1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  15.217
  Beğenilen Mesajlar:
  2.284
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir?

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Tırtıl ve emsali haşarat kırkayak veya çıyan gibi tabir edilirler. Tesbih böceği ve emsali de pis böceği gibi tabir edilir. Rüyada tırtıl görmek ne anlama gelir, bir kimse rüyasında tırtıl görse yaşayacağı zorluk ve meşakkate delalet eder. Rüyada Tırtıl kurt görmek; Zorluk, sıkıntı ve sorun anlamında yorumlanır. Rüyada tırtıl yemek cahil kişilere laftan anlatmayan kimselere konu izah etme ve laf anlatma durumunda kalmaya ya da onlardan yaşayacağı kötülüğe, tabir edilip yorumlanır.
  < Konu Resmi..>

  Rüyada beyaz tırtıl görmek; Ummadık bir zamanda işlerin tersine dönmesine ve hayatın birden alt üst olabileceğine, borç altına girmeye, yorumlanır. Rüyada renkli tırtıl öldürmek, Rüyada ağaçta tırtıl görmek, bir yaprak yada dal üstünde rüyada tırtıl görmek, hastalanmaya ve sıkıntılı bir şekilde kederlenmeye delalet eder. Rüyada tırtılın kelebek olup uçması, Rüya sahibi hayatının en zor günlerini yaşarken bunlardan kurtulmaya, bazı zorluklarla kendisi hakkında sınavı olabilir üstesinden gelmeye yorumlanır.

  Rüyada Tırtıl görmek islam alimleri tarafından ve modern rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Tırtıl ne anlama gelir sorusunun net bir cevabı yoktur. Rüyada tırtıl görmek rüyayı görene ve rüyada Tırtıl ile birlikte yer alan diğer imgelere bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir. Ayrıca Tırtılın anlamı; rüyayı görene ve Tırtılın tabirini yapana ve hangi esas ve usule göre yorum yaptığına da bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

  Tırtılın yorumu sadece rüyamda tırtıl gördüm demekle yapılamaz, rüyasında tırtıl gören bir kişi, hem bu rüyayı görmeden önceki ruh halini, hem rüyasında Tırtıl ile ilgili nicelik ve nitelikleri, hem de rüyadan uyandıktan sonraki ruh halinin nasıl olduğunu ve nasıl hissettiğini tabirciye aktarak en uygun tabiri alabilir. Rüyalarında tırtıl görenler ne yapmalı, Tırtıllar neyi ifade ve işaret eder gibi sorular, islami ya da bilimsel yani psikolojik tabirle neye yorulacağı en uygun şekilde rüyayı gören kişinin kendisi tarafından tesbit edilebilir.

   
Rüyada tırtıl görmenin anlamı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Çürük Elma Görmenin anlamı nedir

  Rüyada Çürük Elma Görmenin anlamı nedir

  Rüyada Çürük Elma Görmek ne demek Rüyada Çürük Elma Görmenin anlamı nedir Merhaba Melek'ler, bu yazımızda rüyasında çürük elma gören ve bunun tabirini soran misafirimiz için ve genel anlamda konumuzun kalıcı olması için rüyada çürük elma görmenin tabirini paylaşıyoruz:) Rüyada Çürük Elma Görmek gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı yakın zamanda gerçekleştiremeyeceksiniz anlamına...
 2. Rüyada Ölmüş Fil Görmenin Anlamı Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Fil Görmenin Anlamı Nedir ?

  Rüyada Ölü Fil Görmek Rüyada Ölmüş Fil Görmek Neye Gelir Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız rüyada ölmüş fare görmek tabirinin ardından bu konumuzda da rüyada ölmüş fil görmek anlamı nedir sizlerle paylaşıyoruz... Rüyada fil görmenin tabirinde ihtilaf edilmiştir. Bazıları fil, büyük bir hükümdara, bazıları da lanetlenmiş adama delalet eder demiştir. Bazı...
 3. Rüyada Ölmüş Hamamböceği Görmenin Anlamı Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Hamamböceği Görmenin Anlamı Nedir ?

  Rüyada Ölmüş Hamam Böceği Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Ölmüş Hamam Böceği Görmenin Tabiri Nedir Sevgili melekler, sizlerle az önce paylaştığımız rüyada ölmüş fil görmenin anlamı ile ilgili tabirimizin ardından bu konumuzda da rüyada ölmüş hamamböceği görmek ne anlama gelir diye merak eden meleklerimiz için ilgili tabiri paylaşıyoruz... Rüyada Hamam böceklerini görmek, zayıf...
 4. rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

  Bu konu rüyada yılan görmek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Deniz, eşim geçen gece rüyasında koca bir yılanla uğraştığını söyledi yalnız yılan zehirsizmiş ve birşey yapamamış. Herhalde iyi bir yorumu vardır :)
 5. ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

  ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

  Merhaba,rüyamda ölmüş balık gördüm çok tuhaf oldum ya ne anlama gelir acaba?Rüyamı yorumlayacak biri varmı aranızda?

Sayfayı Paylaş