1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada tandır görmenin anlamı

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Tandır görmek gizli işlerin açığa çıkmasına, tandır yapmak düşmandan kurtulmaya ve sorumluluk yüklenmeye, ticaretinin artmasına, Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre de evliliğe işarettir. Evindeki tandırın içinde kül olmadığını gören, hayırsız bir kadın ile evlenir.
  Rüyada Evde Tandır Yapmak
  Evinin içinde bir tandır yaptığını gören, işinin ehli ise önemli bir memur olmaya, tacir ise ticaretinin devam edeceğini gösterir. Bekârsa evlenir bolluğa nail olur. Zengin ise düşmandan korunup malı mülkü servet ve itibarı artar. Tandır her sürede hayırdır. Tandırı tahrip etmek veya doldurmak iyi değildir.
  < Konu Resmi..>

  İmâmı Nablûsi (r.a) diyor ki: Tandır yaktığını gören, malından kazanır ve kendine ve hayatına faydalı olur. Bir yöneticinin evinde tandır olduğunu görmek, eğer hükumet ile zor bir işi varsa bertaraf olmaya ve düşmana karşı zafere işarettir. Bir tandır yaptığını gören, işin ehli ise en büyük bir makama geçer, eğer düşmanı varsa ondan kurtulur. Kendine içinde kül olmayan bir tandır verildiğini gören, hayırsız bir kadın ile evlenir. Tandırın bir hayli çeşitleri olup her biri değişik tabir edilir.

  Kebap ve yemek tandırını yakmaya çalışmak mahkum olmaya işarettir. Rüya sahibi şiddetli bir sıkıntıda ise ondan kurtulur. Çarşı içindeki tandırı görmek,herkesin kendine müracaat ederek fetva aldıkları ve çözümü zor ve karışık işleri çözen bir âlim ile tabir edilir. Kış vakti evinin içinde tandırı olup ateşinde ısındığını gören, mal ve mülk sahibi olup rahat eder. Eğer yaz günü tandırda ısındığını görse azap görür, veya ateşli bir hastalığa uğrar.


   
Rüyada tandır görmenin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Dini Kitap Görmenin Anlamı

  Rüyada Dini Kitap Görmenin Anlamı

  Rüyada Dini Kitap Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Dini Kitap Görmenin Tabiri Nedir Bir misafirimiz rüyada dini kitap görmenin anlamını sormuş melekler. Biz de yaptığımız araştırmayla bulduğumuz tabiri sizlerle paylaşıyoruz.. :) Rüyada Dini Kitap görmek Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya,...
 2. Rüyada Ölmüş Hamamböceği Görmenin Anlamı Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Hamamböceği Görmenin Anlamı Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Hamam Böceği Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Ölmüş Hamam Böceği Görmenin Tabiri Nedir Sevgili melekler, sizlerle az önce paylaştığımız rüyada ölmüş fil görmenin anlamı ile ilgili tabirimizin ardından bu konumuzda da rüyada ölmüş hamamböceği görmek ne anlama gelir diye merak eden meleklerimiz için ilgili tabiri paylaşıyoruz... Rüyada Hamam böceklerini görmek, zayıf...
 3. rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  Bu konu rüyada yılan görmek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Deniz, eşim geçen gece rüyasında koca bir yılanla uğraştığını söyledi yalnız yılan zehirsizmiş ve birşey yapamamış. Herhalde iyi bir yorumu vardır :)
 4. rüyada at görmenin bir anlamı varmıdır

  rüyada at görmenin bir anlamı varmıdır

  Merhaba, rüyamda ata biniyordum, sadece bu kadarını hatırlıyorum ve çok mutluydum.Acaba bir anlamı varmı?
 5. ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

  ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

  Merhaba,rüyamda ölmüş balık gördüm çok tuhaf oldum ya ne anlama gelir acaba?Rüyamı yorumlayacak biri varmı aranızda?

Sayfayı Paylaş