibi olmaya delalet eder. Rüyada akar suya düştüğünü görmek, kişinin kazancının yükselmesi ile borçlarından kurtulacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Soğuk Suya Düşmek
Rüyada soğuk suya düşmek, işlerinde umduğunu başarıyı bulamayarak hayal kırıklığı yaşamaya tasvir edilir. Rüyada soğuk suya girmek veya düştüğünü görmek, korku ve endişeye kapılarak yanlış karar verilerek hata yapma ile yorumlanır.

Rüyada Siyah Suya Düşmek
Rüyada siyah suya düşmek, umutsuzluktan sonra hak ettiği mutlak zafere kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada siyah suya düştüğüne görmek, çekilen cefa ve sıkıntıdan sonra bir miktar toplu paranın eline geçmesi ile rahata ermesine yorumlanır.

Rüyada Sıcak Suya Düşmek
Rüyada sıcak suya düşmek, iş ile sıkıntıları yüzünden aile içinde tartışarak sorunlar yaşamaya tabir edilir. Rüyada sıcak suya girmek veya düştüğünü görmek, gelecek olan bir haber ile bazı problemlerin yaşanması ve rüya sahibinin gerilmesine yorumlanır.

Rüyada Sırt Üstü Suya Düşmek
Rüyada sırt üstü suya düşmek, yakın bir dostundan destek alarak sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada sırt üstü suya düştüğünü görmek, maddi sıkıntılarının son bulması ile başarılı olacak işler yaparak bol rızıklı kazançlar sağlamaya rivayet edilir.

Rüyada Gelinlikle Suya Düşmek
Rüyada gelinlikle suya düşmek, rüyayı gören kişinin ani bir kararla sevdiği kişi ile nikah masasına oturmaya alamet eder. Rüyada gelinlikle suya düştüğünü görmek, ümit ettiği mutlu ve huzurlu bir aile ortamı yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Mavi Suya Düşmek
Rüyada mavi suya düşmek, maddi getirisi yüksek olan yeni projelerde bulunmaya ve kararlarından emin olma ile yorumlanmaktadır. Rüyada mavi suya düştüğünü görmek, mutlu ve huzurlu olacağı yeni bir ilişkiye başlama ile tabir edilir.

Rüyada Motorla Suya Düşmek
Rüyada motorla suya düşmek, akıllı, kıvrak zekası sayesinde iş ve ticaret hayatında başarılı işler yapmaya delalet eder. Rüyada motorla suya düştüğünü görmek, azimli, çalışkan ve kararlı olma sayesinde karlı işler yaparak kazancının artmasına tabir edilir.

Rüyada Suya Atlamak
Rüyada suya atlamak, hayırlı ve güzel bir rüya olarak tabir edilir, temiz ve berrak bir su ise sıkıntılarından kurtulmaya alamet eder. Rüyada suya atladığını görmek, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan Allah’ın izni ile kolayca kurtulacak olmaya işaret eder.

Rüyada Suya Girmek
Rüyada suya girmek, rüya sahibinin için kötü ve sıkıntılı geçen günlerin ardından refaha kavuşmasına tabir edilir. Rüyada suya girdiğini görmek, iş hayatında yaşanan sıkıntılar yüzünden ailesi ile ters düşmeye rivayet edilir.

Rüyada Suya Düşüp Ölmek
Rüyada suya düşüp ölmek, iki farklı şekilde yorumlanır, temiz bir su ise iş hayatında yüksek mertebeye ermeye, kirli bir su ise sıkıntı ve keder olarak yorumlanır. Rüyada suya düşüp öldüğünü görmek, doğru kararlar aldığı takdirde işlerinde eski başarıyı elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Çamurlu Suya Düşmek
Rüyada çamurlu suya düşmek, işlerinde büyük sorunlar yaşamaya ve bunun ailesine yansıması ile huzursuz bir aile ortamına tabir edilir. Rüyada çamurlu suya düştüğünü görmek, bazı sorunlar yaşadığı bu dönemde stres altında olması ile çevresindeki herkesten uzaklaşmaya yorumlanır.

Rüyada Suya Düşüp Kurtulmak
Rüyada suya düşüp kurtulmak, güç ve kuvvet sahibi olmaya iş ile ilgili karlı olacak yeni yatırımlar yapma ile tabir edilir. Rüyada suya düşüp kurtulduğunu görmek, hane içinde var olan ufak tefek sorunların son bulması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Suya Düşmesi
Rüyada birinin suya düşmesi, zor durumda olan bir arkadaşına yardımcı olarak sıkıntılarından kurtulacak olması ile tabir edilir. Rüyada birinin suya düştüğünü görmek, çekilen sıkıntı ve cefadan sonra hak edilen zafer ile rivayet edilir.

Rüyada Suya Düşüp Çırpınmak
Rüyada suya düşüp çırpınmak, sürekli olarak çırpınmak bir günah işlenmiş olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada suya düşüp çırpındığını görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan zamanla kurtulacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Suya Düşüp Boğulmak
Rüyada suya düşüp boğulmak, maddi ve manevi olarak yaşadığı sıkıntılardan kurtularak feraha kavuşmaya delalet eder. Rüyada suya düşüp boğulduğunu görmek, başarısını ve gücünü çekemeyen kimseler tarafından zarar görecek olma anlamına gelir.

Rüyada Suya Düşüp Çıkmak
Rüyada suya düşüp çıkmak, uzun süredir beklediği önemli bir haberin gelmesi ile sevinip mutlu olma ile yorumlanır. Rüyada suya düşüp çıktığını görmek, çok istediği bir şeyin sahibi olarak arzu ve muradına kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Sığ Suya Düşmek
Rüyada sığ suya düşmek, zor olarak görünen bir işin üstesinden gelerek her istediğini elde etmeye tabir edilir. Rüyada sığ suya düşüp çıktığını görmek, başarılı işlerde bulunarak mevki ve itibar sahibi olma ile yorumlanmaktadır.
 
Üst