1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Tırtıl ve emsali haşarat kırkayak veya çıyan gibi tabir edilirler. Tesbih böceği ve emsali de pis böceği gibi tabir edilir. Rüyada tırtıl görmek ne anlama gelir, bir kimse rüyasında tırtıl görse yaşayacağı zorluk ve meşakkate delalet eder.
  Rüyada Tırtıl kurt görmek; Zorluk, sıkıntı ve sorun anlamında yorumlanır. Rüyada tırtıl yemek cahil kişilere laftan anlatmayan kimselere konu izah etme ve laf anlatma durumunda kalmaya ya da onlardan yaşayacağı kötülüğe, tabir edilip yorumlanır.
  < Konu Resmi..>

  Rüyada beyaz tırtıl görmek; Ummadık bir zamanda işlerin tersine dönmesine ve hayatın birden alt üst olabileceğine, borç altına girmeye, yorumlanır. Rüyada renkli tırtıl öldürmek, Rüyada ağaçta tırtıl görmek, bir yaprak yada dal üstünde rüyada tırtıl görmek, hastalanmaya ve sıkıntılı bir şekilde kederlenmeye delalet eder. Rüyada tırtılın kelebek olup uçması, Rüya sahibi hayatının en zor günlerini yaşarken bunlardan kurtulmaya, bazı zorluklarla kendisi hakkında sınavı olabilir üstesinden gelmeye yorumlanır.

  Rüyada Tırtıl görmek islam alimleri tarafından ve modern rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Tırtıl ne anlama gelir sorusunun net bir cevabı yoktur. Rüyada tırtıl görmek rüyayı görene ve rüyada Tırtıl ile birlikte yer alan diğer imgelere bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir. Ayrıca Tırtılın anlamı; rüyayı görene ve Tırtılın tabirini yapana ve hangi esas ve usule göre yorum yaptığına da bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

  Tırtılın yorumu sadece rüyamda tırtıl gördüm demekle yapılamaz, rüyasında tırtıl gören bir kişi, hem bu rüyayı görmeden önceki ruh halini, hem rüyasında Tırtıl ile ilgili nicelik ve nitelikleri, hem de rüyadan uyandıktan sonraki ruh halinin nasıl olduğunu ve nasıl hissettiğini tabirciye aktarak en uygun tabiri alabilir. Rüyalarında tırtıl görenler ne yapmalı, Tırtıllar neyi ifade ve işaret eder gibi sorular, islami ya da bilimsel yani psikolojik tabirle neye yorulacağı en uygun şekilde rüyayı gören kişinin kendisi tarafından tesbit edilebilir.


   
Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  Bu konu rüyada yılan görmek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Deniz, eşim geçen gece rüyasında koca bir yılanla uğraştığını söyledi yalnız yılan zehirsizmiş ve birşey yapamamış. Herhalde iyi bir yorumu vardır :)
 2. ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

  ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

  Merhaba,rüyamda ölmüş balık gördüm çok tuhaf oldum ya ne anlama gelir acaba?Rüyamı yorumlayacak biri varmı aranızda?
 3. Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada taht görmenin manası nedir?

  Rüyada Bir kimse kendisinin güzel bir tahtın üzerinde olduğunu görse; makam ve yüksek dereceye, izzet ve şerefe kavuşur. Tahtın dışı kadına, iç tarafı rüyayı görene, yukarısı erkek çocuğa, aşağısı kız çocuğa delâlet eder. Taht; rüya görenin sevineceği ve şeref duyacağı hanıma işarettir. Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Rüyada bir memleketin tahtına oturduğunu gören, eğer buna lâyık ise...
 4. Rüyada yumurta görmenin manası nedir?

  Rüyada yumurta görmenin manası nedir?

  Tavuğun yumurtladigini gören kimsenin bir çocugu olur. Taze pismis yumurta, kolaylikla elde edilen riziktir. Çig Yumurta yedigini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düser. Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar. Elinde yumurta oldugunu görenin hanimi ölü gibi olur. Kucagina beyaz bir tavugu aldigini ve bu tavuktan piliçler çiktigini...
 5. Rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  Rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  iyi günler. Bu gece nişanlımla çok kötü tartıştık ve ikimizde fena olduk. Sonra biraz telefonda konuşup yattık. Ben hemen uyuyamadım yarı uyanık halde iken hep rüya gördüm. Rüyamda yatağımın altında yılan geziyor du. Başını gösterince bi başkası onu öldürdü. Sonra evin alt katında iki tane yere uzanmış birisi büyük birisi biraz daha ufak siyah yılan daha gördüm. Hemen dışarı kaçtım. Ordakilere...

Sayfayı Paylaş